Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='Illusion']Świetne są, mega jest ten odcień różu :cool3:. Do nas powinny dojść jutro :).[/QUOTE]

Dzięki :D Pochwal się koniecznie!

[quote name='gops']piękne! starsznie szkoda że taka kiepska rozmiarówka i nam nie pasuje .[/QUOTE]

Dziękuję :) Z rozmiarówką rzeczywiście jest tu problem. Chociaż chyba w nowej serii wprowadzili kilka nowych rozmiarów. Na pewno pomiędzy 45 a 60 dodali 55 bo czytałam o tym w podpisie pod jakimś zdjęciem na profilu Hurtty na fb. Oczywiście w PM takich nie ma ale może mogliby domówić :roll:

Na Lilo są akurat przypadkiem "jak szyte na miarę" ;)

[quote name='Victoria']przez Ciebie ja znow chce te szelki :mdleje:...
na szczescie nie mam kasy :roll:[/QUOTE]

Ja specjalnie trochę oszczędzałam na innych rzeczach i jakoś się uskładało ;)

[quote name='MakeBelieve']Fajne ;D Aczkolwiek mi się bardziej podobają z tej drugiej serii różowe.
Generalnie rozkminiałam nad nimi, ale jak 35 to obwod do 35 to nam będą za male, a 45 za duże, do tego dochodzi kwestia przeniego paska..[/QUOTE]

Moim zdaniem te z drugiej serii są za bardzo "przybrudzone" dlatego wolałam te :D


[quote name='Angi']bardzo ładny kolor :)[/QUOTE]

Dzięki!:)

[quote name='Adzia123']Jakie super :grins:, piękny kolorek. Szkoda, że mnie na nie nie stać :-([/QUOTE]

Dzięki, dzięki :D

Link to comment
Share on other sites

To jest rozmiar 45, więc nie takie maleńkie ;) W Pełnej Misce ([URL]http://pelna-miska.pl/pl/p/Hurtta-Lifeguard-szelki-rozmiar-45/4413[/URL])
Jeszcze może dodam, że szelki te mają w obwodzie minimum ~33cm (a nie jak napisano w oficjalnej rozmiarówce 40cm)

Edited by barberry
Link to comment
Share on other sites

[quote name='katasza1']Czemu tak malo osob zamawia w PWDD? :-(
Wg mnie te wszystkie tasiemki z furkidz, ds, ad itd sa oklepane i wszedzie sie powstarzaja, a wiekszosc tych z pwdd nie widzialam nigdzie indziej ;)[/QUOTE]

Ja też chciałam zamowić ale tkaniny mają przeważnie z dużym wzorem który średnio wypada na 2 cm obroży ( no i z tego co zauważyłam lubią kolor szary- który nijak pasuje do mojej suczy).
Natomiast tasiemki mają prawie wszystkie takie jak inni. Piorka mi sie nie podobają a spring birds i owszem ale sama tasiemka z tego co pamietam ma 2 cm lub 2,5 wiec dla nas za szeroka.

Nie wiem czy inni też mają takie odczucie ale jak ogladam wzorki z pwdd to "widzę" w nich tylko goldeny i labki :) a mojej nie widzę :roll::cool3:

Link to comment
Share on other sites

Dotarły nasze rogzy

[IMG]http://4.bp.blogspot.com/-HZEelWQkgts/UXE1nk4smpI/AAAAAAAACMI/tXA8X6Kgxsg/s400/DSCF6154.JPG[/IMG]

Odcień tego żółtego jest na prawdę świetny, pomarańcz też niczego sobie. Jedyną wadą jaką w tych obróżkach zauważyłam, jest to, że w tej miękkiej obróżce nie ma szlufki ściskającej dwie warstwy taśmy przy regulacji. Ale może na psie to nie będzie przeszkadzać. Ogólnie pierwsze wrażenie jest super :p.
Postaram się niedługo wstawić fotki obróżek na futrzakach :lol:. I zrobię zdjęcie całej naszej skromnej kolekcji.

