Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='Kasi i Lena']Moja jedna taka jest. Wychodzi z szorek, norweskich i raz jej się z guardów udało wyjść, taki pies guma po prostu :D. Druga nie wychodzi.[/QUOTE]

No i to jest kurcze okropne :P Mój najtrudniej ma z long distance ManMata. Jeszcze pół biedy jak pies wraca na zawołanie za każdym razem, ale jak leci przed siebie to koszmar.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hill.']No i to jest kurcze okropne :P Mój najtrudniej ma z long distance ManMata. Jeszcze pół biedy jak pies wraca na zawołanie za każdym razem, ale jak leci przed siebie to koszmar.[/QUOTE]

Moja na szczęście jest pieskiem który na dobrą sprawę mógłby chodzić całkiem luzem. Wychodzi o tak dla sportu chyba :) Nie wyobrażam sobie uciekającego psa w szelkach, bym chyba osiwiała przedwcześnie :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasi i Lena']Moja na szczęście jest pieskiem który na dobrą sprawę mógłby chodzić całkiem luzem. Wychodzi o tak dla sportu chyba :) Nie wyobrażam sobie uciekającego psa w szelkach, bym chyba osiwiała przedwcześnie :).[/QUOTE]

U nas szelki bezpieczniejsze niż obroża z łańcuszkiem ;).
Jak dla sportu, to nie ma czym się martwić :smile:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Illusion']Razem z podszyciem.[/QUOTE]
To taka by nam pasowała.

[quote name='Agnes']
70 troche za male, 80 troche za duze...ona sie pewnie rozrosnie, jest 4 mce po schronie

Foty w 80 cm (slaba jakosc, na szybko)
Z tylu sa dobre, to wyregulowania, z przodu za duze - nooo sporo, tak na prawde barki z 70 sa lepsze niz tu, ale jak ciut sie powiekszy sucz to beda za male.
Dla porownania - 70tki
I co...? zostawic 80 i poczekac az jej barki i klatka "urosna" ?[/QUOTE]
Zostaw 80, jak się trochę rezrośnie to będą idealne, a 70 wyglądają na za małe już teraz.

[quote name='BBeta']Ja dla odmiany pokażę coś innego, PawSitive Dog Design :)
[/QUOTE]
Jakie śliczne :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Pokazywalam kiedys, nie mam jakos duzo w porownaniu z niektorymi tu osobnikami :P zrobie zdjecie jak przyjda, chociaz czesc chce sprzedac. Trzeba wziac pod uwage ze mam psa 10 miesiecy :P
Mam nadzieje ze w tym tygodniu przyjda, ta w psiaki ktora ma bbeta, tyle ze na fiolecie, w nietoperki i rybki z podszyciem dyniowym, w pepitke z mucha ( z PSDD) i smycz z psygody, ta gumowana pomaranczowa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katasza1']Pokazywalam kiedys, nie mam jakos duzo w porownaniu z niektorymi tu osobnikami :P zrobie zdjecie jak przyjda, chociaz czesc chce sprzedac. Trzeba wziac pod uwage ze mam psa 10 miesiecy :P
Mam nadzieje ze w tym tygodniu przyjda, ta w psiaki ktora ma bbeta, tyle ze na fiolecie, w nietoperki i rybki z podszyciem dyniowym, w pepitke z mucha ( z PSDD) i smycz z psygody, ta gumowana pomaranczowa.[/QUOTE]

Ja mam psa 11 miesięcy... I boję się zrobić zdjęcie kolekcji, chociaż nie ukrywam, że używam wszystkiego!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnIeLa']Same hurtty tu ostatnio prawie pokazywane.


Nuda :evil_lol::diabloti:[/QUOTE]
Zgadzam się.. nudda :D

[quote name='BBeta']Ja dla odmiany pokażę coś innego, PawSitive Dog Design :)

[IMG]http://beata.boo.pl/dogs/DSC_766.jpg[/IMG][/QUOTE]
Śliczne :) Śliczny wzór :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katasza1']Pokazywalam kiedys, nie mam jakos duzo w porownaniu z niektorymi tu osobnikami :P zrobie zdjecie jak przyjda, chociaz czesc chce sprzedac. Trzeba wziac pod uwage ze mam psa 10 miesiecy :P
Mam nadzieje ze w tym tygodniu przyjda, ta w psiaki ktora ma bbeta, tyle ze na fiolecie, w nietoperki i rybki z podszyciem dyniowym, w pepitke z mucha ( z PSDD) i smycz z psygody, ta gumowana pomaranczowa.[/QUOTE]

[quote name='IZMADO']Ja mam psa 11 miesięcy... I boję się zrobić zdjęcie kolekcji, chociaż nie ukrywam, że używam wszystkiego![/QUOTE]
Zróbcie fotki kolekcji, dawno nikt nie pokazywał wszystkich swoich obroży. Przy ogólnym zachwycie hurtta będzie to jakaś odmiana :)

Link to comment
Share on other sites

Ja mam 2 obroże z Kudłatego Artu. Jestem mega zadowolona, bo obroże miałam u siebie 4 dni od złożenia zamówienia i są super wykonane. Wszystko bez zarzutu. Można też liczyc na pomoc w wyborze koloru, tasiemki itd. ;)

Ja dziś dorwałam dla brodatego norwegi Hurtta w TK Maxx`ie. Tylko nie mogę pojąć czemu na stronie Hurtty kosztują 115 zł, a tam 55? Ogromna obniżka. Szok normalnie :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katasza1']Pawsitivy maja tylko facebooka. Tam sa tasmy i wzorki ( na stronie nie ma np. tasm podkladowych) i najlepiej do nich przez facebooka napsiac bo czasami maja jakis kolor tasiemki czy nici a nie ma jej w ofercie ( nie wiem dlaczego...)[/QUOTE]

Dzięki :)
To na razie tylko wyczekana smyczka, na obrożę jeszcze przyjdzie czas.

Link to comment
Share on other sites

Pytanie czysto teoretyczne. Ktoś ma jakiś sensowny pomysł, na wyjaśnienie dlaczego niektóre obroże np. [URL]http://www.zooleszcz.pl/pl,product,248,2,obroza-elegance-cwieki-ii-rzedy[/URL] [url]http://woza.pl/warehouse/big_photos/ozdobna_bullterier_600.jpg[/url] , które powinny być dla psa bardzo wygodne (w końcu podszyte miękką skórą), tam gdzie psia szyja ma punkt, gdzie taka miękkość jest szczególnie potrzebna mają zapięcia, są cieńsze i mają różne metalowe fragmenty? Jest to dla mnie trochę irytujące, bo obroży które są często ładne, nie kupiłabym właśnie ze względu na to, że po prostu byłaby niewygodna dla psa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...