Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[B]barberry[/B], jak myślisz czy ten rozmiar Hurtty co masz dla Lilo pasowałby też na pinczera mini?
Nienawidzę Was ludzie! Przez Was odkryłam Julki i teraz jeszcze Hurtta wpadła mi w oko... Długo mi się Hurtta nie podobała, bo twierdziłam, że to nic niezwykłego, a teraz tak bliżej sobie popatrzyłam na Lilo i... wpadłam. :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barberry']Mi sie też bardzo podobała...dopóki nie kupiłam pomarańczowej :D[/QUOTE]
pomarańczowa też ładna, ale jednak ja nie mam NIC pomarańczowego oprócz smyczy samoróbki, wiec mi by nie pasowała do niczego :eviltong:

[quote name='Dioranne'][B]barberry[/B], jak myślisz czy ten rozmiar Hurtty co masz dla Lilo pasowałby też na pinczera mini?
Nienawidzę Was ludzie! Przez Was odkryłam Julki i teraz jeszcze Hurtta wpadła mi w oko... Długo mi się Hurtta nie podobała, bo twierdziłam, że to nic niezwykłego, a teraz tak bliżej sobie popatrzyłam na Lilo i... wpadłam. :mdleje:[/QUOTE]
ehh, takie życie:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dioranne'][B]barberry[/B], jak myślisz czy ten rozmiar Hurtty co masz dla Lilo pasowałby też na pinczera mini?
Nienawidzę Was ludzie! Przez Was odkryłam Julki i teraz jeszcze Hurtta wpadła mi w oko... Długo mi się Hurtta nie podobała, bo twierdziłam, że to nic niezwykłego, a teraz tak bliżej sobie popatrzyłam na Lilo i... wpadłam. :mdleje:[/QUOTE]

A ile dorosły pinczer ma w klacie? Nie jestem w stanie tego określić - ważne są konkretne wymiary. Z tego co widziałam w innym temacie, jeszcze czekasz na swojego szczylka, tak? Poczekaj aż zbliży się do docelowych wymiarów i dopiero wtedy myśl o kupowaniu takich szelek :D Przynajmniej ja bym tak zrobiła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barberry']A ile dorosły pinczer ma w klacie? Nie jestem w stanie tego określić - ważne są konkretne wymiary. Z tego co widziałam w innym temacie, jeszcze czekasz na swojego szczylka, tak? Poczekaj aż zbliży się do docelowych wymiarów i dopiero wtedy myśl o kupowaniu takich szelek :D Przynajmniej ja bym tak zrobiła.[/QUOTE]
ja też bo to jednak spory wydatek a mogą się okazać za duże/za małe i potem trzeba będzie bawic sie w odsyłanie i wymienianie ;)

Link to comment
Share on other sites

To mnie zabiłaś - nie wiem ile ma. :D Na razie czekam i szelki kupię mu dopiero, jak urośnie (tyczy się to i Julków i Hurtty i wszystkich innych szelek, które mi się spodobają), bo w młodzieńczym wieku nie chcę narażać jego stawów łokciowych.
Teraz nie wiem co kupić najpierw... Julki czy Hurttę? Zakupy na pewno za rok, półtora, a ja już teraz zastanawiam się co wybrać... Wiem dziwna jestem. To przez Was. :evil_lol: Za ładnie "ubieracie" swoje psy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dioranne']To mnie zabiłaś - nie wiem ile ma. :D Na razie czekam i szelki kupię mu dopiero, jak urośnie (tyczy się to i Julków i Hurtty i wszystkich innych szelek, które mi się spodobają), bo w młodzieńczym wieku nie chcę narażać jego stawów łokciowych.
Teraz nie wiem co kupić najpierw... Julki czy Hurttę? Zakupy na pewno za rok, półtora, a ja już teraz zastanawiam się co wybrać... Wiem dziwna jestem. To przez Was. :evil_lol: Za ładnie "ubieracie" swoje psy.[/QUOTE]
:mdleje:

pomijając inne kwestie, jak chcesz narazić norwegami stawy łokciowe?

