Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='rashelek']A ja tak z innej bajki, smycze podgumowane ma tylko Julius? Ma ktoś taką, wygodne toto w łapce?[/QUOTE]

Ja miałam taką smycz.Znaczy smycz z taką rączką ;) jak pies ciągnie, to mega wygodne :) A smycz kupiłam w kakadu za ok.30 zł jak dobrze pamiętam ;) i obróżki tez takie były :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marchewkowy']ja [B]może kupie na wystawie hamiltona[/B], zobacze jak jest wykonany, czasem maja stoiska, czesto w Katowicach na Cacibie.
A jak nie to chyba kupie jeszcze jednego Woltersa... :P[/QUOTE]


Kupiliśmy na wystawie ;)
Jesteśmy mega zadowoleni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rashelek']A ja tak z innej bajki, smycze podgumowane ma tylko Julius? Ma ktoś taką, wygodne toto w łapce?[/QUOTE]
spełnia swoje zadanie bo nie ślizga się w ręku ale wygodna według mnie nie jest , tzn dla mnie żadna przyjemność trzymać gume , miałam z dingo porządna to na pewno .


jakbyście robili zamówienie w tej bellomani bardziej na wiosna to ja też chętna na zeberke.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rashelek']Dzięki, to w takim razie chyba się skuszę :D
W Ipo sklepie drożyzna straszna, nie opłaca się :P W DS nie widziałam takich, a w naszym Kakadu to w życiu takiej nie dostanę. Także pewnie zostanę przy Juliusowej, ale to i tak dopiero na wiosnę ;)[/QUOTE]
Proszę:
[url]http://allegro.pl/Shop.php/Show?category=&country=1&buy=0&shop=0&order=&price_from=&price_to=&listing=0&listing_sel=&listing_interval=&pay=0&redir_to_search=1&string=smycz+antypo%C5%9Blizgowa&id=22651556[/url]

Ja też byłabym chętna dołączyć do zamówienia z bellomanii jakby co ;) Ale jakby było bardziej na wiosnę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia i Teodora']Ja jednak zrezygnuje. Dziś upolowałam szelki z Bellomani w TK Maxxie :)[/QUOTE]
Pokaż na Tosi :D

W Tk Maxxie w Warszawie w centrum jest trochę akcesoriów z Bellomanii, ale rozmiary albo wielkie (od 65 cm w szyi) albo malutkie :( Jedne szelki były L, śliczne, ale ma je już Tosia ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rashelek']Dzięki, to w takim razie chyba się skuszę :D
W Ipo sklepie drożyzna straszna, nie opłaca się :P W DS nie widziałam takich, a w naszym Kakadu to w życiu takiej nie dostanę. Także pewnie zostanę przy Juliusowej, ale to i tak dopiero na wiosnę ;)[/QUOTE]
Mam już drugą gumowaną smycz ABS z IPO sklepu i bardzo polecam. Szczerze, to jest jedyna słuszna smycz (oprócz flexi ;) ) jak dla mnie. Oczywiście zależy co kto od smyczy oczekuje. Mam silnego psa i bardzo mi ona ułatwia spacery, kiedy wiem, że mam pewny chwyt w każdym miejscu.

Natomiast tak na co dzień dla psa, który sobie drepta przy nodze, nie ma zrywów i można go trzymać jednym placem to może być przerost formy nad treścią. Tym bardziej, że po czasie (przynajmniej z tej mojej) te gumowe nitki wychodzą i smycz robi się mniej atrakcyjna dla oczu. Natomiast nie zmienia to jej właściwości.

Link to comment
Share on other sites

Zachorowałam na tę obrożę. :placz:

[IMG]http://www.activdog.pl/wp-content/uploads/2012/01/niebieska-.jpg[/IMG]

ale niestety jest 33-43. zmierzyłam Whisky szyję (miałam nadzieję, że może cudem jej zmalała...) ale no niestety, chyba nawet utyła. :evil_lol: bo wychodzi, że obwód to 51cm. swoją drogą ciekawe, bo wszystkie obroże mamy 40-50 i żadnej ostatnio nie poprawiałam...

