Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='anostek']Przecież to tylko zabawa. A co ciekawe mimo że każdy z nas kupuje to co mu się podoba, wystarczy przejrzeć kilka stron z tego wątku,by zobaczyć ile mamy przy tym wątpliwości - niektóre osoby tygodniami debatują nad tym jaką obroże czy szelki wybrać, pytając wszystkich o opinię i poradę. A tu jest jedna osoba, która siedzi w świecie mody i da szybko konkretny przykład, więc dlaczego nie skorzystać z okazji? [B]Ja liczę na kompozycję, która mi samej nigdy nie przyszłaby do głowy, a będzie wyjątkowa ;)[/B][/QUOTE]


Poważnie ?
A przeczytałas ile i jakich "danych" a propos obroży musisz przesłac pani stylistce żeby ona mogła Ci wystylizowac Twoją wyjątkową obrożę ?


[COLOR=#006400][B]Anostek - starasz się jak możesz (i tu i tam a także i siam) żeby wypromowac ohmypet - powoli zakrawa to nie tylko na kryptoreklamę.[/B][/COLOR]

Edited by Maupa4
no i "walnęłam" się w nazwie kolejnego "handmada" ;)
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maupa4']Poważnie ?
A przeczytałas ile i jakich "danych" a propos obroży musisz przesłac pani stylistce żeby ona mogła Ci wystylizowac Twoją wyjątkową obrożę ?


[COLOR=#006400][B]Anostek - starasz się jak możesz (i tu i tam a także i siam) żeby wypromowac ohmypet - powoli zakrawa to nie tylko na kryptoreklamę.[/B][/COLOR][/QUOTE]

Hehe, w końcu za to mi płacą ;) Nie wiem gdzie jeszcze się staram, bo to jedyne forum, na którym się udzielam, a że lubię firmę i jej produkty, to coś złego? A na twoje pierwsze pytanie odpowiem: wiem, bo się zgłosiłam i nie kosztowało mnie zbyt wiele trudu by na nie odpowiedzieć. Kto chce skorzysta, kto nie - nie musi - wolny kraj. Wyluzuj...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Illusion']Nie wrzucałam jeszcze norwegów z całym burkiem[/QUOTE]

Cudowne zdjęcie :loveu:. Kocham hurttę ale po pierwsze mnie nie stać, a po drugie nie ma rozmiaru na moje kudłacze. Ale może to i dobrze bo jeszcze bym zaszalała i wydała ostatnie oszczędności które odkładam na klatkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anostek']Hehe, w końcu za to mi płacą ;) Nie wiem gdzie jeszcze się staram, bo to jedyne forum, na którym się udzielam, a że lubię firmę i jej produkty, to coś złego? A na twoje pierwsze pytanie odpowiem: wiem, bo się zgłosiłam i nie kosztowało mnie zbyt wiele trudu by na nie odpowiedzieć. Kto chce skorzysta, kto nie - nie musi - wolny kraj. [B]Wyluzuj...[/B][/QUOTE]


[COLOR=#006400][B]Anostek - Ty wyluzuj.

A za co kto Ci płaci to Twoja sprawa i tego kto Ci za "to" płaci. Wolny kraj.
Ale tu obowiązują pewne zasady. I sa one zawarte w Regulaminie tego Forum. A reklama takiej czy innej działalności gospodarczej jest ... zabroniona.


A co do reszty czyli tego że się zgłosiłas - pochwal się w końcu produktem a nie tylko reklamuj.

[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maupa4'][COLOR=#006400][B]Anostek - Ty wyluzuj.

A za co kto Ci płaci to Twoja sprawa i tego kto Ci za "to" płaci. Wolny kraj.
Ale tu obowiązują pewne zasady. I sa one zawarte w Regulaminie tego Forum. A reklama takiej czy innej działalności gospodarczej jest ... zabroniona.


A co do reszty czyli tego że się zgłosiłas - pochwal się w końcu produktem a nie tylko reklamuj.

