Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='Aleks89']Tak do połowy klaty moim zdaniem powinien być.Ale niestety gurdy jak pies nie jest spasiony ,okręcają się na nim jak hula hop.[/QUOTE]

od prawie trzech lat probuje spasc tego kundla i mi nie wychodzi.
jest tylko gorzej.

ale musze miec cos na rower, bo teraz duzo jezdze.

Link to comment
Share on other sites

Hej, wróciłam właśnie z Tatr a nasza Flexi została daleko daleko na Słowacji :shake: :-( Muszę w związku z tym szybko kupić nową. Chciałam taką samą ale widzę, ze zmienili "wylot" linki. Do tej pory miałam taką:

[IMG]http://thepetwarehouse.co.uk/images/pictures/dogs/collars-leads/flexi-class-long-3-gran-(page-picture-large).jpg[/IMG]

ale teraz do kupienia są już tylko takie:

[IMG]http://www.pieszkotem.pl/media/products/09a3ec0d62950e3610b56dac2aa603d6/images/thumbnail/big_flexi-comfort-long-8m-smycz-automatyczna-dla-psow-duzych-ras-grafitowa.jpg?updated_at=1365563830[/IMG]

Byłam bardzo zadowolona z tej smyczy - nic się nie zacinało, linka chodziła bardzo lekko a naciąg był niewielki. I nie wiem teraz czy mam gdzieś szukać starej wersji czy nowa jest tak samo dobra? Pomooocy :roll:

Link to comment
Share on other sites

te stare wygodniejsze ;P
w nowych sie bardziej linka przeciera i w ogole sa mniej wygodne przynajmniej wg mnie
aczkolwiek dla porownania nie mam drugiego comforta tylko kolor

edit: dobra źle xd myslalam ze chodzi o taka z jeszcze innym tym wylotem na linke ;p

Link to comment
Share on other sites

Ja mam jedną i drugą (comfort long) i nie zauważyłam zbytnio różnicy w użytkowaniu. Starsza ma już dość mocno przetartą linkę ;/ w comfort 2 naciąg linki w jednej i drugiej jest taki sam.

[IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Wiosna 2011/DSC00966.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']DS fajne , widziałam je na wystawie i trochę żałuje że nie kupiłam .
pokaż na psie ;)[/QUOTE]
Każdy chce bym pokazała na psie, nie mogę! Wałki tłuszczu zasłaniają :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fauka']Każdy chce bym pokazała na psie, nie mogę! Wałki tłuszczu zasłaniają :lol:[/QUOTE]
a to do zdjęć się luzuje na maxa tak żeby było widać, i wtedy wałki się nie robią :lol: ja tak robię bo moja suka ma teraz dużo sierści .



mnie ostatnio wzięło na skórzane komplety , szkoda tylko że to co sobie wymyśliłam to prawie 200zł za jeden więc jak kupię to nie wiem kiedy .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Milka__']Fauka, genialna ta tasiemka... gdzie ją znalazłaś? Bo patrzę na aukcje Dogstyle`a i nie widzę jej.

Pamiętacie może tasiemkę z Dogstyle`a z dalmatyńczykami? Strasznie mi się podobała i jej też szukam ;)[/QUOTE]

Na facebooku wczoraj wstawili ją, bo jak kupowałam to jeszcze w internecie jej nie pokazali bo to nowość :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fauka']To ja się pochwalę naszymi nowymi nabytkami z DogStyle'a i Gadżeciaków :)

[URL]http://i169.photobucket.com/albums/u214/fauka/IMG_7567_zps5769cff8.jpg[/URL][/QUOTE]

Czy tego nie pisze się przypadkiem razem? ;) [SIZE=1]mam na myśli napis z obroży ale dogo zamienia mi go na ****[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barberry']Czy tego nie pisze się przypadkiem razem? ;) [SIZE=1]mam na myśli napis z obroży ale dogo zamienia mi go na ****[/SIZE][/QUOTE]

[IMG]http://www.frattanks.com/media/catalog/category/SamuelLJacksonholdingBMF_ft.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Okej okej ;) Po prostu częściej widuję to pisane razem.

Do żeby nie było ot - Lilo w nowych szelkach zdobywa Tatry. Tu na ~1800m n.p.m.

[IMG]http://imageshack.us/a/img836/8181/dsc0184qv.jpg[/IMG]

Dla wszystkich tych, którzy uważają, że yorki psy niezdolne do wysiłku i całodziennego chodzenia po niemałych górach :diabloti:[SIZE=1] ja miałam szybciej dość niż ona...[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Smile of Red Witch']Nasze nowe obróżki z LS ;)
Akira....
Baloo....
[/QUOTE]
Świetne te obrożki !!!! Narobiłaś mi apetytu na LS, teraz na lato sie wstrzymam ale coś czuję ze najpozniej pod choinkę Figa dostanie taką wysadzan cyrkoniami obrozkę od nich :cool3:

[quote name='barberry']Hej, wróciłam właśnie z Tatr a nasza Flexi została daleko daleko na Słowacji :shake: :-( Muszę w związku z tym szybko kupić nową. Chciałam taką samą ale widzę, ze zmienili "wylot" linki. Do tej pory miałam taką:
ale teraz do kupienia są już tylko takie:
Byłam bardzo zadowolona z tej smyczy - nic się nie zacinało, linka chodziła bardzo lekko a naciąg był niewielki. I nie wiem teraz czy mam gdzieś szukać starej wersji czy nowa jest tak samo dobra? Pomooocy :roll:[/QUOTE]
Ta nowsze kolekcja mi sie bardziej podoba, myślę ze ten wylot w nowych jest bardziej przemyslany, smycz i tak trzyma sie raczej siekrowana w dol. Szkoda tylko ze ta linka jest taka jasna w tych starych byla bardziej czarna.

[quote name='Fauka']To ja się pochwalę naszymi nowymi nabytkami z DogStyle'a i Gadżeciaków :)
[/QUOTE]
Super :) DS to cottonki ?

[quote name='Lucky.']ds teraz jeździ na wystawy, czy tylko na jednej byli ?[/QUOTE]
Marta pisała że szykują sie na pierwszą wystawę, wtedy nie skumałam o co chodzi ale pewnie własnie o to że szykowali stoisko pierwszy raz:)

[quote name='gops']nasz wygrany MARTIS , obroża bardzo fajna już po błotnym spacerku :)
4cm
[/QUOTE] Bardzo fajna obrozka !!! :)

[quote name='barberry']......
Do żeby nie było ot - Lilo w nowych szelkach zdobywa Tatry. Tu na ~1800m n.p.m.
Dla wszystkich tych, którzy uważają, że yorki psy niezdolne do wysiłku i całodziennego chodzenia po niemałych górach :diabloti:[SIZE=1] ja miałam szybciej dość niż ona...[/SIZE][/QUOTE]

Bardzo jej pasują te szelaski , fajny jest ten ostry roż !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...