Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='dance_macabre']U nas jest ta [URL]http://pelna-miska.pl/pl/p/Hurtta-PRO-smycz-amortyzujaca-Stretch-180cm-x-20mm/4445[/URL] niebieska[/QUOTE]
Właśnie te amortyzowane mi się nie podobają.

[quote name='drzalka']Hej
Chce kupić Lenie komplet Obroże Lupine + smycz podgumowana, a później szelki Lupine i przedłużana smycz podgumowana.
Zastawiam się co wybrać na początek.[/QUOTE]
Ja jestem za różowym i zielonym :).

[quote name='rashelek']No to mogę Wam zdać relację z Hurtty w TKMaxx ;) [B]Ceny są niezależnie od rozmiaru - obroże 25zł a szelki (norwegi i Y) oraz nieprzepinane smycze po 55zł.[/B] W Częstochowie niebiesko-brązowe były tylko największe rozmiary szelek i jedna smycz (w ogóle była jedna :P), a pozostałe akcesoria w 2gim od lewej kolorze [URL]http://www.pelna-miska.pl/userdata/gfx/e1309934c6e30196145943510f5c4e92.jpg[/URL]. Na żywo to jest bardziej pomarańcz niż czerwony. Smycz jak dla mnie beznadziejna, będzie strasznie cięła ręce ;) A obroże jakieś dziwne, widziałam tylko półzaciski bez regulacji.[/QUOTE]
Na prawdę te smycze są takie niefajne w dotyku? Myślałam właśnie o niej, ale skoro niewygodna to chyba zrezygnuję. Przynajmniej zaoszczędzę trochę kasy i zamiast tego kupię szarą z PSDD.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Adzia123']Na prawdę te smycze są takie niefajne w dotyku? Myślałam właśnie o niej, ale skoro niewygodna to chyba zrezygnuję. Przynajmniej zaoszczędzę trochę kasy i zamiast tego kupię szarą z PSDD.[/QUOTE]

Ta, która była to chyba większy rozmiar (chociaż karabinierczyk nie był jakiś ogromny) i była bardzo ciężka. Do tego przypiekła mi palce, jak szybciej przejechałam po niej dłonią. Jak dla mnie zupełny niewypał i akurat smycz w ogóle niewarta swojej ceny, bo inne akcesoria Hurtty są super jakości ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rashelek']No to mogę Wam zdać relację z Hurtty w TKMaxx ;) [B]Ceny są niezależnie od rozmiaru - obroże 25zł a szelki (norwegi i Y) oraz nieprzepinane smycze po 55zł.[/B] W Częstochowie niebiesko-brązowe były tylko największe rozmiary szelek i jedna smycz (w ogóle była jedna :P), a pozostałe akcesoria w 2gim od lewej kolorze [URL]http://www.pelna-miska.pl/userdata/gfx/e1309934c6e30196145943510f5c4e92.jpg[/URL]. Na żywo to jest bardziej pomarańcz niż czerwony. Smycz jak dla mnie beznadziejna, będzie strasznie cięła ręce ;) A obroże jakieś dziwne, widziałam tylko półzaciski bez regulacji.[/QUOTE]

dzięki. :)

Edited by Olson
Link to comment
Share on other sites

[quote name='rashelek']Ta, która była to chyba większy rozmiar (chociaż karabinierczyk nie był jakiś ogromny) i była bardzo ciężka. Do tego przypiekła mi palce, jak szybciej przejechałam po niej dłonią. Jak dla mnie zupełny niewypał i akurat smycz w ogóle niewarta swojej ceny, bo inne akcesoria Hurtty są super jakości ;)[/QUOTE]
Ja kilka dni temu kupiłam w prodogu smycz hurtty nieprzepinaną odblaskową czerwoną o szerokości 2cm i jak dla mnie jest bardzo wygodna, nie ślizga się w dłoni i jest miękka. Jedyne czego mi brakuje to polarek na rączce. Oczywiście ta szara z PSDD jest ciut wygodniejsza, bo cieńsza, ale na hurttę narzekać nie mogę, bo bardzo fajna jest ta smycz. Może trafiłaś na jakąś szeroką i dlatego taka niewygodna się wydawała.

