Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='Marchewkowy']Nic ostatnio z obroży smyczy etc nie kupowałam i na Kielce prawdopodobnie też nie pojadę więc walka z nałogiem dalej trwa ;)
Ale jestem bardzo zawiedziona ID holderem. Kupiłam jakiś czas temu ostatnio ubrałam psu pierwszy raz i po jednym dniu się rozleciał, odpadło razem z adresówką to pół kółko malutkie. Jeszcze żeby pies jakoś biegał po rkzakach, a tu zwykły spokojny spacerek... szkoda[/QUOTE]

Holder przypinam mojej psicy do szelek jak idziemy do lasu i jest OK a ona lata po krzakach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnYya']Ale smycze od nich mają 180 lub 200 cm, dla mnie trochu zbyt dużo bo gdy pies idzie przy nodze to smycz wala się po ziemi...[/QUOTE]
a nie możesz zwinąć smyczy i trzymać w ręku, a psu puścić te pół metra czy ile mu jest potrzebne na luźno jak idzie przy nodze?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klimejszyn']mam pytanie - czy ktoś z Krakowa był może ostatnio w TkMaxx? ciekawa jestem czy są może akcesoria Hurtty i jakieś bluzy/kurtki dla większych psów? nie mam za bardzo czasu jeździć tylko po to, żeby sprawdzić i wrócić bez niczego :([/QUOTE]

Są szelki i obroże Hurtty, bluzy i kurtki dla większych psów, ale naprawdę większych - XL i XXL, można znaleźć fajne rzeczy, bo jest spory wybór z ciuszków ;)

Link to comment
Share on other sites

A są może jeszcze u kogoś w TK Maxx obroże Hurtty 3 cm lub 4 cm długość 50-60 cm i mógłby mi kupić i wysłać ? U mnie już nie ma żadnych obroży niestety. Albo może orientuje się ktoś czy to tylko jednorazowa akcja była czy może będzie jeszcze jakaś dostawa Hurtty ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamihash']Są szelki i obroże Hurtty, bluzy i kurtki dla większych psów, ale naprawdę większych - XL i XXL, można znaleźć fajne rzeczy, bo jest spory wybór z ciuszków ;)[/QUOTE]

byłam dzisiaj - z szelkami nie chciałam ryzykować, bo go do norwegów nie umiem zmierzyć. obróżki były tylko dwie - za małe :(
ale dorwaliśmy kurtkę :D byłam w raju, jak zobaczyłam wreszcie dużo ciuchów dla większych psów - już drugą udało nam się w tk maxx kupić. zazwyczaj są tylko małe.
ta była jedna jedyna, wzięłam ze strachem, bo nie ma regulacji.. ale idealna w klacie jest :)
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/14/txtg.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/scaled/medium/14/txtg.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...