[/B][/COLOR][/QUOTE]

No chyba nie taki wolny jak mi sie wydawało :( Jeśli w jakimś zakresie naruszyłam regulamin forum to przepraszam - nie robiłam tego świadomie, myślałam, że po to jest ten wątek, żeby pisać o akcesoriach, które lubimy i które nam się podobają. I dziwnie się trochę czuję, że muszę się z tego tłumaczyć - z mojej strony to wszystko w tym temacie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anostek']No chyba nie taki wolny jak mi sie wydawało :( Jeśli w jakimś zakresie naruszyłam regulamin forum to przepraszam - nie robiłam tego świadomie, myślałam, że po to jest ten wątek, żeby pisać o akcesoriach, które lubimy i które nam się podobają. I dziwnie się trochę czuję, że muszę się z tego tłumaczyć - z mojej strony to wszystko w tym temacie.[/QUOTE]

[COLOR=#006400][B]Wolny to nie znaczy samowolny tak jak wolnośc to nie samowola - wszędzie obowiązują jakieś zasady.
Tu obowiązują te:[/B][/COLOR]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/announcement.php?f=36[/URL]


[COLOR=#006400][B]A wątek jest po to :[/B][/COLOR]

[quote] żeby pisać o akcesoriach, które lubimy i które nam się podobają.[/quote]

[COLOR=#006400][B]A nie z uporem maniaka REKLAMOWAC swoją jedną "ulubioną firmę".
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Przymierzam się do zakupu obróżek Furkidz - zawsze miałam od nich martingale lub zatrzask plastikowy - tym razem chciałabym półzacisk.
Orientuje się ktoś może jak u nich wygląda wielkość okuć w półzacisku w obróżce 2,5cm? Ma ktoś może zdjęcie takiej obróżki?
Oraz czy ma ktoś porównanie czy lepiej się sprawuje ich stary czy nowy rodzaj półzacisku?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilacly']Przymierzam się do zakupu obróżek Furkidz - zawsze miałam od nich martingale lub zatrzask plastikowy - tym razem chciałabym półzacisk.
Orientuje się ktoś może jak u nich wygląda wielkość okuć w półzacisku w obróżce 2,5cm? Ma ktoś może zdjęcie takiej obróżki?
Oraz czy ma ktoś porównanie czy lepiej się sprawuje ich stary czy nowy rodzaj półzacisku?[/QUOTE]

Niestety nie mam zdjęcia na psie, ale zmierzyłam kółko i ma ok. 3 cm średnicy (obroża kupowana dawno temu, więc nie wiem, czy czegoś nie zmienili od tamtej pory).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maupa4'][COLOR=#006400][B]Wolny to nie znaczy samowolny tak jak wolnośc to nie samowola - wszędzie obowiązują jakieś zasady.
Tu obowiązują te:[/B][/COLOR]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/announcement.php?f=36[/URL]


[COLOR=#006400][B]A wątek jest po to :[/B][/COLOR]



[COLOR=#006400][B]A nie z uporem maniaka REKLAMOWAC swoją jedną "ulubioną firmę".
[/B][/COLOR][/QUOTE]


wyluzuj trochę :roll: inni ludzie też tak samo "reklamują" firmy i to samo można powiedzieć o Tobie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Illusion']Nie wrzucałam jeszcze norwegów z całym burkiem
[url]http://i678.photobucket.com/albums/vv147/RaspberryCookie/greengarden/IMG_2179_zps09561562.jpg[/url]
[/QUOTE]

Tak z ciekawości się zapytam, jaki macie rozmiar szelek? Ten przedni pasek jest dokładnie taki wymiarowo jak podają na pelnej misce?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']wyluzuj trochę :roll: inni ludzie też tak samo "reklamują" firmy i [B]to samo można powiedzieć o Tobie[/B][/QUOTE]


[COLOR=#006400][B]O mnie ?

Nie twórz teorii spiskowych. A co do reklamowania czegokolwiek przeze mnie to to już pomówienie. A ja nie lubię jak jak mi się coś dorabia.