Link to comment
Share on other sites

wiesz Unbelievable, jeśli człowiek ma pierwszego psa to chce żeby wszystko było idealnie. dla mnie jest to tak komiczne, że jak czasami czytam posty Dioranne to prawie spadam z krzesła. ale dziewczyna pewnie się wyrobi - sama zobaczy jak to wygląda w praktyce. ;) w każdym razie, ta teoria jest faktycznie z Księżyca, prawie jak ta z poidłem. :biggrina:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dioranne']Taką radę dostałam od Hodowczyni. Żeby wszelakie szelki wprowadzić dopiero po zakończeniu okresu wzrostu. Chyba, że źle się zrozumiałyśmy. Jeszcze raz spytam się w tej kwestii, jak Hodowczyni wróci z Budapesztu. :)[/QUOTE]
głupota zupełna ;) norwegi mogą co najwyżej zrobić coś z krtanią jak są źle dobrane. Według mnie nie można zakładać tylko sledów, czyli tych łódeczkowych, ale dla mnie to najgorszy krój jaki istnieje i żadnego psa bym w takie nie ubrała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wikikoniki']będzie do sznaucera pasować? :)

[IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/294877_364499773651892_2020285640_n.jpg[/IMG]

[IMG]http://2.bp.blogspot.com/-u1uutRqLwvM/UYZQDUPfbpI/AAAAAAAABoM/ZU9cj-X4z1Y/s400/947009_446937645391792_2010510768_n.jpg[/IMG][/QUOTE]

Wg. mnie kolorki pasować będą fajnie, ale dowiedz się najpierw, jak duże są te sówki- czy będą widoczne na wąskiej obroży ( chyba, że znasz wielkość wzoru)
Przy okazji możesz się podzielić tą informacją, bo też mi się podobają.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnYya']A ja zostałam potraktowana przez firmę DOGSTYLE w sposób, który nie mieści mi się w głowie!!! Już nigdy nie zrobię u nich zakupów i wszystkim odradzam skoro tak traktują klientów. Po pierwsze moje zamówienie złożone 7 kwietnia było realizowane MIESIĄC a nie 10 dni. Zniecierpliwiona długim czekaniem wysłałam zapytanie czy moje zamówienie zostało już wysłane po czym zostałam bezczelnie okłamana, że zamówienie zostało już dawno wysłane i powinno być już u mnie. Poprosiłam o nr nadania po czym dostałam fałszywy nieistniejący numer... Na mojego maila że taki nr nadania nieistnieje nie doczekałam się odpowiedzi... Po kilku dniach paczka w końcu doszła 8 maja z datą nadania dnia poprzedniego, ponad 2 tygodnie późniejszą niż została mi podana w mailu. Data nadania na kopercie i w systemie śledzenia przesyłek się pokrywają... Brak mi słów jak można tak bezczelnie okłamywać klientów i nawet przy wysłanych ewidentnych dowodach nie przyznawać się do winy. Ok, ja rozumiem, że coś tam się może przedłużyć ale żeby tak okłamywać-nie mieści mi się to w głowie... :angryy:

Z całego serca odradzam...[/QUOTE]


Oooooo ja mam inne doświadczenie. Nie pamietam ile czekalam na poprzednie szelki ale kontakt mailowy i przez sms-y miałam zawsze bardzo dobry. A teraz szelki zamowilam w zeszły piatek i dzis podobno wysłane - czyli tydzien czasu od zamowienia do wysylki. Powiem czy faktycznie sie zgadza jak dojda.

[quote name='Aleksandrossa']Nasze szeleczki z ohmydog :loveu:
[/QUOTE]

Super !!! :) Wlasnie tak sobie je wyobrazalam. Beda na pewno super pasowac do Chico !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Pewnie, jak już wspomniałam źle się z Hodowczynią zrozumiałyśmy. Jednak "szelki" to dość ogólne pojęcie.
[B]Olso[/B][B]n[/B] śmiech to zdrowie. Poza tym on nie będzie moim pierwszym psem tylko drugim.
[SIZE=1]Na dogomanii wystarczy jedno potkni[SIZE=1]ęcie i od razu krytyka. Może jeszcze powiecie, że biorę psa z p[SIZE=1]seudo[SIZE=1], co?[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angi']
Ja mam jedną flexi od 15 lat. chodziła na niej moja nieżyjąca już collaczka a teraz chodzi ONka. Wyglądu to już za bardzo nie ma, ale dalej się trzyma ;) I nie jest ona taśmowa :P[/QUOTE]
Ponoć te linki są teraz gorszej jakości, ja niestety nie mam porównania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majusa']Taaaak z tą taśma seledynowa wydaje mi sie bardzo ładne ( do tej tkaniny pasuje jeszcze żółta taśma lub rożowa czyli wszystkie kolory z tych kropeczek). Jak dla mnie pomaranczowa w kropki lub czerwono-rozowe rąby ;)[/QUOTE]

