Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='Kateczka']Gops a za akitę się nie wymienisz :P oddam z obrozami :P
swoja drogą ciekawa jestem takiego zestawienia różnych ras :)[/QUOTE]
mam znajomego z akitą i to totalnie nie mój charakter , ale piękniejszą rase ciężko znaleźć , strasznie eleganckie psy .
charaktery totalnie różne to na pewno , nie widziałam zestawienia ttb + akita może jest jakiś powód właśnie .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mańka_']Na moją logikę (bo jak mówię - i to, i to sprawdzałam na swoich) filc mniej kołtuni (moje psy, konkretne) bo właśnie jest sztywniejszy i twardszy -> tak samo jak zwykła taśma czy bawełna nie kołtunia wcale - a przeciez tez mało delikatne ;-) Na takiej samej zasadzie mniej kołtuni obroża która jest sztywna niż taka, która jest mięciutka :-)[/QUOTE]

Co do kołtunienia, to moje rozważania są jedynie teoretyczne, wiesz lepiej, skoro to przetestowałaś. Ale moja początkowa wątpliwość dotyczyła wycierania sierści, a tu im sztywniej tym większe ryzyko. Myślę, że czas pokaże, jak sprawdzą się Wasze obróżki - z mojej strony szacunek za staranne wykonanie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anostek']Co do kołtunienia, to moje rozważania są jedynie teoretyczne, wiesz lepiej, skoro to przetestowałaś. Ale moja początkowa wątpliwość dotyczyła wycierania sierści, a tu im sztywniej tym większe ryzyko. Myślę, że czas pokaże, jak sprawdzą się Wasze obróżki - z mojej strony szacunek za staranne wykonanie :)[/QUOTE]

Co do wycierania - cieżko mi przetestować, bo mam 2 sztuki kudłatego futra ;-)
Ale w niedzielę jedna z filcowych obróżek trafi na labradorową szyjkę - więc bedzie info z pierwszej ręki ;-)

Dzięki, miło słyszeć miłe słowa ;-)

Link to comment
Share on other sites

Przypominam się.
W jakim kolorze guardów widzicie tego rudzielca?
[IMG]http://i47.tinypic.com/2vmagld.jpg[/IMG]

Odpada zieleń, czerń, pomarańcz, niebieski, brąz, czerwień, fiolet, bo takie kolory już mamy. W ostateczności może być ten fiolet, ale czekam na inne propozycje. Chociaż nie wiem czy jest jeszcze jakiś inny kolor, który pasowałby do niego :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']u nas niestety filc się nie sprawdzał miałam podszyte filcem obroże skórzane i u pudla i i suki bardzo powycierały sierść (musiałam zakładać luźniej ale to było bez sensu ) .[/QUOTE]

Naszym też wyciera i jamnikowi jak miałam też wycierało więc nowość nie dla nas ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mańka_']Łooooo, to wasz? :loveu: widziałam Was w naszym konkursie :-) jest przepiękny! :-)
Może odcienie niebieskiego - pod kolor chłopaka? :-)
Albo pomarańcz?[/QUOTE]

nasz nasz, ale jeszcze do nas nie przybył :) dzięki :)

[quote name='Angi']ja bym brała pomarańcz :D[/QUOTE]

[quote name='westie_justa']
A dla tego małego, jasny turkus.:diabloti:[/QUOTE]

[quote name='gops']do merlaka niebieska obroża koniecznie lub niebiesko/szara jakieś fajne połączenie tych kolorów .[/QUOTE]

pod kolor oka to może dobry pomysł, albo właśnie pomarańczowa? szara to chyba zginie w jego umaszczeniu. zupełnie nie umiem dobrać mu koloru :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']
pod kolor oka to może dobry pomysł, albo właśnie pomarańczowa? szara to chyba zginie w jego umaszczeniu. zupełnie nie umiem dobrać mu koloru :evil_lol:[/QUOTE]
mi się różne szarości i niebieskie na moim srebrnym pudlu podobały bardzo a to kolor miejscami podobny Twojego :lol:

spójż np.
[IMG]http://img251.imageshack.us/img251/1717/dsc07320d.jpg[/IMG]

[IMG]http://images31.fotosik.pl/191/17b6d7c4c0914f0a.jpg[/IMG]

według mnie fajnie to wygląda na takiej sierści .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rashelek']
Merlaczek koniecznie musi mieć coś niebieskiego (tylko lepiej chyba jasny), ale tak to 3/4 kolorów do niego pasuje, także życzę powodzenia :diabloti:[/QUOTE]

kiedy mi się właśnie wydaje, że nic nie pasuje :evil_lol:

gops, ten niebieski fajnie wygląda, może właśnie na taki postawimy na początek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']
pod kolor oka to może dobry pomysł, albo właśnie pomarańczowa? szara to chyba zginie w jego umaszczeniu. zupełnie nie umiem dobrać mu koloru :evil_lol:[/QUOTE]
albo po prostu na szarej eko, moge byc nieobiektywna ale ja uwielbiam ten turkus:evil_lol:, a na nim to by w ogole chyba super pasowało swoją drogą;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='trabeska']A nie będzie się brudził za bardzo? Mamy neonkowy zielony i to jeszcze obroże i wystarczy, że pójdziemy na spacer gdzie psy tylko biegają a i tak po powrocie jest brudny :lol:[/QUOTE]

Wiesz, tak naprawdę każda obroża w jasnym kolorze brudzić się bedzie, nie ma siły ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...