Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='lucky23']No i dobrze że są czarne, bo będą mniej widoczne na Xenie :D
No wiesz, przecież im większy pies tym większe ciałko i nie marznie :D
Ale wiem że są duże psy które marzną i to bardzo :(

Dla mnie problemu nie sprawia to że sa to tylko rozmiary mini, bo Xena jest mini :D[/QUOTE]

Powiedz mojej 10kg suce że jest duża i nie marznie :D Dla mnie to że biedrze nie było większych ubranek to nie problem bo sucz ma ubrania.Po prostu było by miło jakby pomyśleli ze są wieksze psy niż 25cm długości.

Link to comment
Share on other sites

eeej moj chlopak nie pozwolil mi niczego sprzedac poza obrozami ds 4 cm:))) jak ktos chce to po taniosci:)))

mimo to powiedzial, ze kupi wszystkim super dogi:)))

[url]http://www.superdog.sklepna5.pl/towar/86/bad2bone-polzaciskklamramartingale-40-50-m-3cm.html[/url]
[url]http://www.superdog.sklepna5.pl/towar/209/moro-polzaciskklamramartingle-40-50-m-3cm.html[/url]

...i potrzebuje jeszcze trzeciego dla malej gretki i nie wiem, ktory wziac wzor.

Link to comment
Share on other sites

obroża z chustką i nadrukiem :) myślałam ze nadruk będzie mało trwały ale jak się okazało po roku używania przez mojego kundla w avatarze, mimo ze w tej obroży pływa i gania po stajni to nic się z nadrukiem nie stało, wszystko zasługa materiału - alkantary :) tutaj na rudym nieLisie :) pozdrawiam :)

[IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/554653_572996322735395_965586972_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasi i Lena']jejku żeby mój był taki. Nie mam wcale dużo psich rzeczy a mój narzeka że po co, na co że pies powinien mieć jedną obrożę itp.:shake:

Może super dogowe żabki albo owieczki dla młodej?[/QUOTE]

nie chce wlasnie zabek, bo mam juz furkidz:)))

a owce juz mi sie opatrzyly. moze jej kupie jaskiniowcow.

Link to comment
Share on other sites

W Netto od poniedziałku będą zabawki, legowiska i ubranka dla psów. Ubranka za 20zł z tego co pamiętam. Będzie też tunel (w gazetce pisze, że jest do kota), który można, by wykorzystać w domowych treningach agi dla mniejszych futer. Tak przynajmniej mi się wydaję, po obejrzeniu zdjęcia w gazetce, macać będę dopiero we wtorek. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasi i Lena']Powiedz mojej 10kg suce że jest duża i nie marznie :D Dla mnie to że biedrze nie było większych ubranek to nie problem bo sucz ma ubrania.Po prostu było by miło jakby pomyśleli ze są wieksze psy niż 25cm długości.[/QUOTE]
Aha, już się nacieszyłam.. to nie mam po co iść do biedry bo Xena ma 32 cm długości :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dioranne']W Netto od poniedziałku będą zabawki, legowiska i ubranka dla psów. Ubranka za 20zł z tego co pamiętam. Będzie też tunel (w gazetce pisze, że jest do kota), który można, by wykorzystać w domowych treningach agi dla mniejszych futer. Tak przynajmniej mi się wydaję, po obejrzeniu zdjęcia w gazetce, macać będę dopiero we wtorek. ;)[/QUOTE]
nieee :mdleje: Muszę iść ;p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dioranne']W Netto od poniedziałku będą zabawki, legowiska i ubranka dla psów. Ubranka za 20zł z tego co pamiętam. Będzie też tunel (w gazetce pisze, że jest do kota), który można, by wykorzystać w domowych treningach agi dla mniejszych futer. Tak przynajmniej mi się wydaję, po obejrzeniu zdjęcia w gazetce, macać będę dopiero we wtorek. ;)[/QUOTE]



Zazdroszcze tym co mają tyle sklepów u siebie :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...