Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='IZMADO']Kupuj, kupuj! :diabloti:

A tak swoją drogą - pokazywałaś już kiedyś kolekcję Juniora? Jeśli nie, to chętnie obejrzę! :cool3:[/QUOTE]

nie, nie pokazywałam ale jakoś bardzo dużo tego nie mam, chociaz dla mnie za dużo:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MakeBelieve']A ja dalej nie mam pomysłu na wzorek do limonkowego podkładu i kolor siateczki z Ohmydog. Zechce ktoś pomóc? :C[/QUOTE]

Może czerwony paisley i czerwona siateczka :).
Próbowałam coś wymyślić z obedience. Co myślicie o takich połączeniach...
1. kremowe obi + czarny podkład 2cm + pianka 17 + jakieś tam niteczki (to już nie jest taki duży problem)
2. kremowe obi + czarny podkład + pianka 1
3. niebieskie obi + czarny podkład + pianka 7
4. niebieskie obi + czrny podkłąd + pianka 3
Mi jakoś nic nie pasuje. Myślałam też o czarnej piance i czarnym podkładzie, ale zrezygnowałam bo mam czarnego psa i chciałabym, żeby chociaż podszycie się wyróżniało.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marchewkowy']zielona i czerwona :loveu:

No to dodalam 2 firmy do listy... a pomyslec ze dawniej byl Ds, Activdog potem pojawił się furkidz ;P ile ja juz jestem tutaj czasu masakra[/QUOTE]

Przypomniało mi się, jeszcze Radosny Pies

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Adzia123']Może czerwony paisley i czerwona siateczka :).
Próbowałam coś wymyślić z obedience. Co myślicie o takich połączeniach...
1. kremowe obi + czarny podkład 2cm + pianka 17 + jakieś tam niteczki (to już nie jest taki duży problem)
2. kremowe obi + czarny podkład + pianka 1
3. niebieskie obi + czarny podkład + pianka 7
4. niebieskie obi + czrny podkłąd + pianka 3
Mi jakoś nic nie pasuje. Myślałam też o czarnej piance i czarnym podkładzie, ale zrezygnowałam bo mam czarnego psa i chciałabym, żeby chociaż podszycie się wyróżniało.[/QUOTE]
Ja wzięłabym kremową tasiemkę + czarną taśmę podkładową + piankę nr 23 + czerwone nitki ;)

Link to comment
Share on other sites

Pozwolimy sobie na małą reklamę, może ktoś skorzysta ;)

UWAGA!!!

Promocja z okazji Dnia Dziecka :D Bo przecież nasze psy są prawie jak nasze dzieci :P

Od dnia 29.05. do 2.06. robiąc zakupy przez nasz sklep [url]www.prestigedogs.pl[/url] otrzymacie 15% rabatu!!!

Wystarczy że robiąc zamówienie, wpiszecie kod rabatowy "DZIEN DZIECKA".

Prestige, spraw radość swojemu pupilowi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BBeta']Ja wzięłabym kremową tasiemkę + czarną taśmę podkładową + piankę nr 23 + czerwone nitki ;)[/QUOTE]

Ja tak właśnie wzięłam!
Choć wybór nitek (czerwony lub bordowy) zostawiłam do wyboru osobie szyjącej, bo nie wiem jaki ten czerwony na żywo jest.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='drzalka']Ja po AD DS i Furkidzkach straciłam rachubę i nie ogarniam tych sklepów.
Dlatego że jeszcze nic nowego nie kupiłam.
Będę miała problem z wyborem, chyba połowę tych nowych firm mają podobne wzory i design.[/QUOTE]

dla mnie to już praktycznie bez różnicy... wiele się powtarza, kopiują od siebie ;) furkidz był innowacyjną ofertą, więc weszła w pamięć, wszystko co się teraz natworzyło niewiele się od siebie różni dla mnie. DS za to sobie cenię za niską cenę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']dla mnie to już praktycznie bez różnicy... wiele się powtarza, kopiują od siebie ;) furkidz był innowacyjną ofertą, więc weszła w pamięć, wszystko co się teraz natworzyło niewiele się od siebie różni dla mnie. DS za to sobie cenię za niską cenę :evil_lol:[/QUOTE]

dokładnie tak

Link to comment
Share on other sites

[url]http://allegro.pl/trixie-szelki-podszywane-xs-s-blekitny-tx-20360-i3235739060.html[/url]
Myślicie, że te szelki będą za potężne dla yorka?
Bo szukam czegoś dla mojej żeby móc ją wozić w koszyku i dla bezpieczeństwa chcę ją do tego koszyka przypiąć, obroża odpada, norwegi jakoś w takiej sytuacji nie wydają mi się bezpieczne, więc szukam tanich guardów. I nie wiem czy lepsze te co wyżej, czy te:
[url]http://allegro.pl/trixie-szelki-s-m-40-65cm-15mm-morski-tx-20330-i3274269968.html[/url]
mimo, że będe musiała je skracać dosyć dużo, ale znowu 10 mm będą za cienkie..

