Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='Adzia123']My mamy L. Nie mierzyłam szelek, ale na psa są dobre czyli wymiary się zgadzaj. W porównaniu do innych sledów te według mnie są najładniejsze :).[/QUOTE]
Ok dziękuje, czyli chyba dla nas jednak Mka, zmierzyłam go lepiej teraz i powinno być ok (szyja 42cm,a klata ok 63cm), wyglądają super :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Adzia123']Nasze szelki

Na razie tylko zdjęcie z przodu, bo nie udało mi się temu wiercipięcie zrobić zdjęcia kiedy spoi ładnie bokiem. Muszę zatrudnić kogoś do pomocy kto mi go ustawi i skupi na sobie ;). Tutaj niezbyt to widać, ale szelki są czarno-pomarańczowe, mają bardzo fajny neonowy kolorek który jednak ładnie wygląda na podpalanej sierści Kemita :).

Stresowałam się, że będą miały za mały otwór na głowę, ale chyba są dobre. Kiedy Kermit w nich ciągnie to dobrze się układają, gdyby były niżej na szyi to opadałyby na barki. Patrząc na nie z przodu myślicie, że dobrze układają się na szyi? Nigdy nie miałam sledów więc nie wiem jak dokładnie powinno być.[/QUOTE]
Zrób zdjęcie z boku i jak ciągnie, żeby sprawdzić jak wtedy się układają ;)

Fajnie, że trafiłaś z rozmiarem :) Mnie się niestety nie udało, ale na whippeta ciężko dobrać coś szytego fabrycznie. Teraz mam ZeroDC Short i jest ok, choć i tak obwód szyi mógłby być mniejszy, ale psu jest wygodnie, więc je zostawiłam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rashelek']Ja pytałam :D Pomogło tak jak dziewczyny pisały trochę go przeczesać. A do tego po wypraniu rzeczy płukałam smycz w płynie do płukania i wracał do stanu mięciutkiego. Ale taki futerkowy to już nie będzie :<[/QUOTE]

Żeby minky był futerkowy tot trzeba nie używać płynu do płukania. Bo ma on tendencje do zbijania "włosa" minky. Przy praniu w delikatnym proszku etc, minky jest wciąż miękki, a nawet go szczotkować nie trzeba :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']Ok dziękuje, czyli chyba dla nas jednak Mka, zmierzyłam go lepiej teraz i powinno być ok (szyja 42cm,a klata ok 63cm), wyglądają super :loveu:[/QUOTE]
Mój ma szyję 44 cm, klatę 70 cm i długość 60 cm. Czyli dla was L będzie za duża.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Squ']Zrób zdjęcie z boku i jak ciągnie, żeby sprawdzić jak wtedy się układają ;)

Fajnie, że trafiłaś z rozmiarem :) Mnie się niestety nie udało, ale na whippeta ciężko dobrać coś szytego fabrycznie. Teraz mam ZeroDC Short i jest ok, choć i tak obwód szyi mógłby być mniejszy, ale psu jest wygodnie, więc je zostawiłam :)[/QUOTE]

A wstawiłabyś zdjęcie swojego psa w ZeroDC Short? Chciałabym zobaczyć jak wyglądają na psie ;)

Link to comment
Share on other sites

A próbowałas zapytac sie np Marty od ds albo jakiejs innej firmy ktora robi rzeczy z takimi siateczkami? Moze oni pomogą. Napisz do ohmydog odpisali mi bardzo szybko na emila wiec nie bedziesz dlugo czekac

Edited by Vailet
Link to comment
Share on other sites

Żadna firma Wam nie poda skąd ściąga swoje materiały ;) Choćby z tego względu, że możecie iść przedstawić te informacje konkurencji.

Po niecałym tygodniu używania plecionych smyczy, mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że są fenomenalne! Na początku co prawda są twarde i sztywne, teraz zaczynają się wyrabiać i coraz lepiej leżą w dłoni, zdecydowanie będą moimi ulubionymi :grins:

Link to comment
Share on other sites

Uważasz, że jak pójdziesz do restauracji i poprosisz o przepis na jedno z ich dań, bo "Ty sobie zrobisz w domu", to Ci go podadzą? Zastanów się troche... :roll:


Gops, nie przestrasz się na początku, bo są dosyć sztywne. Ja się obawiałam, że będą mnie ręce od niej bolały, ale bardzo szybko się wyrabiają i są super wygodne. Ciekawe, jakie będą po dłuższym użytkowaniu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rashelek']

Gops, nie przestrasz się na początku, bo są dosyć sztywne. Ja się obawiałam, że będą mnie ręce od niej bolały, ale bardzo szybko się wyrabiają i są super wygodne. Ciekawe, jakie będą po dłuższym użytkowaniu :)[/QUOTE]
Chyba wrzuce na noc do płynu zmiękczającego poprostu , to ma być smycz głównie do roweru .
[quote name='Vailet']a po ile w ds są te plecione smycze?[/QUOTE]
Na allegro mają wystawione, 32zł chyba .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...