Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

hahahaha xd


ja się próbuje powstrzymać przed zamówieniem takiej:
[img]https://scontent-b-mad.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/q71/s720x720/1234164_582833178465584_1002220884_n.jpg[/img]

albo świnek...
ale i tak w radomiu wzbogacamy sie o potworki :evil_lol:
wiec starczy.
miałam juz nic nie kupowac :diabloti:

kuurde jak to dobrze było jak pies miał jedną skorzana obroze i smycz na całe zycie xd

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Victoria']hahahaha xd


miałam juz nic nie kupowac :diabloti:

kuurde jak to dobrze było jak pies miał jedną skorzana obroze i smycz na całe zycie xd[/QUOTE]

Ja to miałam też nic nie kupować a wczoraj jak tu niechcący trafiłam to specjalnie konto założyłam oby tylko zdążyć 2 furkidz'y upowlować :diabloti:
Ciekawa ta obróżka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Harley']Co to jest startówka i do czego służy?[/QUOTE]
Startówek używa się głównie na agility. Jak sama nazwa sugeruje - używamy ją na starty w zawodach :D Jest to łatwa w obsłudze, zaciskowa obróżka połączona razem ze smyczą, żeby szybko ją zdjąć z psa (na zawodach pies biega bez obroży). Niektórzy fajnie robią skojarzenia psu, że w momencie jak zakładają mu startówkę to on wie, że będzie biegał i super się nakręca ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rashelek']Dziewczyny, czy DS jest ostatnio na jakimś urlopie? Macie z nimi kontakt?[/QUOTE]

Urlopu pewnie jako takiego nie mają, za to mają psa po operacji, który bardzo wolno dochodzi do siebie. Myślę, że właśnie to zaprząta im teraz głowy.

A co chcesz zamówić? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IZMADO']Urlopu pewnie jako takiego nie mają, za to mają psa po operacji, który bardzo wolno dochodzi do siebie. Myślę, że właśnie to zaprząta im teraz głowy.

A co chcesz zamówić? :cool3:[/QUOTE]

Aaaa no to wszystko jasne, muszę poczekać w takim razie na odpowiedź ;)
2 obroże i smycz, dlatego tak się niecierpliwię :lol: :D

Link to comment
Share on other sites

Hej. Jestem tu pierwszy raz. Fajny wątek ":)
Mam małe pytanko. Czy w szelkach siodełkowych jak jest ten rzep z przodu to czy nie odepnie się przy mocnym pociągnięciu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rashelek']Aaaa no to wszystko jasne, muszę poczekać w takim razie na odpowiedź ;)
2 obroże i smycz, dlatego tak się niecierpliwię :lol: :D[/QUOTE]

O, to na bogato!


[quote name='CAM']Hej. Jestem tu pierwszy raz. [B]Fajny wątek[/B] ":)
Mam małe pytanko. Czy w szelkach siodełkowych jak jest ten rzep z przodu to czy nie odepnie się przy mocnym pociągnięciu?[/QUOTE]

No nie wiem ;) Osoby o słabej woli są tu co rusz kuszone czymś nowym, hehe :)

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

Mam zmasakrowaną dłoń od palącej ją smyczy,bo Luna to ciągnik ze zrywami :mad:

Chciałam kupić od DS z rączką podszytą skórą,ale to chyba bez sensu,bo smycz ma być przepinana i po zmianie długości moja podszyta rączka powędruje w inne miejsce:roll:

Jedyne co znalazłam na taki problem to smycz z nićmi gumowymi ,ale te znowu przepinane nie są...ratunku:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta.k9080']Mam zmasakrowaną dłoń od palącej ją smyczy,bo Luna to ciągnik ze zrywami :mad:

Chciałam kupić od DS z rączką podszytą skórą,ale to chyba bez sensu,bo smycz ma być przepinana i po zmianie długości moja podszyta rączka powędruje w inne miejsce:roll:

Jedyne co znalazłam na taki problem to smycz z nićmi gumowymi ,ale te znowu przepinane nie są...ratunku:placz:[/QUOTE]


Dlatego wielbię plecioną smycz z Aleksandry, o taką [url]http://images.okazje.info.pl/p/sport-i-hobby/5778/hst-smycz-pleciona-plaska-150cm-12mm-v030s.jpg[/url]
Super się trzyma w dłoni i jest delikatna, tylko strasznie się mechaci i paprochy łapie.

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='Naklejka']Dlatego wielbię plecioną smycz z Aleksandry, o taką [URL]http://images.okazje.info.pl/p/sport-i-hobby/5778/hst-smycz-pleciona-plaska-150cm-12mm-v030s.jpg[/URL]
Super się trzyma w dłoni i jest delikatna, tylko strasznie się mechaci i paprochy łapie.[/QUOTE]

Mam linkową smycz ,która się zmechaciła i teraz jest brzydka z paprochami:evil_lol::roll:
Eh jesień się zbliża,zimno będzie,rękawiczki uratują moje dłonie:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Skyy']Szczerze uwielbiam Modną Kozę. :loveu:[/QUOTE]
Ja też :D Ogólnie podoba mi się wykonanie obróżek i szelek, ale u nas problemem było to, że do młodego mało co pasuje, dlatego ma tylko jedną obrożę i jedne szelki :lol: Taki dziwak, że mało jaki wzór czy kolor wygląda na nim fajnie, dlatego niecierpliwie czekam na dostawę i może znajdę coś dla niego :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta.k9080']Mam linkową smycz ,która się zmechaciła i teraz jest brzydka z paprochami:evil_lol::roll:
Eh jesień się zbliża,zimno będzie,rękawiczki uratują moje dłonie:multi:[/QUOTE]

Ja chcę teraz z taśmy rurowej kupić, co najmniej 3m przepinaną. Te sklepowe są dla mnie za krótkie, a miałam w reku już nie raz wygodne smycze :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...