Link to comment
Share on other sites

Ja mimo tego, że mam małego psa i AD mi wszystkiego nie uszyje to najbardziej ich lubię i Furkidza, Gadżeciaki też ale nie mam pomysłu na fajny haft no i u nas jednak obroża musiałaby być dosyć wąska ;>
A reszta firm jednak zaczęła od nich kopiować..
O tyle dobrze, że zazwyczaj każda firma ma jakiś wzór, którego w miarę nie ma u innych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IZMADO']Ja tak właśnie wzięłam!
Choć wybór nitek (czerwony lub bordowy) zostawiłam do wyboru osobie szyjącej, bo nie wiem jaki ten czerwony na żywo jest.[/QUOTE]

To koniecznie wstaw zdjęcie jak już będziesz miała obrożę! Zastanawiam się teraz między tym, albo moją bardziej pstrokatą wersją z niebieskim obi i żółtą pianką. Poczekam na twoje zdjęcie i jak twoja obroża będzie ładna to wezmę taką samą, a jak mi się nie będzie podobać to wybiorę wersję pstrokatą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Adzia123']To koniecznie wstaw zdjęcie jak już będziesz miała obrożę! Zastanawiam się teraz między tym, albo moją bardziej pstrokatą wersją z niebieskim obi i żółtą pianką. Poczekam na twoje zdjęcie i jak twoja obroża będzie ładna to wezmę taką samą, a jak mi się nie będzie podobać to wybiorę wersję pstrokatą.[/QUOTE]

Okej, niech będzie :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MakeBelieve'][URL]http://allegro.pl/trixie-szelki-podszywane-xs-s-blekitny-tx-20360-i3235739060.html[/URL]
Myślicie, że te szelki będą za potężne dla yorka?
Bo szukam czegoś dla mojej żeby móc ją wozić w koszyku i dla bezpieczeństwa chcę ją do tego koszyka przypiąć, obroża odpada, norwegi jakoś w takiej sytuacji nie wydają mi się bezpieczne, więc szukam tanich guardów. I nie wiem czy lepsze te co wyżej, czy te:
[URL]http://allegro.pl/trixie-szelki-s-m-40-65cm-15mm-morski-tx-20330-i3274269968.html[/URL]
mimo, że będe musiała je skracać dosyć dużo, ale znowu 10 mm będą za cienkie..[/QUOTE]

Chodzi Ci o koszyk przy rowerze, dobrze zrozumiałam? A myślisz, że przypinanie psa do koszyka zwiększy bezpieczeństwo? Bo ja od razu mam przed oczami obraz, jak mi pies z koszyka wyskakuje i się wiesza nad przednim kołem. Ale jak jesteś pewna takiego rozwiązania, to chyba jednak te zwykłe guardy, bo gops mówiła, że tego polaru jest bardzo dużo to chyba będą zbyt masywne ;) Co do norwegów z limonką, to fajnie wygląda połączona z fioletem, może taką tasiemkę uda Ci się znaleźć?


A ja w weekend najpewniej zamawiam nowe Flexi :loveu:
I chyba będe musiała jakieś szelki na podszyciu miękkim wziąć, zastanawiam się nad DS i PWDD. Ale teraz mi przyszły do głowy też gadżeciaki, tylko czy one mają taki "zwykły" haft - V albo X? A najlepiej gdyby któraś z was była tak dobra i podała mi ich stronę/fb :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rashelek']A ja w weekend najpewniej zamawiam nowe Flexi :loveu:
I chyba będe musiała jakieś szelki na podszyciu miękkim wziąć, zastanawiam się nad DS i PWDD. Ale teraz mi przyszły do głowy też gadżeciaki, tylko czy one mają taki "zwykły" haft - V albo X? A najlepiej gdyby któraś z was była tak dobra i podała mi ich stronę/fb :)[/QUOTE]

Strona jest niedostępna ([URL]http://www.gadzeciaki.pl/[/URL]), ale tu masz fb - [URL]https://www.facebook.com/pages/Gad%C5%BCeciakipl/140412602642135?fref=ts[/URL]
Sprzedają też przez allegro - [URL]http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=12902224[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...