Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='Naklejka']Edeil u mnie się same połamały
o takie łapki mam [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-JzF_Z4U5TPU/UxOeQltG3BI/AAAAAAAAa-k/BcnRYz8H1Kw/w427-h640-no/IMG_5051.jpg[/URL][/QUOTE]


Ech, jak żyć? Co kupić, żeby wytrzymało, a nie kosztowało majątku? :/
Chyba zdecyduję się na te Artmagic. Będą nudne, srebrne kostki, dzwoniące przy każdym ruchu.

A co myślicie o tych?
[URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.129387843927615.1073741832.109126072620459&type=3[/URL]
"Polecamy dla psów aktywnych"...
[URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.143112649221801.1073741839.109126072620459&type=3[/URL]

Edited by Hill.
Link to comment
Share on other sites

Dzięki za sugestię ;)
Do [COLOR=#000000]K9Gadgets wysłałam już wiadomość z pytaniem o cennik - 25zł za sztukę, wychodzi jak Quicktag, chociaż są na pewno bardziej oryginalne. Ciekawe, że za taką z wyciętą sylwetką psa i w ogóle bajerami liczą sobie tyle co za zwykłe kółko z imieniem i numerem telefonu [/COLOR]:lol:.[COLOR=#000000]
U Mamadesign też nie ma cen podanych - gdy wejdzie się w dział "adresówki" to jest pusto [/COLOR]http://www.mama.gda.pl/laser/adresowki
Może można gdzieś znaleźć wzory z cenami?

Link to comment
Share on other sites

A ja po wybróbowaniu kilku teraz mam te [URL]http://allegro.pl/identyfikator-adresowka-grawer-dla-psa-gratis-i4031629674.html[/URL] - wzór nr 3. Identyfikatory są przy 8 obrożach (nie chce mi się przepinać :) ) od roku, żaden nie popękał, nie połamał się, napis nie zszedł, cięgle wyglądają jak nowe, jak się zabrudzi, to wystarczy przetrzeć, bo mamy z przeźroczystej pleksi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hill.']Dzięki za sugestię ;)
Do [COLOR=#000000]K9Gadgets wysłałam już wiadomość z pytaniem o cennik - 25zł za sztukę, wychodzi jak Quicktag, chociaż są na pewno bardziej oryginalne. Ciekawe, że za taką z wyciętą sylwetką psa i w ogóle bajerami liczą sobie tyle co za zwykłe kółko z imieniem i numerem telefonu [/COLOR]:lol:.[COLOR=#000000]
U Mamadesign też nie ma cen podanych - gdy wejdzie się w dział "adresówki" to jest pusto [/COLOR]http://www.mama.gda.pl/laser/adresowki
Może można gdzieś znaleźć wzory z cenami?[/QUOTE]
Poproś mamadesing na maila o wzornik i cenę. Jak zamawiałam zimą to cena 15-20zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iskra_wroc']Czy ktoś ma szelki norweskie Trixie Fusion rozmiar M-L ? Jaka jest długość przedniego paska?[/QUOTE]

Miałam 2 pary w tym rozmiarze - w jednych przedni pasek miał 39cm, w drugich 40cm.
Z rozmiarem L mają mało wspólnego ;)

Link to comment
Share on other sites

Przejrzałam sobie właśnie ofertę OhMyPet i już mają w ofercie półzaciski z neoprenem.
Wprost urzekła mnie fioletowa obróżka z tasiemką, ale na mojego kosztuje aż 50zł + wysyłka :shake:
Według mnie pojechali ostro po cenie...
Poczekam na jakiś rabat :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Neopren niby fajny ale...strasznie się brudzi.
Mamy różowe podszycie, pies chodził w obróżce niecały tydzień a brud już jest nieźle widoczny (mimo, że pies nie latał po chaszczach, w żadnym błocie się nie tarzał ani nic).
Zobaczymy jak po praniu będzie.

