Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='katasza1']Tzn ja mam julki zwykle, drugie tez takie same kupie mlodemu. Plus chce im kupic wersje taka na upaly i do wody, czyli albo paskowe julki albo hurty.
Chodzilo mi o takie porownanie ;)

Ale jak juz chyba zdecyduje sie na hurty, zreszta planuje dopiero wiosna, wiec troche czasu mam ;)[/QUOTE]

ja po powyższych opiniach chyba na lato też na hurty się zdecyduję ;)

Link to comment
Share on other sites

Mój pies za to juliusów nie toleruje, nienawidzi tych szelek dlatego musiałam sprzedać nasze... Drapał się w nich, tarzał, jak tylko widział, że po nie sięgam, to miał minę jakby nie wiem jakie tortury go czekały...Zreszta jak dla mnie też te szelki nie są do końca warte swojej ceny, strasznie długo schną, jak są jasne to potem się nie chcą doczyścić do końca no i ten odblask z przodu zaczyna się z czasem wycierać. Szelki Hurtty, zarówno norwegi jak i Y, toleruje bez problemu, więc wnioskuję, że są wygodne. Dziś doszły nam też guardy z Manmata i będziemy testować :)
Dla miłośników wąskich obroży ;) :D Lupine 1,8 cm
[url]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/v/1527032_10201034354893035_1258196021_n.jpg?oh=49cf39dfe8130a0980b2f220fbd3f71d&oe=52D7AEC6[/url]
[url]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/v/995297_10201034355573052_753161232_n.jpg?oh=e7419c0a82b08c454be048495aaafa44&oe=52D7C6A9[/url]
[url]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/v/1557721_10201034355253044_1597935677_n.jpg?oh=310e350aa3410787b456215feab61815&oe=52D785F1[/url]

Ja też nadal czekam na zamówienie z petkarmy, coś strasznie długo :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa&Duffel']Dziś doszły nam też guardy z Manmata i będziemy testować :)[/QUOTE]

Które wzięłaś?

Ja z naszych Juliusów też zadowolona nie jestem, więc pewnie kiedyś poszukam im nowego właściciela. Na razie leżą i się kurzą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hill.']Które wzięłaś?

Ja z naszych Juliusów też zadowolona nie jestem, więc pewnie kiedyś poszukam im nowego właściciela. Na razie leżą i się kurzą.[/QUOTE]
[URL]http://pelna-miska.pl/pl/p/ManMat-szelki-SOFT-UNIVERSAL-Reflex/993[/URL]
Wzięłam rozmiar L i leżą idealnie :) Na żywo bardzo fajnie się prezentują.

[quote name='Original_N']Kiedy zamawiałaś?
Ja brałam w czwartek wieczorem, za pobraniem.
[B]gops[/B] to szybko dostałaś[/QUOTE]
A ja we wtorek tydzień temu, też za pobraniem...

Link to comment
Share on other sites

Ja też nie przepadam za Juliusami. Uwielbiam za to nasze (już 3;)) pary norwegów Hurrta. Jakość wykonania między firmami różni się znacząco - na korzyść Hurtty oczywiście.
Muszę się jeszcze kiedyś przełamać i kupić Y. Ciekawa jestem jak leżą na 3,5kg psie bo zwykle widzi się zdjęcia zdecydowanie większych psów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hill.']Też o nich myślałam jak kupowałam swoje :) To dobrze, że jednak udało się trafić z rozmiarem. Jak szerokie są te paski na barkach? (sama taśma i z pianką)
Wyczekuję zdjęć ;)[/QUOTE]
Sama taśma ma 3 cm, z pianką pewnie około 3,5 cm ;)
Jesteśmy już po pierwszym spacerze w szelkach i jak na razie jestem bardzo zadowolona :) Fajnie leżą, nie przekręcają się i psu w ogóle nie przeszkadzają. Odblaski są bardzo dobrze widoczne ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vailet']Mam pytanie do osob ktore maja zaciski martingsle-zaciskaja sie zawsze czy czasami sie blokują?[/QUOTE]

