Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='Marchewkowy']Kesja a na jaki obwod klatki zamawiasz? i jaka cena z ciekawości :)[/QUOTE]
Obwód klatki od 70cm do 85cm, całość mnie wyjdzie 57zł + przesyłka, ale zastanawiam się jeszcze czy dać numer telefonu na tej rączce to będzie jeszcze dodatkowo 50gr za cyferkę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marchewkowy']Jakoś wcześniej pytałam o nie :) ale jednak moje psy by mialy to tak na styk że mogło by być jednak za małe. no właśnie też jestem ciekawa co się kryje za tą zmianą profilu, bo jak będą gotowe do kupienia to całkiem spoko :)

Dotarł do nas dziś Rogzik dla Abi :)

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-wbkt4rPMM4A/USN6-2p1avI/AAAAAAAANzA/ccIwa4Ec8lI/s600/DSC_0021.JPG[/IMG][/QUOTE]

Tak się przymierzam do takiej taśmy z Rogza - czy ona się nie kosmaci?

Link to comment
Share on other sites

[FONT=comic sans ms]My od jakiegoś czasu (szelki doszły do nas przed feriami) mamy guardy ManMata, o takie:[/FONT]
[IMG]http://i49.tinypic.com/1puu11.jpg[/IMG]
[FONT=comic sans ms]
Pomimo, że nikt nam nic nie doradził, zaryzykowaliśmy i wzięliśmy. Szelki okazały się być najlepszymi jakie dotąd mieliśmy (guardy miękkie i lekkie Rogza i Juliusy). Trzeba jedynie dobrze dobrać rozmiar bo pierwsza obręcz nie jest regulowana, ale na mojego psa pasują idealnie. Przy drugiej obręczy jest bardzo długi pasek do regulacji, który trzeba przyszyć (prowizoryczna szlufka się nie trzymała) i rozpruwać taki szew przy potrzebie zmiany regulacji, co jest dość irytujące, gdy pies nosi szelki na ubranie, a następnego dnia jest cieplej i nosi bez, ale da się przeżyć.
[/FONT]Jednym słowem: polecam.

[IMG]http://i46.tinypic.com/n6z4v7.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia i Teodora']Tak się przymierzam do takiej taśmy z Rogza - czy ona się nie kosmaci?[/QUOTE]


Obroża na pewno mniej, ale smycz przy codziennym użytkowaniu wygląda tak sobie. ;) Za to wszystko nadrabia wygodą.

[quote name='Kesja']Obwód klatki od 70cm do 85cm, całość mnie wyjdzie 57zł + przesyłka, ale zastanawiam się jeszcze czy dać numer telefonu na tej rączce to będzie jeszcze dodatkowo 50gr za cyferkę :)[/QUOTE]

to faktycznie cena dość dobra. :)

ale ja muszę ponarzekać na kontakt z gadżeciakami. chciałam haft na samej taśmie, bo nie widzi mi się taka pstrokata. mieli popróbować haft i mi odpowiedzieć, a tu czas mija a odpowiedzi zero...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia i Teodora']Tak się przymierzam do takiej taśmy z Rogza - czy ona się nie kosmaci?[/QUOTE]

[quote name='Unbelievable']trochę się mechaci, bo to bardzo miękka taśma, ale też bez przesady ;)[/QUOTE]

[quote name='Olson']Obroża na pewno mniej, ale smycz przy codziennym użytkowaniu wygląda tak sobie. ;) Za to wszystko nadrabia wygodą.[/QUOTE]

Obroży nie miałam, smycz wygląda makabrycznie, a używana jest od czasu do czasu od jakiś dwóch lat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='japanisze']Obroży nie miałam, smycz wygląda makabrycznie, a używana jest od czasu do czasu od jakiś dwóch lat.[/QUOTE]


a ja mam tylko smycz. uzywana codziennie, czesto na dwa kundle-mam przepinana.
i nic sie z nia nie dzieje, serio.

tyle tylko, ze juz jest szara a nie czarna, bo jej nigdy nie pralam, a dlugo ja mam.

dla mie to najlepsza smycz na swiecie.

Link to comment
Share on other sites

ja mam pomarańczową z tej serii, kupioną latem z jakiejś fantastycznej wyprzedaży za 22zł z przesyłką. :diabloti:
i uzywam jej normalnie na spacer, z tym, że pies jest z niej spuszczany jakieś 6 minut od domu, a smycz wędruje do kieszeni. szkoda, że aktualnie jej nie mam bo bym zrobiła zdjęcie.

Link to comment
Share on other sites

To na pewno zależy również od sposobu użytkowania - moja lekko nie miała ;)
Nie mam porównania do innych taśmowych, bo od ponad roku używam tylko skórzanej Dingo i nie zanosi się na to, bym ją na jakąś inną zmieniła :)

Z rogzów moim zdaniem (i smycz i obroża) dużo bardziej wytrzymała jest seria z odblaskową nitką.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='japanisze']To na pewno zależy również od sposobu użytkowania - moja lekko nie miała ;)
Nie mam porównania do innych taśmowych, bo od ponad roku używam tylko skórzanej Dingo i nie zanosi się na to, bym ją na jakąś inną zmieniła :)

Z rogzów moim zdaniem (i smycz i obroża) dużo bardziej wytrzymała jest seria z odblaskową nitką.[/QUOTE]

lecz nie jest taka mila w dotyku:)))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='japanisze']No i ten róż w odblaskach nie jest taki ładny jak w miękkie i lekkie, za to turkus, żółć i pomarańcz lovely :loveu:[/QUOTE]
akurat wygrzebałam stare foto odblaskowego różu , dla mnie był świetny
[URL]http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/207242_576653359031222_2049300969_n.jpg[/URL]

teraz mam fuksje z el perro(podobna do miekkich i lekkich rogza różu) jest to bardzo mocny róż ale też świetnie wygląda .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kesja']A co myślicie o guardach z furkidz? Teraz zobaczyłam, że je wprowadzili :) I kuszą...
Miałabym tylko dylemat czy wybrać wzór English man czy Irish man...[/QUOTE]

Ta seria z krateczką to moje ulubione wzory :) szczególnie mnie kuszą British i Irish.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Victoria']zamówiłam.. a miałam już nic nie kupować :siara:
[/QUOTE]

CUDNE ! teraz rozmyślam nad obrożą bo Figurka w koncu przestala rosnac i moge pomyśleć nad czymś konkretnym, ale już wiem ze chciałabym mieć takie szeleczki w kolekcji:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Stevie Rae']Ratujcie! Jak nazywała się ta strona zagraniczna, gdzie mogłam sobie skomponować obróżkę z tasiemek i podkładów, i zobaczyć to graficznie na odpowiednim kolorze sierści? Chcę coś jeszcze na koniec zamówić od AD i chciałabym zobaczyć, jak prezentowałby się mój zestaw.[/QUOTE]


[url]http://www.dogs-collar.de/product_info.php/info/p1_Zugstopp-Hundehalsband.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...