Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='snuszkak']na szczęście jest możliwość zwrotu, więc jak masz blisko to możesz kupić rozmiar jaki wydaje się właściwy i w razie co zwrócić, ale w głębokim szoku jestem, że ktoś był tam z psami :) może pomału zacznie się u nas kultura zmieniać i będzie można z psami wchodzić[/QUOTE]

Okazały się ok, więc na szczęście nie trzeba zwracać, bo do centrum to ja mam spory kawałek ;)
Oj, mam nadzieję, że zacznie. Dziś jakaś pani się niezmiernie zdziwiła, że zbieram to co psiak zostawił na trawniku, więc chyba niestety w oczach niektórych, psiarze są odrębnym gatunkiem, który ma w naturze chamstwo i ogólny brak panowania nad swoimi zwierzakami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']na twojego to pewnie i błękitne by się znalazły :evil_lol: chociaż nie wiem, czy 70 nie byłyby dobre, musiałabyś przymierzyć ;) inaczej się na ttb układają po prostu[/QUOTE]
Przez głowe by mu mogły nie przejść z tego co widzę , a klate ma małą tzn w porównaniu do barków więc lipa totalna nie wpasowałabym go raczej w żaden rozmiar a szkoda .
Blękitne najładniejsze :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasi i Lena']To nie tylko w tkmaxx nie wolno. Do większości galerii handlowych w których jest zoologiczny nie można z psem:shake:

Ciekawe czy na moją będzie dobra ta przednia obręcz czy się w niej utopi. Szkoda ze ona nieregulowana.[/QUOTE]
mnie kiedyś pan ochroniarz chciał wyprosić, jak byłam w połowie drogi między drzwiami a zoologiem, czyli po jakieś 20m :grins: powiedziałam, że chyba żartuje i poszłam dalej. No bo co może mi zrobić ;) przymierzyłam suczy kaganiec, kupiłam i wyszłam już "nienękana" ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']No to w sumie idealnie :lol: Na zdjęciach tutaj wydaję się mała (na innych psach) .[/QUOTE]

Zmierzyłam i tyle wyszło ;) Masz możliwość przymiarki w sklepie?

[quote name='Unbelievable']mnie kiedyś pan ochroniarz chciał wyprosić, jak byłam w połowie drogi między drzwiami a zoologiem, czyli po jakieś 20m :grins: powiedziałam, że chyba żartuje i poszłam dalej. No bo co może mi zrobić ;) przymierzyłam suczy kaganiec, kupiłam i wyszłam już "nienękana" ;)[/QUOTE]

Ja bym też chętnie z takim podejściem poszła, gorzej jakby jednak mnie stanowczo wyprosił, bo drugi raz już by mi się nie chciało tam telepać, za daleko :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']mnie kiedyś pan ochroniarz chciał wyprosić, jak byłam w połowie drogi między drzwiami a zoologiem, czyli po jakieś 20m :grins: powiedziałam, że chyba żartuje i poszłam dalej. No bo co może mi zrobić ;) przymierzyłam suczy kaganiec, kupiłam i wyszłam już "nienękana" ;)[/QUOTE]

Chyba będę musiała też tak robić :) Wybudowali nam nową galerię i ma tam być zoologiczny :)

Link to comment
Share on other sites

Tak a'propos niewchodzenia z psem, to u nas w Kakadu w galerii jest promocja, że jak się wejdzie z psem to jest chyba 10% zniżki na zakupy. Ale ogólnie do Galerii z psem wejść nie można, więc niewiadomo co zrobić :lol: Ochroniarze wypraszają i drą japy strasznie. Ale wczoraj pana z takim wielkim amstaffem wpuścili, zupełnie nie wiem czemu :hmmmm:

To widzę teraz wszyscy mają Hurttę :lol: Żeby były inne kolory, to też bym się skusiła... I lepsza rozmiarówka :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hill.']Zmierzyłam i tyle wyszło ;) Masz możliwość przymiarki w sklepie?
:P[/QUOTE]
Nie mam sklepu u siebie :lol: Obroże kupiła mi osoba z dogo na moją prośbe .
[quote name='rashelek']Tak a'propos niewchodzenia z psem, to u nas w Kakadu w galerii jest promocja, że jak się wejdzie z psem to jest chyba 10% zniżki na zakupy. Ale ogólnie do Galerii z psem wejść nie można, więc niewiadomo co zrobić :lol: Ochroniarze wypraszają i drą japy strasznie. Ale wczoraj pana z takim wielkim amstaffem wpuścili, zupełnie nie wiem czemu :hmmmm:
:P[/QUOTE]
Bali się podejść :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marchewkowy']z jakiej firmy są takie kolorowe smyczki? Nie widziałam wcześniej. Dla Lenki róż i pomarańcz :D
[/QUOTE]

[quote name='gato'][B]drzalka[/B], skąd te smycze wytrzasnęłaś? :> W sensie jaki sklep.[/QUOTE]

Smyczki ze sklepu Psygoda,
Od dłuższego czasi się do nich przymierzam, podobno one są takie jak podgumwane Julius, tyle że kolorowe.
Nie mam pojęcia jaka to firma.

[URL]http://psygoda.pl/?what=kategoria&kategoria=16[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']Nie mam sklepu u siebie :lol: Obroże kupiła mi osoba z dogo na moją prośbe .
Bali się podejść :evil_lol:[/QUOTE]

To szkoda - zawsze najlepiej zmierzyć jak są wątpliwości. Ale myślę, że gdyby Ci nie podpasowały to szybko znalazłby się chętny za taką cenę.

[quote name='rashelek']Tak a'propos niewchodzenia z psem, to u nas w Kakadu w galerii jest promocja, że jak się wejdzie z psem to jest chyba 10% zniżki na zakupy. Ale ogólnie do Galerii z psem wejść nie można, więc niewiadomo co zrobić :lol: Ochroniarze wypraszają i drą japy strasznie. Ale wczoraj pana z takim wielkim amstaffem wpuścili, zupełnie nie wiem czemu :hmmmm:

To widzę teraz wszyscy mają Hurttę :lol: Żeby były inne kolory, to też bym się skusiła... I lepsza rozmiarówka :P[/QUOTE]

No tak, na Amstaffa strach drzeć mordę :P A to takie kochane psiny. Wejść nie można, trzeba wnosić! :D Fajnie z tą promocją.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omry']Ja już sobie spisałam wymiary Kurzynki na kartce i może jutro coś kupię :razz: Jeszcze wczoraj mówiłam, że wolę obroże z superdoga, ale za dużo się tu tych szelek naoglądałam, podobają mi się :lol:[/QUOTE]

W szczecińskim widziałam nie raz małe pieski na rękach. a totalnie rozczulił mnie mopsik jadący w wózku sklepowym :)

Kurcze tylko mi się te niebieskie nie podobają:hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lucky23']Czy ktoś z was ma turkusową obróżkę z OhMyPet? Jak wygląda, jak się sprawda? Bardzo się brudzi ?[/QUOTE]

Hmm, wygląda pewnie jak turkusowa obroża :))) I jak chcesz sprawdzić czy się brudzi, to może ją po prostu kup? :roll:


Ale fajne te hurtty, szkoda, że u mnie nie ma (chyba) [COLOR=#000000]TKMAXXa.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem, że [B]lucky[/B] chwilami przeginała z ilością pytań, ale w tym momencie pyta się o konkretny produkt. Sama też wolałabym się dowiedzieć, jak sprawuje się dany produkt, zanim bym go zakupiła. Pieniądze na drzewach nie rosną... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja już zakupiłam, tylko się pytam użytkowników którzy mają tą obróżkę, czy się szybko brudzi i niszczy czy nie, bo chcę wiedzieć czy będę tej obróżki używała tylko na spacery bez "brudu" czy przetrwa ekstremalne warunki :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...