No i muszę powiedzieć, że patrząc teraz na cenę w sklepie to niezłe robią te promocje jak wprowdzają nowe podszycia czy coś :diabloti:
Skoro półzacisk na Chi na stronie kosztuje 52zł to jestem ciekawa ile w takim razie z metalową klamrą :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Nam niebieskie też się okropnie brudzi.
Ja czekam aż dodadzą guardy żeby się pocieszyć tym za ile kupiłam :eviltong:.
Swoją drogą wyszła wada, przez którą za szelki z 2 zatrzaskami już podziękuję - regulatory są na takiej wysokości, że mój pies obił sobie łapę do krwi. Nie mogę na 100% ręczyć, że to od tego, bo zauważyłam to po zabawie z psami, a wiadomo, że wtedy dzieją się różne dziwne rzeczy, ale strup miał w takim miejscu, że to bardzo możliwe, biorąc pod uwagę to jak stuka o nie łapami jak chodzi.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam fizia na punkcie niewygodnych regulatorów w szelkach. Regulowany dolny pasek to dla mnie jakaś masakra, ja nie chciałabym leżeć na regulatorze... Tak samo wchodzące w pachy lub odbijające się o łapy. W Lupinowych szelkach tak przesuwałam pasek, żeby regulator był cały czas na górze psa bo tam nie przeszkadza. Plus jestem bliska zamowienia norwegów bez regulacji bo nie widzę dla nią dobrego miejsca :P Hurtta jest o tyle fajna ze w szelkach regulator można przesuwać dowolnie i niezależnie ustawić długość paska. A co do neoprenu to czekam na mój żółty, może nie będzie takiej masakry z brudem ;)...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iskra_wroc']Buu czyli odpada:/ M/L za małe a Lka za duża w obwodzie.. :/ A może jakiś HM robi taki wzór?[/QUOTE]

Np. OMD

Ja mam czarny neopren i jakość szczególnie się nie brudzi :) . Regulatory i zatrzaski też mojemu psu bardzo przeszkadzają, dlatego teraz jak zamawiałam prosiłam o umieszczenie zatrzasku u góry.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogha']Ja mam fizia na punkcie niewygodnych regulatorów w szelkach. Regulowany dolny pasek to dla mnie jakaś masakra, ja nie chciałabym leżeć na regulatorze... Tak samo wchodzące w pachy lub odbijające się o łapy. W Lupinowych szelkach tak przesuwałam pasek, żeby regulator był cały czas na górze psa bo tam nie przeszkadza. Plus jestem bliska zamowienia norwegów bez regulacji bo nie widzę dla nią dobrego miejsca :P Hurtta jest o tyle fajna ze w szelkach regulator można przesuwać dowolnie i niezależnie ustawić długość paska. A co do neoprenu to czekam na mój żółty, może nie będzie takiej masakry z brudem ;)...[/QUOTE]
To łączymy się w bólu :lol: Bez regulacji to z kolei ryzyko nie trafienia w idealny rozmiar.

Link to comment
Share on other sites

Pamiętam, że ktoś już kiedyś o to pytał, ale nie umiem odnaleźć tych postów, więc pozwolę sobie spytać raz jeszcze - czy ktoś posiada smycz Hurtty mountain rope i/lub reflective? Jestem ciekawa jak się sprawują i czy obcierają dłonie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Papisiowa']Polecicie mi gdzie mogłabym zamówić małe norwegi (obwód ok. 35cm, pasek z przodu ok. 25cm) z jakimś wzorkiem do wyboru i w przyzwoitej cenie?[/QUOTE]
Masz na ohmydog, ale w niezbyt tajnej cenie.. ;/

A tak właśnie odnoście szelek norweskich, czy ten przedni pasek musi być szerszy? Czy psu się nic nie stanie jak będzie takiej samej szerokości jak reszta?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lucky23']Masz na ohmydog, ale w niezbyt tajnej cenie.. ;/

A tak właśnie odnoście szelek norweskich, czy ten przedni pasek musi być szerszy? Czy psu się nic nie stanie jak będzie takiej samej szerokości jak reszta?[/QUOTE]

pies umrze

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...