Ja mam 3 martingale, zaciski są bez tasiemki i nigdy mi się nie zablokował. Zwykły półzacisk niezawsze mi się luzuje, z tymi nie mam problemów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barberry']Ja też nie przepadam za Juliusami. Uwielbiam za to nasze (już 3;)) pary norwegów Hurrta. Jakość wykonania między firmami różni się znacząco - na korzyść Hurtty oczywiście.
Muszę się jeszcze kiedyś przełamać i kupić Y. Ciekawa jestem jak leżą na 3,5kg psie bo zwykle widzi się zdjęcia zdecydowanie większych psów.[/QUOTE]

A ja właśnie od hurrty oczekiwałabym lepszej jakości wykonania. Przynajmniej to co można było zobaczyć w tk maxie pozostawiało wiele do życzenia :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='85llola']Jest ktoś takich kochany i mógłby mi mniej więcej wypisać firmy, które robią szelki norweskie na zamówienie? :(
DogStyle, Modna Koza, Kudłaty Art, Pawsitive, OMD i...?[/QUOTE]

Ja mam norwegi z Gadżeciaków(znajdziesz ich na facebooku). Poza tym[URL]http://www.activdog.pl/[/URL] , [URL]http://superdog.sklep.pl/pl/c/Szelki/34[/URL] .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anostek']A ja właśnie od hurrty oczekiwałabym lepszej jakości wykonania. Przynajmniej to co można było zobaczyć w tk maxie pozostawiało wiele do życzenia :shake:[/QUOTE]

Wiesz, z jakiegoś powodu te szelki w TKMaxx były za połowę ceny ;) Chociaż ja je macałam i oglądałam, nie powiedziałabym, że wykonanie było złe. Fajny, porządny sprzęt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anostek']A ja właśnie od hurrty oczekiwałabym lepszej jakości wykonania. Przynajmniej to co można było zobaczyć w tk maxie pozostawiało wiele do życzenia :shake:[/QUOTE]

[quote name='rashelek']Wiesz, z jakiegoś powodu te szelki w TKMaxx były za połowę ceny ;) Chociaż ja je macałam i oglądałam, nie powiedziałabym, że wykonanie było złe. Fajny, porządny sprzęt.[/QUOTE]

Dokładnie - prawdopodobnie nie bez powodu akurat jedna partia trafiła do TKMaxx ;) Chociaż nie wypowiem się w tym temacie, żadne nasze Hurtty nie pochodzą z tego sklepu.
Jedyne o co mogę się przyczepić to blaknięcie szelek z serii Lifeguard. Po aktywnej majówce w górach i wakacjach nad morzem, różowy nie jest już tak intensywny :-(

Link to comment
Share on other sites

U mnie również szelki są świetnie wykonane (te z tk max) , nie mam do czego się przyczepić .
Nic mi się z nimi nie dzieje a uzywam praktycznie codzennie już któryś miesiąc .
Planuje nawet zakup kolejnych tym razem w innym kolorze z pro doga .

Link to comment
Share on other sites

Długo się opierałam panującej modzie na rzeczy Hurtty, ale nie wytrzymałam i szelki już zamówione :evil_lol: różowe Y-harness :p nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć czy faktycznie są warte swojej opini i ceny.

Natomiast jeśli chodzi o tanie akcesoria to jesteśmy bardzo zadowolone z szelek Trixie. :cool3: Porządnie wykonane, ładne kolory. Używamy praktycznie codziennie, pierzemy w pralce, a te wciąż wyglądają jak nowe i nie widać żadnych śladów użytkowania.
Serio nie spodziewałam się po nich aż tak wiele, biorąc pod uwagę, że kosztowały ok. 30zł.
Mamy 3 sztuki w różnych kolorach.

[IMG]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/q77/1512793_10200415841997148_1655108679_n.jpg[/IMG]

Edited by lilacly
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...