Zamówiłam jednak paski... Ale kropki ciągle mnie kuszą i wyjątkowo podobają mi się różowe romby! Myślę o obroży, chyba że norwegi się na tyle dobrze sprawdzą, że zamówię kolejne :D


[quote name='AnYya']A ja zostałam potraktowana przez firmę DOGSTYLE w sposób, który nie mieści mi się w głowie!!! Już nigdy nie zrobię u nich zakupów i wszystkim odradzam skoro tak traktują klientów. Po pierwsze moje zamówienie złożone 7 kwietnia było realizowane MIESIĄC a nie 10 dni. Zniecierpliwiona długim czekaniem wysłałam zapytanie czy moje zamówienie zostało już wysłane po czym zostałam bezczelnie okłamana, że zamówienie zostało już dawno wysłane i powinno być już u mnie. Poprosiłam o nr nadania po czym dostałam fałszywy nieistniejący numer... Na mojego maila że taki nr nadania nieistnieje nie doczekałam się odpowiedzi... Po kilku dniach paczka w końcu doszła 8 maja z datą nadania dnia poprzedniego, ponad 2 tygodnie późniejszą niż została mi podana w mailu. Data nadania na kopercie i w systemie śledzenia przesyłek się pokrywają... Brak mi słów jak można tak bezczelnie okłamywać klientów i nawet przy wysłanych ewidentnych dowodach nie przyznawać się do winy. Ok, ja rozumiem, że coś tam się może przedłużyć ale żeby tak okłamywać-nie mieści mi się to w głowie... :angryy:

Z całego serca odradzam...[/QUOTE]

Też miałam podobną sytuację. Na pierwsze zamówienie bardzo długo czekałam, ale doszło. Coś tam miałam do poprawki lub wymiany, dodatkowo szyli mi jeszcze obrożę, qięc na drugą paczkę naczekałam się bardzo długo, prawie miesiąc! I też "paczka już wysłana", nawiedziłam pocztę ze trzy razy, ale o numer nadania doprosić się nie mogłam, bo tak naprawdę paczkę wysłali w dniu mojego ostatniego maila że "na poczcie nie ma, nie wiem co się dzieje".

Kiepska sprawa, mogliby tak nie kręcić tylko rzetelnie informować o statusie zamówienia.

Mam nadzieję, że moje zamówienie (z wczoraj :P) zostanie w końcu uszyte i wysłane bez problemów.

Link to comment
Share on other sites

nasza flexi ma 6 lat i ma się dobrze :P


szalej obrozka sliczna :loveu:



unblabla moja suka łaziła w step inach jakieś 3,5 roku i ma sie dobrze, jej łokcie też :diabloti: szczerze mowiac czasami mam wrazenie ze byly one nawet wygodniejsze niz norwegi :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Victoria']

unblabla moja suka łaziła w step inach jakieś 3,5 roku i ma sie dobrze, jej łokcie też :diabloti: szczerze mowiac czasami mam wrazenie ze byly one nawet wygodniejsze niz norwegi :hmmmm:[/QUOTE]
nie wątpię, nie znam psa, zdrowego i dobrze odżywianego, któremu szelki wykrzywiły łokcie ;)
norwegi zależy dla jakiego psa, dla małych mięśniaków według mnie też się nie nadają

Link to comment
Share on other sites

Jako, że przez najbliższy czas nic nie planuję raczej zakupić nowego to zaktualizuję Asiorowe "ciuchy"- prawie wszystkie obroże sa na zdjęciach oprócz 3 chyba.

Taksówki

[img]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/970159_4794944427206_854381597_n.jpg[/img]

AD

[img]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/481003_4794967667787_1554784482_n.jpg[/img]


Rogz

[img]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/972171_4794967227776_1609802342_n.jpg[/img]

Furkidz, lupine, DS i Gadżeciaki

[img]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/941333_4794967987795_1815114975_n.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Inne firmy i bezfirmówki

[img]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/970216_4794967867792_1954278187_n.jpg[/img]

szelki

[img]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/947095_4794968387805_682297638_n.jpg[/img]

smycze

[img]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/164971_4794968147799_1678283752_n.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...