Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='Czekunia']Poproszę o fotki na modelach :D[/QUOTE]

Niestety ani ja nie mam zdolności, ani moje modelki do pozowania chętne nie są :roll:
Więc przepraszam za jakość zdjęć - lepszych nie mam aktualnie w tych obróżkach niestety ;)

Z wykonania obróżek jestem bardzo zadowolona. Wszystko ładnie i równo przyszyte i starannie wykończone.
Po złożeniu zamówienia w sklepie dodatkowo skontaktowałam się przez facebook, żeby zmodyfikować ciut zakres regulacji (jeden z psów jest szczylkiem jeszcze i zależało mi na obróżce 25-40cm, zamiast 30-40cm). Szybki i miły kontakt przez PW.
Obróżki dotarły do mnie w niecały tydzień po właceniu pieniędzy :p

[IMG]http://imageshack.us/scaled/landing/200/sl1h.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/scaled/landing/11/riig.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/scaled/landing/818/509l.jpg[/IMG]

Edited by lilacly
Link to comment
Share on other sites

[quote name='chrupcia']dziewczyny/chłopaki gdzie mogę znaleźć cieniutką, miekką obróżkę dla chihuahua, pewnie najcieńsza to 1cm, ale prosiłabym o jakieś info o konkretnej firmie :)[/QUOTE]

Chyba tylko ohmydog: [url]www.ohmydog.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anostek']Chyba tylko ohmydog: [URL="http://www.ohmydog.pl"]www.ohmydog.pl[/URL][/QUOTE]
hmm wyroby ohmydog mnie jakoś nie powalają, ale przeglądnę oferte, może coś znajde :)
[quote name='MakeBelieve']chrupcia- 1 cm robi Ohmydog, a z masówek mięciutki jest na pewno Rogz miękkie i lekkie 1 cm ;>[/QUOTE]
właśnie jedyne co mi przychodziło do głowy to rogz i teraz szukam na necie 1cm :)

dzięki za odpowiedzi!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chrupcia']hmm wyroby ohmydog mnie jakoś nie powalają, ale przeglądnę oferte, może coś znajde :)

właśnie jedyne co mi przychodziło do głowy to rogz i teraz szukam na necie 1cm :)

dzięki za odpowiedzi![/QUOTE]
Jeszcze lupine ma 1 cm obroże :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chrupcia']mam jedną lupinową obróżkę 1.8cm i wydaje mi się dość twarda, a ja potrzebuje coś lekkiego i miękkiego, dlatego nie wiem czy pchać się w lupina :)[/QUOTE]
Ja mam co prawda breloczek lupine 1 cm w arbuzy, ale obroże na pewno są z tego samego robione i jest miękki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Ja mam co prawda breloczek lupine 1 cm w arbuzy, ale obroże na pewno są z tego samego robione i jest miękki :)[/QUOTE]
wzorki lupina kuszą :) jak na razie wybieram... ;) jak coś kupie to pokaże :)

dzięki za podpowiedzi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czekunia']Rinuś, mi się ta pierwsza w ogóle nie podoba, ale za to wyobrażam sobie Brutiego w pomarańczowej "hurta stajl".
[/QUOTE]

[quote name='Amber']Bierz turkusową hurttę dla Brutusa :)

Sama mam ochotę na te obroże... No, ale może jakoś na jesieni :eviltong:[/QUOTE]

no właśnie tylko turkus jest 3cm szerokości i to mnie z leksza powstrzymuje...będe losować...albo 3cm turkus, albo 4 cm zieleń....:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chrupcia']mam jedną lupinową obróżkę 1.8cm i wydaje mi się dość twarda, a ja potrzebuje coś lekkiego i miękkiego, dlatego nie wiem czy pchać się w lupina :)[/QUOTE]

Lupine w zależności od wzoru ma różne twardości taśm. Niektóre są fajne mięciutkie a niektóre twarde i sztywne.

Fajniejsze są te miękkie ale te twarde są bardziej wytrzymałe i się wcale nie mechacą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']No i ja mam też problem...czy tą z DS

czy tą hurtta stajl z DS, tylko nie wiem jaki kolor...

ratuuuujcie.[/QUOTE]

Brutusikową weź w morskie stworki a jako dobra ciocia różową hurte stajl dla Prosi :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kesja']Rinuś, bierz zieleń - turkusów Brutus ma chyba dużo;)[/QUOTE]

[quote name='Angi']Zieleń weź dla niego ;)[/QUOTE]

[quote name='Okamia']Brutusikową weź w morskie stworki a jako dobra ciocia różową hurte stajl dla Prosi :evil_lol:[/QUOTE]
Nie no , powariowałyście :evil_lol: każda pisze co innego :shake: turkusowej już nie mamy bo obecnie Jari ją nosi :diabloti: mam tylko właśnie zieloną i pomarańczowo-czarną...więc chyba padnie na turkus...
Karola - jak wygram w totka to jej kupię :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']Nie no , powariowałyście :evil_lol: każda pisze co innego :shake: turkusowej już nie mamy bo obecnie Jari ją nosi :diabloti: mam tylko właśnie zieloną i pomarańczowo-czarną...więc chyba padnie na turkus...
Karola - jak wygram w totka to jej kupię :diabloti:[/QUOTE]
No to turkusik - też będzie na pewno świetnie wyglądać :)

Link to comment
Share on other sites

Jutro albo po jutrze będą u mnie arbuzy z Tutti :loveu:

[quote name='Angi']po prostu niech się nie kąpie :evil_lol:
Dla niego turkus :lol:[/QUOTE]

Moje się często taplają i w morzu też podczas wakacji się zdarzyło i jak do tej pory nic nie zardzewiało ;)
Ale fakt faktem nie były moczone dzień w dzień ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']hej, to jest 3 cm? bo teraz się zastanawiam...DS ma turkus tylko 3 cm szerokość, a właśnie nad nim się zastanawiam...no i jeszcze nad 4 cm fioletem albo zielonym....i nie wiem co wybrać... :shake:[/QUOTE]

Tak, to jest 3 cm. Jesli nie mają turkusu 4cm, to weź zielony albo ten fioletowy, bo obróżka naprawdę bardzo fajna, polecam :)

Link to comment
Share on other sites

Te hurtta-stajly wszystkie bardzo fajne :) więc może doradzicie jakie kolorki dla bulw: beżowego psa, beżowej suni i pręguska psa?
p.s. jestem chora na głowę - poszłam do zoologicznego i oczywiście chciałam jakieś szelki i z setek dostępnych oczywiście wybrałam kolejne Rogzy...bo przecież tego odcienia różu sunia jeszcze nie ma :P i tu drugie pytanie czy dla psiaka lubiącego sobie czasem pociągnąć nadają się juliusy k-9 lub hurtty "norwegi" czy lepiej np. hurtty w kształcie "y"?

Link to comment
Share on other sites

Podoba mi się hurrta stajl, ale kurde pół PL już nosi.

Chce kupić nowe obroże, musza być wytrzymałe, sprawdzone, najlepiej z podszyciem. Fajnie by było z oryginalnym wzornictwem, ale nie kręcą mnie te kolorowe tasiemki w biedronki ani superbohaterów. Poważne psy to chcę poważną obrożę ;) Wszelkie badziewie typu Furkidz odpada. Odkąd Los Ferros nie szyje obroży nic nie kupiłam, nie chcę jednak taki potężnych i pancernych jak robi El Perro czy Pit Man.
Jest coś co spełni moje wymagania?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...