I wuluzujcie "dziewczynki".
Poczytajcie Regulamin i poproście Wasze "przyjaciólki" żeby na Was nie donosiły.

A co do banów - z wielką przyjemnością.

EOT
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maupa4'][COLOR=#006400][B]O mnie ?

Nie twórz teorii spiskowych. A co do reklamowania czegokolwiek przeze mnie to to już pomówienie. A ja nie lubię jak jak mi się coś dorabia.

[/B][/COLOR][/QUOTE]
i nawzajem :) koleżance antosek też właśnie jest coś dorabiane

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maupa4'][COLOR=#006400][B]O mnie ?

Nie twórz teorii spiskowych. A co do reklamowania czegokolwiek przeze mnie to to już pomówienie. A ja nie lubię jak jak mi się coś dorabia.


I wuluzujcie "dziewczynki".
Poczytajcie Regulamin i poproście Wasze "przyjaciólki" żeby na Was nie donosiły.

A co do banów - z wielką przyjemnością.

EOT
[/B][/COLOR][/QUOTE]

I jeszcze jedno: w tym wątku niejednokrotnie udzielają się osoby, które mają swoje firmy, wrzucają zdjęcia swoich produktów i piszą o nowościach - rozumiem, że to nie jest [B]REKLAMA[/B]? I żeby było jasne - mi to wcale nie przeszkadza, a nawet jestem za, bo dzięki temu jestem na bieżąco. Chciałabym tylko równego traktowania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Adzia123']Cudowne zdjęcie :loveu:. Kocham hurttę ale po pierwsze mnie nie stać, a po drugie nie ma rozmiaru na moje kudłacze. Ale może to i dobrze bo jeszcze bym zaszalała i wydała ostatnie oszczędności które odkładam na klatkę.[/QUOTE]

Dzięki :)

[quote name='Abietis']Tak z ciekawości się zapytam, jaki macie rozmiar szelek? Ten przedni pasek jest dokładnie taki wymiarowo jak podają na pelnej misce?[/QUOTE]

Mamy rozmiar 45. U mnie przedni pasek ma ok. 29cm od taśmy do taśmy i ok. 33cm w całości (nie licząc podszycia), więc trochę więcej niż podają na stronie ("około 27cm")

[quote name='Victoria']
[url]http://i1326.photobucket.com/albums/u652/Kasia_Gryglas/IMG_5930_zpsdb8f53ac.jpg?t=1370214121[/url]
[url]http://i1326.photobucket.com/albums/u652/Kasia_Gryglas/_MG_5948_zps929b4355.jpg?t=1370300158[/url]
[/QUOTE]

Wrzuć fotki na psie :razz:.

Link to comment
Share on other sites

też uważam że każda wypowiedź o akcesoriach w tym wątku powinna być dopuszczalna nawet reklama
bo jak będę się chciał pochwalić zdjęciem psa w szelkach jakiejś firmy to można mi zarzucić że reklamuję
oczywiście jeśli ktoś bez sensu co chwile wkleja jedną rzecz to powinien dostać upomnienie ale akurat tutaj nie da się czegoś nie reklamować

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Illusion']Nie wrzucałam jeszcze norwegów z całym burkiem.......

[/QUOTE]

Prześliczne zdjęcie :loveu:

[B]Victoria - [/B]
obroża na styl hurtty świetna ! Dokładnie jak rozowy pas piersiowy w naszych szelkach tylko bez podszycia. Też mam ochotę na obrożę myślę o zielonej neonce ale to za jakiś czas.

[quote name='Karoola'][B]Victoria, [/B]jaka czaderska obroża! Boska jest! Jaką szerokość ma pomarańczowa taśma? A zamówienie do DS już poszło... Rany, no świetna jest!
Wgl, bardzo ładna kolekcja :cool3:[/QUOTE]

Taśma pomarańczowa ma 2,5cm bo odblaskowa jest 2 cm wiec węższa byc nie moze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...