Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='majusa']
CUD miód i orzeszki !!! :loveu: Kolekcja moze nie za obszerna ale jaka bogata :cool3: i widac przemyslana.
Zestaw kolorow i firm zdecydowanie w moj gust. Ale widac ze za handmadeami raczej nie przepadasz;).
Proszę powiedz jaka jest szerokość tych rogzowych smyczy?
[/QUOTE]

No właśnie tak śledzę sobie ten wątek (od prawie 5 lat :lol:) i widzę, że teraz cienko wypadam z ilością, ale kiedyś, tym bardziej na jednego psa (teraz są dwa) to było całkiem sporo. A mówią, że kryzys jest :eviltong:. Fajne są obróżki hand made, ale teraz tyle się tego narobiło, wiele się powtarza i nic nie przyciąga mojej uwagi na tyle, żeby to kupić.
Rogzowe smycze to M - 16mm :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Illusion']No właśnie tak śledzę sobie ten wątek (od prawie 5 lat :lol:) i [B]widzę, że teraz cienko wypadam z ilością[/B], ale kiedyś, tym bardziej na jednego psa (teraz są dwa) to było całkiem sporo. A mówią, że kryzys jest :eviltong:. Fajne są obróżki hand made, ale teraz tyle się tego narobiło, wiele się powtarza i nic nie przyciąga mojej uwagi na tyle, żeby to kupić.
Rogzowe smycze to M - 16mm :).[/QUOTE]

Zartujesz??? Ja mam 4 obroze , 2 smycze i 2 pary szelek.
Ja mysle ze nie liczy sie za bardzo ilosc ale takze jakosc. Masz na prawde piękną kolekcję !!!

Ja jestem na tym watku od kilku miesiecy i na razie jestem na etapie testowania produktow z roznych firm ale mysle ze kiedys jak bede miala swoja opinie to zostane przy kilku sztukach konkretnych rzeczy.

Ps: to wlasnie chyba Twoje szelki z hurtty mnie zainspirowały do stworzenia czarno rozowych norwegow, czekam na przesyłke od DS:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majusa']Zartujesz??? Ja mam 4 obroze , 2 smycze i 2 pary szelek.
Ja mysle ze nie liczy sie za bardzo ilosc ale takze jakosc. Masz na prawde piękną kolekcję !!!

Ja jestem na tym watku od kilku miesiecy i na razie jestem na etapie testowania produktow z roznych firm ale mysle ze kiedys jak bede miala swoja opinie to zostane przy kilku sztukach konkretnych rzeczy.

Ps: to wlasnie chyba Twoje szelki z hurtty mnie zainspirowały do stworzenia czarno rozowych norwegow, czekam na przesyłke od DS:)[/QUOTE]

Tak, żartuję sobie oczywiście, bo nie kupuję obroży po to, żeby mieć ich jak najwięcej, ale dlatego, że jakaś mi się akurat spodoba :evil_lol:. Teraz zastanawiam się nad różowym łańcuszkiem z rogza i cały czas szukam jakieś ładnej, żółtej obroży dla Tosiaka.

Wrzuć koniecznie zdjęcie, jak przyjdą! Też kiedyś zastanawiałam się czy nie zamówić sobie gdzieś szelek robionych na wzór hurtty :siara:, ale w końcu zrezygnowałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Manta']

barbery - maz moze dokladniejsze foto w tych norwegach? Takie najlepiej stojace ;P jakiej wielkosci jest Twoj yorkus? Tez chce dla Fruzi jakies norwegi, ale ciezko jednak z dobraniem rozmiaru ;-)[/QUOTE]

Coś znalazłam ;) Chociaż i tak Ci to pewnie niewiele da - nawet mający tyle samo w kłębie pies może być dłuższy czy mieć obszerniejsza klatę. Musisz dokładnie pomierzyć psa za przednimi łapami i z przodu (tak, żeby wiedzieć ile mniej więcej powinien mieć przedni pasek). Kiedyś tu wrzucałam dokładne pomiary mojego rozmiaru (teraz już niestety nie pamiętam...).