Link to comment
Share on other sites

Szukam odpowiedniego typu szelek dla spaniela, do roweru, biegania i czegoś na kształt dogtrekkingu. Pies ciągnie, ale nie jakoś wybitnie mocno i trasy są krótkie. Fajnie by było, jakby szelki nadawały się też na zwykły spacer. Nie widzi mi się kupowanie sledów, głównie dlatego, że mam problem ze znalezieniem rozmiaru, poza tym pies nie ciągnie całą trasę i nie wiem, czy te szelki by się nie podwijały (nie miałam nigdy, więc może wymyślam). Myślałam nad guardami, bo ponoć do 'lekkiego' ciągnięcia się nadają, co myślicie? Strasznie podobają mi się ManMaty Merhi, o takie

[IMG]http://www.pelna-miska.pl/userdata/gfx/d2ea671d577916f616ea572f23ea8471.jpg[/IMG]

Miał ktoś coś takiego albo się orientuje czy się nadaje do w/w celów? Oczywiście chętnie rozważę inny typ szelek ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Voute']Szukam odpowiedniego typu szelek dla spaniela, do roweru, biegania i czegoś na kształt dogtrekkingu. Pies ciągnie, ale nie jakoś wybitnie mocno i trasy są krótkie. Fajnie by było, jakby szelki nadawały się też na zwykły spacer. Nie widzi mi się kupowanie sledów, głównie dlatego, że mam problem ze znalezieniem rozmiaru, poza tym pies nie ciągnie całą trasę i nie wiem, czy te szelki by się nie podwijały (nie miałam nigdy, więc może wymyślam). Myślałam nad guardami, bo ponoć do 'lekkiego' ciągnięcia się nadają, co myślicie? Strasznie podobają mi się ManMaty Merhi, o takie



Miał ktoś coś takiego albo się orientuje czy się nadaje do w/w celów? Oczywiście chętnie rozważę inny typ szelek ;)[/QUOTE]


Ja dla swojego spaniela mam guardy, ale narazie używamy ich tylko do spacerów. Aczkolwiek mam zamiar używać ich również do roweru ;) (Tak, wiem. Zbyt wiele to ja Ci nie pomogłam... :lol:)

Edited by trabeska
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Voute']Szukam odpowiedniego typu szelek dla spaniela, do roweru, biegania i czegoś na kształt dogtrekkingu. Pies ciągnie, ale nie jakoś wybitnie mocno i trasy są krótkie. Fajnie by było, jakby szelki nadawały się też na zwykły spacer. Nie widzi mi się kupowanie sledów, głównie dlatego, że mam problem ze znalezieniem rozmiaru, poza tym pies nie ciągnie całą trasę i nie wiem, czy te szelki by się nie podwijały (nie miałam nigdy, więc może wymyślam). Myślałam nad guardami, bo ponoć do 'lekkiego' ciągnięcia się nadają, co myślicie? Strasznie podobają mi się ManMaty Merhi, o takie



[/QUOTE]

Sleedy to w Twoim wypadku odpadają, bo pies który nie ciągnie cały czas po prostu by się z nich wyślizgnął.
U mnie do takich celów, o których pisałaś sprawdzają się zwykłe guardy podszyte pianką (tylko muszą być takie aby siła na barkach się rozkładała). Ogólnie produkty ManMat bardzo polecam, dobrze wykonane, solidne i niezawodne. Niestety dla moich psów nie mają rozmiaru, bo jak szyja jest dobra to w klatce za ciasne, a jak w klatce ok to szyja za szeroka.... :) Więc musiałabyś na pewno się dopytać co i jak.

A jeśli chodzi o konkretny model, który pokazałaś, to ja jednak na Twoim miejscu nie brałabym tej wersji long, tylko tą zwykłą, która wygląda tak.
[IMG]http://www.pelna-miska.pl/userdata/gfx/4dc8b5cc253a70b73e8a9b60a27dd033.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...