Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Uwaga, uwaga :)
Szukam obroży, półzaciskowej najlepiej. Ost w szelkch pusciła nam plastikowa klamra, więc mam uraz do tych bezfirmówek i im nie ufam- dlatego chcę jakąś sprawdzoną, ładną obróżkę dobrze wykonaną, ale [B]tanią[/B] w miarę.

Psiak wygląda nieco jak whhipet, a znalazłam takie zapięcie jak [COLOR=#111111][FONT=Arial][B]Martingale. "[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#111111][FONT=Arial] Ten typ obroży jest popularny wśród psów, której mają węższą głowę niż szyję (np. charty)."
Ktoś testował, nie chce kupować w ciemno?[/FONT][/COLOR]

Edited by Panna Cotta
Link to comment
Share on other sites

Jaki kolor obroży polecacie dla białego psa (tylko nie czerwony), żeby pasował do czerwonej automatycznej smyczy?
Poniżej niezniszczalne kolce z Dingo - mają już z 5 lat

[IMG]http://i60.tinypic.com/4l5yjp.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

buldożki najlepiej wyglądają w kolcach :eviltong:

co do koloru, jakoś ostatnio podoba mi się pomarańczowy więc wszystko mi pasuje do pomarańczowego, białe tez :eviltong: a co do flexi ja mam niebieską i w sumie nie zwracam uwagi czy pasuje czy nie bo to flexi, nie rzuca się w oczy, szczególnie jak masz na lince a nie taśmie :lol:

Edited by Vailet
Link to comment
Share on other sites

Ja też mam czerwoną flexi z siwą taśmą i pasuje mi wszystko :evil_lol:
Do czerwonego ciężko coś dobrać niestety , może beżowy ?

Super wyglądają na bulwie te Dingo !
Mam te same kolce z Dingo z tym że czerwone.

[URL]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1.0-9/1959332_785691234794099_2111620343_n.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']Ja też mam czerwoną flexi z siwą taśmą i pasuje mi wszystko :evil_lol:
Do czerwonego ciężko coś dobrać niestety , może beżowy ?

Super wyglądają na bulwie te Dingo !
Mam te same kolce z Dingo z tym że czerwone.

[URL]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1.0-9/1959332_785691234794099_2111620343_n.jpg[/URL][/QUOTE]

Beżowy zginie w białych lokach :shake: chyba poszukam czegoś w granacie.

Pięknego masz psa (obroża również bez zarzutu) ;)


[quote name='Vailet']też kupiłabym kolce dla mojego, ale boję się że będzie mnie nimi walił w nogi, on to bardzo często robi, szczególnie jak ma kaganiec :diabloti: [B]dla yorkasa mam[/B] :evil_lol:[/QUOTE]

Yorek w kolcach? Musze zobaczyć foto

Link to comment
Share on other sites

Nasze hurtty nareszcie wysłane :D Idzie też do nas wygrany superdog, smycz lupine i obroża lupine ale ta z przystankiem u DS na skracanie i zabierze ze sobą jeszcze pleciona smycz do szelek hurtty xD Szaleństwo :P A ten furkidz w owce tak kusi dla pastucha!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mary&Shena']Zamierzam kupić smycz z amortyzatorem. Jaką polecacie ? Nie musi być długa, bo pies chodziłby na niej do momentu aż doszedłby ze mną na łączkę, gdzie zamieniłabym mu ją na linkę lub dłuższą smycz (3m). Czy te amortyzatory wgl działają ?[/QUOTE]
Działają i dla mnie do chodzenia " przez miasto" jest to zwyczajnie niebezpieczne , bo zawsze trzeba wziąć pod uwage że zamiast 70cm zaraz będziemy mieli ponad metr .
Ja mam z Dog Style .



Doszło el perro , w końcu to jest to czego oczekiwałam ! nie jest taka sztywna i kołnierzowata przez to , tylko fajnie sie układa , miękka dość .
Na prawde super , a walący po oczach pomarańcz jest świetny :)

Link to comment
Share on other sites

Gops dobrze mowi, ja miałam amortyzator do zwyklej smycz[SIZE=2][/SIZE]y i jest mega niewygodny, mozna go trzymac tylko tam gdzie masz raczke, nie ma mowy o zwijaniu sobie takiej smyczy na rece, a przeciez czasami smycz trzeba skrocic. Dla mnie amortyzator tylko do linki roweru itp

Poprosze zdjecie obrozy ;) jak tylko bede miala wiecej kasy to tez sobie zamawiam pomarancz ([SIZE=2]i szelki i smycz plecioną:diabloti:[/SIZE])

Edited by Vailet
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogha']A ten furkidz w owce tak kusi dla pastucha![/QUOTE]

Mam to samo :D jak dodali obroże w liski to stwierdziłam że muszę ją kupić dla mojej foksterrierki, a teraz te owieczki wprost idealne dla bordera :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Fajnie Rasta wygląda w tym wzorku :) tylko jakoś cienko , przyzwyczaiłam sie do 4cm na niej :lol:



My testujemy smycz plecioną DS , póki co zaliczyła kilka spacerów , wielkim plusem jest to że jest leciutka , dla nas ciut za cienka w takim sensie że mi nie wygodnie jak owine sobie w okół dłoni i pies szarpnie , i nie wiem czy to plus jeszcze ale jakby amortyzuje , rozciąga się troche . Póki co jestem zadowolona , zobaczymy jak będzie jeszcze przy rowerze .

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie: chcę zamówić obrożę DS z jedną z nowych tasiemek- sowy na gałązce. Z czym będzie lepiej wyglądać: żółta taśma+ pomarańczowa eko (a może czerwona?) a może niebieska taśma+ fioletowa eko? A może inne połączenie? Może fioletowa taśma i czerwona ekoskórka? :D
masakra...w ogóle nie mam wyobraźni do takich rzeczy :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']
My testujemy [B]smycz plecioną DS[/B] , póki co zaliczyła kilka spacerów , wielkim plusem jest to że jest leciutka , dla nas ciut za cienka w takim sensie że mi nie wygodnie jak owine sobie w okół dłoni i pies szarpnie , i nie wiem czy to plus jeszcze ale jakby [B]amortyzuje[/B] , rozciąga się troche . Póki co jestem zadowolona , zobaczymy jak będzie jeszcze przy rowerze .[/QUOTE]

Ależ mnie to na początku irytowało... Czułam się z tą smyczą bardzo niepewnie, jakbym nie miała kontroli nad psem, przez co kilka miesięcy leżała nieużywana. Od jakiegoś czasu na nową z nią łażę i powoli zaczynam lubić, nawet myślę nad nową :P Tylko ja mam nieprzepinaną, więc trzymam ja normalnie za rączkę z taśmy, a nie plecionkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta1624']Ma ktoś szelki Trixie Fusion? Chcę zamówić norwegi+y, ale nie wiem ile centymetrów mają przednie obręcze (pasek w norwegach). Wg tylnych potrzebuję L, ale boję się za małego przodu.[/QUOTE]
Mają bardzo małe przody , w L był za mały na mojego staffika (a tył za duży .. ) .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...