Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='Beatrx']gops, masz pecha:eviltong:[/QUOTE]
Na to wychodzi :evil_lol:
Przypomniało mi się dzisiaj o niej i założyłam ale nie mogę znieść tego że wygląda na brudną i oddam ją do schronu przy okazji .

[IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/855/dmni.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beatrx']tak z tej strony patrząc to gdyby tego brudu nad literką L nie było to syfu na niej nie widać;)[/QUOTE]
Na zdjęciu nie widać faktycznie, ale na żywo to ona cała jest brudna widać na niej zwyczajnie brud że jest ciemniejsza dużo niż jak była nowa .
+ przebarwienia .
Mm od el perro jeszcze obroże z obciążeniem i złego słowa powiedzieć nie mogę , widocznie ten jasny kolor taki kiepski jest .

Link to comment
Share on other sites

Ja miałam żółte ElPerro (i mam niebieskie z haftem) i też nigdy nie miałam problemu żeby doprać. Wrzucałam do pralki i wychodziły nówka-sztuka, kolor się nie spierał i generalnie nic się nie działo. Znajoma dla swojej suki, która lubi się wytarzać i ufajdolić ma pudrowy róż - też się ładnie odpiera i nie ma problemów ;) .

Link to comment
Share on other sites

Jak zwykle wtrącę się w środku rozmowy, ale przeglądałam na internecie stoiska z obrożami i smyczami, które będą w tym roku na Crufts. Zrobiłam nawet listę, gdzie i które stoiska najbardziej mnie interesują. W skrócie Wam powiem: WYDAM FORTUNĘ!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Skyy']Jak zwykle wtrącę się w środku rozmowy, ale przeglądałam na internecie stoiska z obrożami i smyczami, które będą w tym roku na Crufts. Zrobiłam nawet listę, gdzie i które stoiska najbardziej mnie interesują. W skrócie Wam powiem: WYDAM FORTUNĘ![/QUOTE]
bdziesz na cruftsie?? zazdraszczam :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, jaką miętową taśmę ma ElPerro, ale tak jak pisałam już pare razy - ja mam miętę z DS i wcale się aż tak nie brudzi, a z dopraniem nie mam najmniejszych problemów. Nawet zacisk nie jest wytarty ani brudny :)

A właśnie, czy gdzieś na necie można znaleźć, jakie stoiska będą na danej wystawie? Tylko to mały szum, bo chodzi mi o częstochowskie, to może nie podają takich info ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bobryna']A propos El Perro, obroża o szerokości 2,5 cm jest bardzo masywna? Ma ktoś może zdjęcie małego psa w takiej obroży? :)[/QUOTE]
Jeśli weźmiesz z pojedyńczej taśmy to nie jest masywna , dla mnie wręcz szmatkowata wtedy taka w ogóle nie sztywna .
Mi osobiście to nie podpasowało tylko że ja ją miałam dla 17kg suki , kupiłam jej później podwójną 3cm i było idealnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bobryna']A propos El Perro, obroża o szerokości 2,5 cm jest bardzo masywna? Ma ktoś może zdjęcie małego psa w takiej obroży? :)[/QUOTE]

Sucza wielkości spaniela w 2,5cm:
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-PUeXpkZ3CNo/UCi2lhQVlDI/AAAAAAAAC7E/bVvmr7q_LjI/s640/12 sierpnia (1).JPG[/IMG]

[URL]https://lh3.googleusercontent.com/-jqbXcaPHRsg/UAvfSsPBLoI/AAAAAAAACgI/YjwVheUdVNQ/s640/22[/URL]lipca(13).JPG

[url]https://lh4.googleusercontent.com/-xG4h--0a4xc/UZZwtWtUqII/AAAAAAAAGU0/O2mhyL-ofVc/s640/17[/url] maja 13 (2).JPG

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']Dla jamnika będzie ok według mnie :)[/QUOTE]
Dzięki, jeszcze się zastanowię ;) Myślałam jeszcze o hamiltonie. Strasznie mi się podobają ostatnio metalowe sprzączki/klamry. Szkoda, że hm nie mają w ofercie metalowych ozdobnych klamer :/

Edited by Bobryna
literówka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bobryna']Bo myślałam, czy dla jamnika by nie kupić ;) jakoś bardziej mi się podobają na sprzączkę niż na zatrzask. Dla Blusi bym brała właśnie 3 cm.
edit: dzięki rashelek za zdjęcia :) a ile ma sunia obwodu szyjki?[/QUOTE]

Ok. 35cm.
Ja nie lubię za masywnych obróżek, więc jamnisiowi bym proponowała jednak 2cm. Ale te z ElPerro nie kosztują niewiadomo ile, także nawet dla sprawdzenia możesz wziąć 2,5cm i zobaczysz na żywo jak to będzie wyglądało :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rashelek']Ok. 35cm.
Ja nie lubię za masywnych obróżek, więc jamnisiowi bym proponowała jednak 2cm. Ale te z ElPerro nie kosztują niewiadomo ile, także nawet dla sprawdzenia możesz wziąć 2,5cm i zobaczysz na żywo jak to będzie wyglądało :D[/QUOTE]
Dzięki za szybką odp. Jamnik nie ma bardzo chudej szyjki (31 cm), ale chyba faktycznie może być trochę za szeroko - przyzwyczaiłam się do 1,6 cm i 2 cm szerokości :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bobryna']Dzięki, jeszcze się zastanowię ;) Myślałam jeszcze o hamiltonie. Strasznie mi się podobają ostatnio metalowe sprzączki/klamry. Szkoda, że hm nie mają w ofercie metalowych ozdobnych klamer :/[/QUOTE]

Mają :) . Ja zamawiam tylko takie. Miałam z Activ Doga, ale okucia były za ciężki, a teraz 3 z Kudłatego Arta :) :) Hamiltonów mam 3 - są nie do zdarcia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek']Czy ma ktoś szelki hurtta 70 i mógłby zmierzyć obwód szyi?

[URL]http://www.pelna-miska.pl/pl/p/Hurtta-szelki-Y-harness-70/5204[/URL][/QUOTE]

Pasek na brzuchu - 22cm; przednia obręcz - z każdej strony 25cm; tylna obręcz dł. max ok. 70cm.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...