Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='MSemka']Do nas przyszedł w końcu zamówiony komplecik :D Tzn. przyszedł nawet szybko, tylko długo się zastanawiałam jaki zamówić :)

Tylko coś mi się wydaję, że źle wymierzyłam szelki i są za blisko przednich łap :sad: To nasze pierwsze norwegi i nie mam doświadczenia jak powinno być dobrze.
Ale szelki na żywo wyglądają super, wzór lepiej niż na zdjęciu się prezentuję, no i smycz też fajna :D[/QUOTE]
Ślicznie :loveu:. A co do szelek to zobacz jak będą układały się na psie w ruchu. Niech trochę w nich pochodzi to może się dopasują.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hill.']Ale przystojniaki :D A obróżki świetne![/QUOTE]
[quote name='Niewyspana']Cudne :loveu:
I modele i obróżki :loveu:[/QUOTE]
[quote name='Czekunia']BBeta, piękni są:loveu: skradłabym obydwu:)
No i w obrożach bardzo przystojni:cool3:, teraz idealny rozmiar chyba?[/QUOTE]
Dzięki :) Tak, teraz jest ok ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MSemka']Do nas przyszedł w końcu zamówiony komplecik :D Tzn. przyszedł nawet szybko, tylko długo się zastanawiałam jaki zamówić :)

[IMG]http://img689.imageshack.us/img689/7950/euky.jpg[/IMG]


Tylko coś mi się wydaję, że źle wymierzyłam szelki i są za blisko przednich łap :sad: To nasze pierwsze norwegi i nie mam doświadczenia jak powinno być dobrze.
Ale szelki na żywo wyglądają super, wzór lepiej niż na zdjęciu się prezentuję, no i smycz też fajna :D[/QUOTE]

Super:)
Też przymierzam sie do norwegów z Pawsitive,tylko to mierzenie mojego wiercipięty:Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Adzia123']Ślicznie :loveu:. A co do szelek to zobacz jak będą układały się na psie w ruchu. Niech trochę w nich pochodzi to może się dopasują.[/QUOTE]
Dzięki :smile:
No właśnie nie wiem, kombinuję, ale wydaję mi się, że jednak są za blisko tych łap. Może uda mi się zrobić jakieś dobre zdjęcie szelek na psie, to później wstawię. Bo ten mój jak tylko widzi aparat to ucieka :lol:

[quote name='bluess']Super:)
Też przymierzam sie do norwegów z Pawsitive,tylko to mierzenie mojego wiercipięty:Dog_run:[/QUOTE]
No właśnie, to mierzenie :angryy: Ten mój też nie chciał mi w tym pomóc ;)
Ale szelki są super i wydają się naprawdę wygodne, nawet jak są źle wymierzone :lol:

Link to comment
Share on other sites

szukam takiej obrozy: skorzana, blyszczaca jakby troche w skore weza i na tym diamentowe kosteczki albo serdusza wszystko zapinane na klamerke.

ejj no ogolnie mega wiocha.
tylko nie w wymiarach na yorka.

podbila do nas na spacerze shar peika w takiej obrozy (czyli nie maly piesek), alewlascicielka byla bardzo daleko i nie mialam jak sie dowiedziec, co to za wspaniala wiocha na szyjce tego pieska sie prezentuje. jej obroza byla ciemnorozowa, ale mi kolor jest obojetny.

strasznie taka chce!! mozecie mi pomoc?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']szukam takiej obrozy: skorzana, blyszczaca jakby troche w skore weza i na tym diamentowe kosteczki albo serdusza wszystko zapinane na klamerke.

ejj no ogolnie mega wiocha.
tylko nie w wymiarach na yorka.

podbila do nas na spacerze shar peika w takiej obrozy (czyli nie maly piesek), alewlascicielka byla bardzo daleko i nie mialam jak sie dowiedziec, co to za wspaniala wiocha na szyjce tego pieska sie prezentuje. jej obroza byla ciemnorozowa, ale mi kolor jest obojetny.

strasznie taka chce!! mozecie mi pomoc?[/QUOTE]
[URL]http://sklep.modernpet.pl/main/product.php?id_product=336&id_category=20[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']no takie, ale zeby jeszcze byly serduszka oraz kosteczki!!!![/QUOTE]

A to nie była jedna z tych, do których można dokupić te ozdóbki? Jak ta: [IMG]http://www.dogszone.pl/images/product_images/popup_images/379_1.jpg[/IMG]

Tu są kostki i serduszka [url]http://www.kuchniapupila.pl/pies/akcesoria/obroze/comfy_obroza_serce,p1464144748[/url]

Edited by rika
Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

Kto ma Juliusy?
Moja Lunka ma obwód klatki piersiowej 75cm(mierzone tuż za łapami) i wazy 30kg
Lepszy rozmiar Julków 1 czy 2 ?:oops:
1 to 66-85cm,23-30kg
2 to 71-96cm,28-40kg

Boję się ,że w 2 pasek piersiowy będzie za długi,czy on też jest do regulacji? :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta.k9080']Kto ma Juliusy?
Moja Lunka ma obwód klatki piersiowej 75cm(mierzone tuż za łapami) i wazy 30kg
Lepszy rozmiar Julków 1 czy 2 ?:oops:
1 to 66-85cm,23-30kg
2 to 71-96cm,28-40kg

Boję się ,że w 2 pasek piersiowy będzie za długi,czy on też jest do regulacji? :oops:[/QUOTE]
Napisz do sklepu z tym pytaniem bo super dobierają rozmiary ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='gops']Ale w każdym rozmiarze raczej nie ma takiej samej regulacji .
Np 0 i 2 paski przednie raczej sie różnią regulacją .[/QUOTE]

ale w 1 i 2 chyba nie będzie sporej różnicy? Napisałam do sklepu z prośbą o dobór szelek :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...