Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Ta, przez te obroże są wręcz nie do rozróżnienia :evil_lol:

Nie wiem czy to nie jest jednak inny materiał, bo ten jest dość gruby i mocny. Ja mam jeszcze starsze kratki od taks i tamte są inne. Ale na pewno będę uważać tak czy siak, nie będą to obroże do moczenia nad Wisłą ;)

Link to comment
Share on other sites

Czy w jakims TKmaxie można dostać jeszcze hurty? wkurze was xd

ale wacham sie nad juliusami i hurtami, bo'mialam je juz zamawiac, ale czytam recenzje i ponoc tylko ladnie na psach wygladaja a na serio sa zle i mega niewygodne..

chodzi mi o powery...


(przepraszam za błędy)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lucky23']Czy w jakims TKmaxie można dostać jeszcze hurty? wkurze was xd

ale wacham sie nad juliusami i hurtami, bo'mialam je juz zamawiac, ale czytam recenzje i ponoc tylko ladnie na psach wygladaja a na serio sa zle i mega niewygodne..

chodzi mi o powery...
[/QUOTE]

uciskają na tchawicę, podobno... tak twierdził dystrybutor jak zobaczył, że mój pies miał powery

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie: chciałabym kupić Pyzulcowi obrożę Hurtta, najchętniej neonową LifeGuard. Ale w opisie w Prodogu piszą, że ze względu na miękkie podszycie, obroża j[COLOR=#000000][FONT=Tahoma]est przeznaczona głównie dla psów z gładką lub krotką sierścią.
Czy w takim razie nadaje się dla spaniela? I jakie to może mieć znaczenie w praktyce?

Będę wdzięczna za odpowiedzi :)[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wasylek']Hej :lol:
Chcę kupić obroże z Furkidz dla mojego psa i 2 babci. Tylko moja wątpliwość wywołana przez panią w zoologu - twierdzi że obroże z zatrzaskami często pękają ... nie wiem może chodziło jej o takie zwykłe tanie obroże z plastikowym zatrzaskiem?
Spoko dla mojego psa bo jest mały i ładnie chodzi na smyczy, ale psy babci ... starszy umie chodzić na smyczy ale czasem szarpnie, jak np. zobaczy kota , młody jeszcze uczy się chodzić.
Czy ktoś kiedykolwiek miał przypadek że ta obroża pękła w zapięciu ?[/QUOTE]

Zalezy oczywiscie od obrozy, wiadomo ze jak kupisz obroze 2cm dla psa 20kg to pęknie. Ja mialam obroze 4cm dingo z duzym zatrzaskiem, popsula sie bo pekl metalowy regulator, ale zatrzask byl super.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lucky23']Czy w jakims TKmaxie można dostać jeszcze hurty? wkurze was xd

ale wacham sie nad juliusami i hurtami, bo'mialam je juz zamawiac, ale czytam recenzje i ponoc tylko ladnie na psach wygladaja a na serio sa zle i mega niewygodne..

chodzi mi o powery...


(przepraszam za błędy)[/QUOTE]

We wrocławskim są, ale coś mi się wydaje, że w czasie, kiedy Ty kupujesz te szelki, ja zdążyłam kupić psa i cały osprzęt :roll:

Link to comment
Share on other sites

dawno już obiecane Brumowe szelki od Modnej Kozy

[url]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/t1/1607054_796398747042504_621162422_n.jpg[/url]

[url]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1888581_796398803709165_791524045_n.jpg[/url]

[url]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t1/1904184_796398740375838_2017893688_n.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Papisiowa']I tak pewnie będzie :diabloti: Ale na początek biorę jedną, na próbę ;) Zdecydowałam się na Jelly Eggs. Tylko nie wiem jaki zatrzask. Najprawdopodobniej wezmę plastikowy (bo metal szybko przyjmuje temperaturę otoczenia). Ma ktoś plastik, wytrzymały jest? Mam yorka, więc kwestia nagłych zrywów nam raczej nie grozi :P[/QUOTE]
ja mam plastik i nie narzekam :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Papisiowa']I tak pewnie będzie :diabloti: Ale na początek biorę jedną, na próbę ;) Zdecydowałam się na Jelly Eggs. Tylko nie wiem jaki zatrzask. Najprawdopodobniej wezmę plastikowy (bo metal szybko przyjmuje temperaturę otoczenia). Ma ktoś plastik, wytrzymały jest? Mam yorka, więc kwestia nagłych zrywów nam raczej nie grozi :P[/QUOTE]
Ja mam zatrzask plastikowy dla pudla i jest ok ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Papisiowa']. Ma ktoś plastik, wytrzymały jest? Mam yorka, więc kwestia nagłych zrywów nam raczej nie grozi :P[/QUOTE]

Ja od 3 lat kupuje dla mojej spanielki obróżki z plastikowymi zatrzaskami i jeszcze żaden nam się nie zepsuł,nawet w okresie kiedy sunia dopiero uczyła się chodzić na smyczy nigdy nie było problemu :) Myślę,że przy yorku nie masz się czego obawiać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Papisiowa']I tak pewnie będzie :diabloti: Ale na początek biorę jedną, na próbę ;) Zdecydowałam się na Jelly Eggs. Tylko nie wiem jaki zatrzask. Najprawdopodobniej wezmę plastikowy (bo metal szybko przyjmuje temperaturę otoczenia). Ma ktoś plastik, wytrzymały jest? Mam yorka, więc kwestia nagłych zrywów nam raczej nie grozi :P[/QUOTE]
Dla yorka nie polecam metalowego. Mam furkidza 2 cm z metalowym zatrzaskiem i ten zatrzask jest dosyć ciężki, yorkowi może to przeszkadzać.
A no właśnie... jeszcze się tu nie chwaliłam nowym furkidzem :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...