Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

A ja jednak stwierdzam, że dla Brutusa to tylko szerokość 4cm.... 3cm ginie gdzieś na nim...
więc jakby ktoś chciał kupić hurtta stajl turkusową od DS o długości 50-60 cm półzacisk to mogę sprzedać,a zamówię sobie 4cm inny kolor. Cena to 29.90 zł z wysyłką.

Link to comment
Share on other sites

Kolorek Brutusowi pasuje, a szerokość OK., jak dla mnie.
Muszę się powstrzymać przed kupnem kolejnych obroży (psa mam dwa miesiące, a obroży mam już cztery), bo co młodemu na gwiazdkę kupię? :lol: Hurtta stajl mi się podoba, ale na razie knypek przy zatrzasku na 2cm nie wygląda za ciekawie. Szerokość samego materiału OK., ale ten zatrzask ogromny, jak do krowy w jego przypadku (mówię tu o naszym Furkidzie). :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']Dzięki dziewczyny :)
DS i tak idzie na urlop, zobaczymy czy się przyzwyczaję do tej 3cm, jak nie to ją sprzedam i kupię 4 cm , a jak się do niej przekonam to zostanie bo faktycznie kolor mu pasuje bardzo :razz:[/QUOTE]

Pasuje mu te 3 cm ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']nie macie wrażenia, że ginie gdzieś na nim ta obroża? Chyba bylaby lepsza 4 cm co ?[/QUOTE]
Nie przesadzaj, świetnie wygląda :).

[quote name='Olimpija']Ja się jeszcze na tą czaję :D [URL]http://allegro.pl/kolorowa-obroza-z-serii-cottonki-sowki-2-5-2cm-i3394636410.html[/URL][/QUOTE]
Uwielbiam ten wzorek w sówki, ale jakoś nigdy nie miałam okazji zamówić takiej obroży.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angi']ma ktoś tkaninowe obroże z psdd (te takninowe ) i furkidzy? Są podobne w dotyku? ;)[/QUOTE]


Wydaje mi się, że wszystko zależy od tkaniny, a te są różne i nie ma reguły. Znajoma ma pacyfki z Furkidz i wydaje mi się, że będą bardzo wytrzymałe.
My mamy nutki z PSDD i też uważam, że są super. Moja Teodora chodzi w nich prawie cały czas, były prane już kilka razy i wyglądają super. Ja poprosiłam Justynę z PSDD aby pasek zacisku był z taśmy i teraz to już nic nam się nie przeciera :)
[IMG]http://imageshack.us/a/img585/8923/d42h.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

A co powiecie na temat rogzów z odblaskową nitką? Zależy mi na wytrzymałej obroży na zatrzask, bo półzacisków za bardzo nie lubię ;) Słyszałam, że taśma się szybko brudzi i mechaci, to prawda?:roll: Nie wiem dlaczego, ale strasznie się napaliłam na tę firmę:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika15']A co powiecie na temat rogzów z odblaskową nitką? Zależy mi na wytrzymałej obroży na zatrzask, bo półzacisków za bardzo nie lubię ;) Słyszałam, że taśma się szybko brudzi i mechaci, to prawda?:roll: Nie wiem dlaczego, ale strasznie się napaliłam na tę firmę:evil_lol:[/QUOTE]
Odblaski są najbardziej wytrzymałe z Rogzów ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika15']A co powiecie na temat rogzów z odblaskową nitką? Zależy mi na wytrzymałej obroży na zatrzask, bo półzacisków za bardzo nie lubię ;) Słyszałam, że taśma się szybko brudzi i mechaci, to prawda?:roll: Nie wiem dlaczego, ale strasznie się napaliłam na tę firmę:evil_lol:[/QUOTE]

Taśma w ogóle się nie mechaci. Po wypraniu obroża wygląda jak nowa, moja wcale się tak strasznie szybko nie brudzi mimo tego że mam żółtą. Zatrzask też jest bardzo mocny, co prawda nitkowego rogza mam z łańcuszkiem, ale zatrzask mam w miękkim.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...