Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Jeszcze jedno pytanko mam :lol:
Chcę kupić Iwanowi guardy 4 cm do samochodu. Jako, ze jest stary i żebym nie musiała podnosić mu łap chciałabym, żeby miały dwa zapięcia. Celuję w DS. No i właśnie, czy do samochodu i psa 40 kg mogę spokojnie wybrać zapięcie plastikowe, czy może trzasnąć w razie ewentualnego wypadku? Klamra na pewno mocniejsza, ale mniej wygodna do zakładania i dla psa, kiedy leży, chyba też?

Link to comment
Share on other sites

Potrzebuję się kogoś poradzić, mam nadzieję,że mi pomożecie :)
Chcę zamówić easy walki z kudłatego dla tej pannicy:
[IMG]http://i61.tinypic.com/25a1cnr.jpg[/IMG]
Miałyśmy już ciemny róż ale ten pasek z przodu nam za bardzo opadał i zepsułam bo chciałam przerobić.
Zastanawiam się nad błękitem królewskim, morskim, fioletowym, pomarańczowym, czarnym czerwonym. Nie ukrywam ,że chciałabym żeby wyglądała dziewczęco :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lucky23']Wiecie może gdzie kupię tanio Flexi Comfort Compact?
Nasza liniowa flexi zaczyna się przecierać, a niunia w przyszłym miesiącuma urodzinki - to trzeba coś kupić :-)[/QUOTE]



Najtańszych ofert to chyba trzeba szukać na allegro.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zahirka11']to chyba zdecyduję się na akwamarynę, chociaż ta zieleń też kusi ;P
a i zamówiłam u DS hurte turkus i żółtą i smycz plecioną już się nie mogę doczekać kiedy przyjdą ;)[/QUOTE]

Ja poproszę zdjęcia żółtej hurtty jak już dojdzie :grins:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...