[IMG]http://imageshack.us/a/img89/9788/dsc01739v.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img845/3249/dsc01753ht.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img401/7804/dsc0103gl.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img824/7294/dsc0068ip.jpg[/IMG]


[quote name='Dioranne']W grudniu także od nich zamawiałam, także za pośrednictwem Allegro. Zamówienie zostało złożone w niedzielę wieczorem, a w poniedziałek około dziesiątej było już u mnie. Dodatkowo w ramach jakiejś tam promocji dostałam kupon rabatowy, ale nie zdążyłam go wykorzystać, bo właściwie nie miałam na co. :-( Sama Flexi bardzo ładna, szczególnie kolor!
[/QUOTE]

Tez mam kupon i tez nie wiem co z nim zrobić. Dzięki - ja jestem nią zachwycona! Może i dobrze, że poprzednia została na parkingu w Strbskim Plesie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Illusion- [/B]16mm? , o myslalam ze smycze maja 20mm (nie wyglada na cienka) . Mi sie rogz strasznie podoba ale jakos nie moge dobrac do mojej rozmiaru. Np obrozka 16mm to troche dla nas mało, z kolei 20mm jest w obwodzie za duza :(.
Ale w sumie smycz moze byc ciensza niz obroza, przydała by mi sie taka czarna z odblaskiem :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majusa'][B]Illusion- [/B]16mm? , o myslalam ze smycze maja 20mm (nie wyglada na cienka) . Mi sie rogz strasznie podoba ale jakos nie moge dobrac do mojej rozmiaru. Np obrozka 16mm to troche dla nas mało, z kolei 20mm jest w obwodzie za duza :(.
Ale w sumie smycz moze byc ciensza niz obroza, przydała by mi sie taka czarna z odblaskiem :roll:[/QUOTE]

Tak, nie patrz na obroże/szelki, bo to było sklejane z trzech zdjęć i trochę nie wyszły mi proporcje ;). Ja też wolę swoje psy w trochę szerszych akcesoriach (2-2,5cm to tak w sam raz), dlatego sprzedałam wszystkie obroże/szelki z rogza jakie miałam. No, a potem rogz wypuścił ten żółty kolorek i stwierdziłam, że można zrobić wyjątek :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olson']Jak myślicie, który materiał na norwegi:

1.


2.


3.


dla mojej Whisky?

[/QUOTE]
Dla Whisky zdecydowanie 1 ! Ja zamówiłam norwegi z tego drugiego materiału :)

[quote name='majusa']Uuuuu....Skoro spacery były spokojne to jakas reakcja chemiczna ze sredkiem w ktorym ja prałas. Ciekawe co Ci odpisza .....
[/QUOTE]
No właśnie prałam ją w zasadzie w samej wodzie, z odrobiną mydła tylko...

Link to comment
Share on other sites

Jest nowa firma hand made :D jeszcze chyba nie sprzedaja, ale sami projektuja tasiemki. jestem bardzo ciekawa. chyba sie nie powstrzymam i zamowie czekoladowy wzor i aztecki :oops:
[URL]https://www.facebook.com/tutti4pets?ref=stream&hc_location=stream[/URL]

Link to comment
Share on other sites

moj piesek w swoich cytrynowo-lazurowych szeleczkach do roweru od dog style:loveu:

[IMG]http://imageshack.us/a/img827/2411/setterusbicyclettus.jpg[/IMG]



[IMG]http://imageshack.us/a/img20/7195/szelki3.jpg[/IMG]


[IMG]http://imageshack.us/a/img543/9797/szelkiw.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

no wlasnie nie wiem, co z tymi paskami na barkach. tez mi sie wydaje, ze kiedy ten pasek jest luzny, to szelki lepiej leza.
ale dzis je wydluzylam, to jak jechalysmy na rowerze, to jej sie strasznie przesuwaly te szelki.

ona ma duza roznice miedzy szyja i tym miejscem, gdzie powinien opierac sie ten pasek i jak biegnie i jej to podejdzie do gory, gdy nie jest ciasno opiete, to jej sie przesuwa.

ogolnie chyba nie jest jej niewygodnie, kiedy ma to tak ciasniej zalozone. przynajmniej nic na to nie wskazuje.



jestem bardzo zadowolona z tych szelek.
jak widac pies mokry, wiec porzadnie przetestowal, a my jezdzimy w nich do roboty i ona biega po modernizowanych walach nadrzecznych, gdzie jest pelno gliny itd i brud sie za bardzo nie trzyma mimo ze z wierzchu jest ta walaca po oczach cytrynka.

Link to comment
Share on other sites

Śliczne te szeleczki :). Miałam Skwarowi brać na urodzinki guardy miętowe, ale ta cytrynka mnie zaczyna bardzo kusić :evil_lol:. Jeszcze się namyślę, bo do urodzin psiaka mam trochę czasu.
Ja też bym poszerzyła te paski na barkach, bo widać, że szelki leżą trochę za wysoko. A jakby przód był luźniejszy to od razu nie wchodziłyby tak w pachy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...