Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Mam pytanie do osób posiadających obroże/szelki z podszyciem eko-skórką bądź polarkiem. Pomijając względy estetyczne, które z nich jest lepsze? Słyszałam na przykład ostatnio o kulkowaniu się polarku. Potrzebuję czegoś dobrego na codzienne spacery, które wytrzyma i posłuży nam na długo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Stevie Rae']Mam pytanie do osób posiadających obroże/szelki z podszyciem eko-skórką bądź polarkiem. Pomijając względy estetyczne, które z nich jest lepsze? Słyszałam na przykład ostatnio o kulkowaniu się polarku. Potrzebuję czegoś dobrego na codzienne spacery, które wytrzyma i posłuży nam na długo.[/QUOTE]
Ja zdecydowanie bardziej wolę eko - obroża z takim podszyciem po prostu jest wygodniejsza w użytkowaniu;) Obroża z podszyciem z eko-skóry jest używana przez mojego psa prawie codziennie, była i jest intensywnie testowana w różnych warunkach, do tego wielokrotnie prana i nic się z podszyciem nie dzieje. Polar natomiast się mechaci i zbiera się na nim sierść.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olson']
to faktycznie cena dość dobra. :)

ale ja muszę ponarzekać na kontakt z gadżeciakami. chciałam haft na samej taśmie, bo nie widzi mi się taka pstrokata. mieli popróbować haft i mi odpowiedzieć, a tu czas mija a odpowiedzi zero...[/QUOTE]
Z tego co wiem to mieli zepsuty komputer - mi też odpisali dopiero po jakimś tygodniu, więc może warto się przypomnieć :)
[B]Marchewkowy,[/B] no tak, skoro macie 3 szelki to nie opłaca się chyba kolejnych zamawiać, my już tyle mamy tych wszystkich obróżek że sama się sobie niekiedy dziwię że kolejne zamawiam, ale to tak wciągaa... :loveu: A szele mamy na razie tylko jedne z ds więc jeszcze jedne nie zaszkodzą, tym bardziej że w czerwcu na jachty Ajrę zabieramy więc tam tylko w szelkach :)

Link to comment
Share on other sites

A co do eco ja też baaardzo ją lubię. Ładnie wygląda i nie brudzi się tak bardzo :) W polarze nie podoba mi się to mechacenie, strasznie to wygląda:shake:
Piankę mamy tylko w obróżce jednej i też jest fajna, chociaż ktoś kiedyś pisał, że pies gdzieś zahaczył tą pianką i się rozerwała, co jest możliwe, bo o te dziurki łatwo zahaczyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kesja']Z tego co wiem to mieli zepsuty komputer - mi też odpisali dopiero po jakimś tygodniu, więc może warto się przypomnieć :)
[/QUOTE]

Na szczęście to nie komuna, żeby gadżeciaki były jedyną firmą, która szyje obroże z haftem. :loveu: Ja im do dupy włazić nie będę, konkurencja jest. Zamówię coś z ohmypet :)

Link to comment
Share on other sites

My mamy podszycie polarkowe i eko, zarówno z jednym jak i z drugim nic się nie dzieje;) Do polarku, faktycznie, przyczepiają się trochę pojedyncze włoski, ale rekompensuje to przeuroczy wygląd i ta miękkość i puszystość :loveu: W ogóle mam ostatnio fazę na polarki :roll:
[B]agacia[/B], pasuje jej ten kolor :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kesja']
Piankę mamy tylko w obróżce jednej i też jest fajna, chociaż ktoś kiedyś pisał, że pies gdzieś zahaczył tą pianką i się rozerwała, co jest możliwe, bo o te dziurki łatwo zahaczyć.[/QUOTE]

U mnie tak było z obróżkę. Psiak zahaczył o gałąź i pianka się rozerwała.

Teraz wszystkie rzeczy na piance mamy z AD oni mają drobniejsze oczka i jest ok :loveu:

Ciągle myślę nad szelkami też z pianką. Już chyba się zdecydowałam. Czekam na wycenę. ;)

[B]Kesja[/B] a te szelki z gadżeciaków to z zamszem chcesz brać? Bo nie jestem do końca przekonana czy zamsz z częstym kontaktem z woda będzie dobrze wyglądał. :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

Lu ma dwie nowe obróżki :D

[IMG]http://img841.imageshack.us/img841/6964/img1730le.jpg[/IMG]

[IMG]http://img32.imageshack.us/img32/8017/img1731ff.jpg[/IMG]

No i moja obrożowo-smyczowa kolekcja :D Niezbyt okazała, ale biorąc pod uwagę fakt, że psa mam 4 miesiące.. :diabloti:

[IMG]http://img803.imageshack.us/img803/8606/img1739j.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kesja']
[B]Marchewkowy,[/B] no tak, skoro macie 3 szelki to nie opłaca się chyba kolejnych zamawiać, my już tyle mamy tych wszystkich obróżek że sama się sobie niekiedy dziwię że kolejne zamawiam, ale to tak wciągaa... :loveu: A szele mamy na razie tylko jedne z ds więc jeszcze jedne nie zaszkodzą, tym bardziej że w czerwcu na jachty Ajrę zabieramy więc tam tylko w szelkach :)[/QUOTE]
Ja mam tyle smyczy i obroży ale przynajmniej używam, a szeleczki to bardzo sporadcznie więc mimo iż kusi tyo 3 pary starczą. muszę ćwiczyć silną wolę :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Victoria']
[B]marchewkowy[/B], wszystkie wzorki rogza, czy jest taki którego już/jeszcze nie masz?? :diabloti:

a ja chyba jeszcze do szelek wezmę suce agilitową obróżkę :lol:[/QUOTE]

Hhahahaha trochę tego mam :D Teraz chce kupić Choc Feminine XL, bo Lka juz za cienka była na nas.
Poluje ciaglę na Vive rogz,.
Chciałabym jeszcze Lime bone, Pink bone, Denim Rose :P
Różową smycz z serii miękkie i lekkie, purple obroże z serii miękkie i lekkie :P
co tam jeszcze hm hm hm może jakiś nowy kolorek z odblaskową nitką ;P

I jeszcze teraz zobaczyłam i wpadłam...
[IMG]http://globaldogshop.com/images/products/5681-Rogz_Alpinist_Everest_Lime_Dog_collar_-_XLarge.jpg[/IMG]:loveu::loveu::loveu:
Co do wzorka agility to super, ale teraz i mnie kusi na 3-cią obróżkę z AD tym razem agility dla Abika :P
Wszysto Twoja wina :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...