Link to comment
Share on other sites

ja też byłam dziś w Tkmaxxie i faktycznie przepinana smycz brązowo-niebieska wydała mi się taka jakby szorstka... ja bym jej nie kupiła za taką cenę.

ale jak zobaczyłam niebiesko-brązowe norwegi to się w nich zakochałam. akurat była tylko jedna sztuka dla duzego psa, ale nie mogłam znalezc na matce wymiarów i zostaly w sklepie :( . mogłby ktoś mi powiedziec jaka jest długość paska piersiowego? ;)
tych drugich szelek y czy tam x czarno-czerwonych i obróż było duużo, ale tylko w małych rozmiarach niestety

edit: juz znalazłam tabele rozmiarów

Edited by monika15
Link to comment
Share on other sites

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-L9oGfRjDtg8/UlBUkYkCVJI/AAAAAAAAXT0/VB4osNT8upM/w640-h427-no/IMG_8919.png[/IMG]
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Lqe6v_RNhaM/UlBUkjW6ikI/AAAAAAAAXTw/bec9XMHRNa4/w640-h427-no/IMG_8920.png[/IMG]
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-fXoQV7HHaJg/UlBUkaN6DnI/AAAAAAAAXTs/8APmKy2f2xc/w427-h640-no/IMG_8921.png[/IMG]


[B]Chyba są za duże, nie wiem, czy je zostawiać czy nie :roll:[/B]

Edited by Naklejka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='lucky23']Co jest takiego w tej hurcie że się wszyscy nią podniecają? Tak samo co jest w juliusach takiego wielkiego ? Były takie same jak julki w tchibo, i za pół ceny ..[/QUOTE]
ty masz prawo zadawać pierdyliard pytań, a my mamy prawo jarać się hurttą i julkami ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lucky23']Co jest takiego w tej hurcie że się wszyscy nią podniecają? Tak samo co jest w juliusach takiego wielkiego ? Były takie same jak julki w tchibo, i za pół ceny ..[/QUOTE]

A musi coś być, żeby komuś się podobały albo żeby ktoś uważał je za fajne? :cool3:
Chcesz- kup z Tchibo, straganu, czy nawet LV nikt Ci nie broni przecież :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='żmijka']Ja kilka dni temu kupiłam w prodogu smycz hurtty nieprzepinaną odblaskową czerwoną o szerokości 2cm i jak dla mnie jest bardzo wygodna, nie ślizga się w dłoni i jest miękka. Jedyne czego mi brakuje to polarek na rączce. Oczywiście ta szara z PSDD jest ciut wygodniejsza, bo cieńsza, ale na hurttę narzekać nie mogę, bo bardzo fajna jest ta smycz. Może trafiłaś na jakąś szeroką i dlatego taka niewygodna się wydawała.[/QUOTE]

[quote name='Ewa&Duffel']Ja kupiłam dziś smycz Hurtty niebiesko-brązową, 2 cm z amortyzatorem i jest bardzo fajna w dotyku ;) Więc może jakaś felerna sztuka się trafiła po prostu.[/QUOTE]

No całkiem możliwe, że to jakiś duży rozmiar był albo coś. Ale jak dla mnie o wiele za ciężka i niewygodna ;) Tylko dla mnie ostatnio nawet przepinana rurowa jest za ciężka, także :lol:

[quote name='Naklejka']
[B]Chyba są za duże, nie wiem, czy je zostawiać czy nie :roll:[/B][/QUOTE]

Wydaje się, że są okej ;) W ogóle te szelki na psie wyglądają jak zwykłe szorki :evil_lol: Tylko pewnie nie są tak blisko pach, nie?

[quote name='lucky23']Co jest takiego w tej hurcie że się wszyscy nią podniecają? Tak samo co jest w juliusach takiego wielkiego ? Były takie same jak julki w tchibo, i za pół ceny ..[/QUOTE]

Ty idź może wybierać po raz setny obróżke dla swojej suni, której i tak nie kupisz, bo coś tam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...