Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='Aga*Lis']Nie dobijaj mnie, ja tak sobie myślałam, jak ładnie będzie pasować do mojego Liska :-([/QUOTE]
nie wiem, czy 3 cm guardy będą ładnie wyglądać na westie.. :lol:
Ja jeszcze założę moją czapkę rasta i pójdziemy się lansić :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga*Lis']Nie dobijaj mnie, ja tak sobie myślałam, jak ładnie będzie pasować do mojego Liska :-([/QUOTE]
a 3cm będzie za szeroko??

Szelki dla Mayloka (6kg) Tzt zrobił z 3cm i 1,6cm naszytej na czerwoną 2cm:
[IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/WAKACJE/DSC06310.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/ALLEGRO/DSC06437.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Marta gdzie na allegro są obroże twist bez podszycia bo chyba nie ma :(

I tak wgl to wiesz, że cię Marta zabiję za pokazanie kurczaczków :diabloti: Chcę kurczaki, jasny turkusowy komplecik, taki fajny komplecik połączony z dwóch kolorów, obrożę z łańcuszkiem...

Tak dużo zachcianek tak mało pieniędzy :evil_lol::diabloti:

Edited by vege*
Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Marta gdzie na allegro są obroże twist bez podszycia bo chyba nie ma :(

I tak wgl to wiesz, że cię Marta zabiję za pokazanie kurczaczków :diabloti: Chcę kurczaki, jasny turkusowy komplecik, taki fajny komplecik połączony z dwóch kolorów, obrożę z łańcuszkiem...

Tak dużo zachcianek tak mało pieniędzy :evil_lol::diabloti:[/QUOTE]
wiedziałam, że czegoś brakuje bo coś za mało aukcji jest :lol:
kurczaki fajne takie wiosenne, materiał od ponad pół roku leży, a ja dopiero teraz zdecydowałam się na obroże :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angi']boszz, skąd ja to znam?:diabloti:

Marta, na co jest potrzeby wiek psa gdy zamawia się guardy? :lol: Do wymierzenia regulacji czy jak? :)[/QUOTE]
do regulacji :) kilkuletni pies raczej mocno nie zmieni wymiarów, a w przypadku np. 4 miesięcznego niufka regulacja troszkę większa jest potrzebna :) i aktualne wymiary trzeba zrobić na min. Kwestia wizualna, żeby nie było nie potrzebnych dużych naddatków taśmy w przypadku dorosłego psa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']wiedziałam, że czegoś brakuje bo coś za mało aukcji jest :lol:
kurczaki fajne takie wiosenne, materiał od ponad pół roku leży, a ja dopiero teraz zdecydowałam się na obroże :lol:[/QUOTE]
Dzieki za pw, zaraz odczytam :)

[quote name='masdamerka']Hahaha xD Idealnie ujęłaś to o czym myślę ostatnimi czasy.. :D[/QUOTE]

[quote name='Angi']boszz, skąd ja to znam?:diabloti:

Marta, na co jest potrzeby wiek psa gdy zamawia się guardy? :lol: Do wymierzenia regulacji czy jak? :)[/QUOTE]
Ej ej, do tego jeszcze muszę dopisać moje zachcianki :diabloti:

[quote name='Marta_Ares']do regulacji :) kilkuletni pies raczej mocno nie zmieni wymiarów, a w przypadku np. 4 miesięcznego niufka regulacja troszkę większa jest potrzebna :) i aktualne wymiary trzeba zrobić na min. Kwestia wizualna, żeby nie było nie potrzebnych dużych naddatków taśmy w przypadku dorosłego psa.[/QUOTE]
Pewnie piszesz o niufku mojej przyjaciółki, ja jej DS poleciłam :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Ale te dla psa?:diabloti:[/QUOTE]

U mnie dla psa wychodzi tak :
[B]45 złotych szelki norweskie dla Alpiny[/B]
[B]50 złotych pas biodrowy z dwoma amortyzatorami dla.. mnie[/B] :diabloti:
[B]i chyba[/B] [B]36 złotych za szelki dla Miśki :P [/B]
a to tylko DS :lol:

nie wspominam o łańcuszku, adresówkach, frisbee ... :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa&Duffel']U mnie Pawsitive to też zdecydowanie numer jeden teraz :)

Duffel w szelkach od nich


[URL="http://fmix.pl/zdjecie/3684553/dsc07516?privateKey=bdcd6b0edae084407b43d200d75515a9"][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi2082/7770c35c0019bc2451508d67/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]

[/QUOTE]


Ewa czy mogłabyś zmierzyć jaka jest szerokość tych kwiatków? Myśle nad obrożą z tym wzorem :cool3: ale przy 2 cm nie wiem czy nie beda za bardzo poucinane...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Ale te dla psa?:diabloti:[/QUOTE]

Ano niestety dla psa.. :evil_lol:
- obroża MM 30zł
- szelki MM guardy 75zł
- smycz z amortyzatorem 55 zł
+ kurier 19zł
Przydały by się ze dwie adresówki, no i zabawki bo Lu ostatnio każdą zabawkę potrafi przegryźć..:-(
Także troszkę się przygłodzę w miesiącu i jakoś się uzbiera :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...