Link to comment
Share on other sites

Doszły :multi:

[IMG]http://i678.photobucket.com/albums/vv147/RaspberryCookie/greengarden/IMG_1514_zps06dd5835.jpg[/IMG]

Myślałam, że na Tosiaka będą ok, bo norwegi hurtty jej pasują, ale ten model "Y" jest na nią chyba za duży :shake:. Na zdjęciu widać jak przód odstaje jej na "barkach".

[IMG]http://i678.photobucket.com/albums/vv147/RaspberryCookie/greengarden/IMG_1516_zps745d71bf.jpg[/IMG]

[IMG]http://i678.photobucket.com/albums/vv147/RaspberryCookie/greengarden/IMG_1527_zpsa45ecdc1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Adzia123']Szelki Hurtty są świetne. Bardzo mnie kuszą, ale ich cena mnie przeraża... Skoro szelki na Tosiaka są za duże to wymień psiny szelkami i norwegi które kupiłaś wcześniej daj Tosi, a te nowe Gince :).[/QUOTE]

Tosiak ma już jedne różowe norwegi, trudno, może jakoś przeżyje, że znowu Gina dostała szelki :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majusa']Ja też chciałam zamowić ale tkaniny mają przeważnie z dużym wzorem który średnio wypada na 2 cm obroży ( no i z tego co zauważyłam lubią kolor szary- który nijak pasuje do mojej suczy).
Natomiast tasiemki mają prawie wszystkie takie jak inni. Piorka mi sie nie podobają a spring birds i owszem ale sama tasiemka z tego co pamietam ma 2 cm lub 2,5 wiec dla nas za szeroka.

[B]Nie wiem czy inni też mają takie odczucie ale jak ogladam wzorki z pwdd to "widzę" w nich tylko goldeny i labki :) a mojej nie widzę [/B]:roll::cool3:[/QUOTE]
No jak to tylko goldeny i labki ;) Przecież w galerii na fb jest także mnóstwo innych ras oraz kundelki i bardzo fajnie wyglądają wg mnie ;) No ale wiadomo, to kwestia gustu :)

A ja wciąż rozmyślam, jaki rozmiar szelek wziąć z Manmata... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MakeBelieve']Kurcze, mnie też strasznie kusi Hurtta ale nie mam pomyslu na kolor, może to i dobrze :> Za to znowu ten żarówiasty rogz daglow yellow jest super i pasowałby mojej psinie :CC
[B]barberry[/B]- ile Lilo ma w obwodzie klatki piersiowej i dł przodu?[/QUOTE]

Hurtta Lifeguard żółta jest praktycznie taka sama jak ten neonowy Rogz :evil_lol: :diabloti:

Z włosami (jak teraz) 35-36cm, ostrzyżona 34-35cm w klacie.
Przedni pasek od czerwonej do czerwonej linii ma 28cm a od zielonej do zielonej (razem z pionowym paskiem) 33cm.

[IMG]http://img266.imageshack.us/img266/8991/hurttapaddedharnesspink.jpg[/IMG]

Przy tych 35cm obwodu klaty, jak w tej chwili jest jeszcze spory zapas regulacji w obie strony.

[SIZE=1]Oczywiście w tak małym rozmiarze nie ma takich kółek do przyczepiania smyczy po obu stronach - zdjęcie wzięłam przypadkowe.[/SIZE]

Edited by barberry
Link to comment
Share on other sites

[quote name='rika']No i nie kupimy szelek hurtty... Damona rozmiar ma o 8cm za krótki pasek piersiowy.[/QUOTE]
[quote name='MakeBelieve']Kurcze to 28 cm to nam za dużo, potrzebujemy max 24-25 cm :<<[/QUOTE]

Jednej za mało, drugiej za dużo :evil_lol: Może znajdźcie kogoś kto ma większy/mniejszy rozmiar i Wam zmierzy bo tak jak pisałam, zapas w obwodzie jest tu duży więc może inny rozmiar będzie ok.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...