Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='Kasi i Lena']Mam pytanie do posiadaczy obroży z łańcuszkiem. Ubieracie swoim psiakom te obroże w zimie? Chodzi mi o to że łańcuszek robi się lodowaty w takich temperaturach jakie obecnie są. Czy psu nie jest od tego jakoś zimno? nieprzyjemnie?[/QUOTE]

Jak pies ma kryzę jak wilk syberyjski (mój niestety ma :mdleje:) to raczej mu nie przeszkadza ;)

Link to comment
Share on other sites

Jeśli ktoś ma zdjęcie zielonej neonki z DS na białym lub szarym psie, to bardzo bym prosiła o wklejenie. :)

Jestem w trakcie wybierania koloru dla przyszłego psa, a jako że u mnie to decyzja super ważna i podejmowana na całe życie, to muszę odpowiednio wcześniej się przygotować. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szura']
Jestem w trakcie wybierania koloru dla przyszłego psa, a jako że u mnie to decyzja super ważna i podejmowana na całe życie, to muszę odpowiednio wcześniej się przygotować. :evil_lol:[/QUOTE]

Sorki za prywatę, ale czemu jeden kolor na jednego psa? Nie kusiło Cię nigdy, żeby Tonisiowi kupić coś innego niż pomarańcz? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Nigdy, przenigdy. :lol: To jakieś straszne zboczenie jest, ale nic na to nie poradzę. Próbowałam się przełamać, mierzyłam mu zielone, fioletowe, niebieskie, czerwone czy nawet o zgrozo WIELOKOLOROWE. Wszystko na nic, od razu musiałam ściągać, bo patrzeć na to nie mogłam. :evil_lol: Tonic od pierwszego dnia u mnie nosi pomarańczowe rzeczy i tak musi być.

I wiem, że z drugim będzie to samo, więc się już przygotowuję. Jest o tyle trudniej, że kolor musi pasować i do psa, i nie może się gryźć z pomarańczowym! Póki co zielony wygrywa, szczególnie właśnie neonka DS, choć limonka rogzowa też jest niczego sobie. :)

To takie moje natręctwo, ale niegroźne. :P

Link to comment
Share on other sites

ja też tak miałam kiedyś, tylko że u mnie to był róż :diabloti: teraz tego koloru juz prawie nie mamy w ogole;)

W ogóle ostatnio spodobały mi się guardy DSowe, szczegolnie turkus jasny, mamy taką obroze, a guardy widzialam fajnie na psach wyglądają, tylko nie mogę się przełamać, czy to sie będzie bardzo przekręcało?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='P&Rubi']Ja się trochę zraziłam do DogStyle po tym jak pękł mi karabińczyk w lince treningowej, praktycznie przy pierwszym użyciu. Specjalnie wzięłam tę 'lonżę' dla dużych psów, ale psiak się rozpędził i poooszedł. Cud, że nikt akurat nie szedł wtedy. :shake: Mam jeszcze smycz od DS, ale teraz boję się jej używać, żeby się sytuacja nie powtórzyła... :roll:[/QUOTE]
ja miałam podobne doswiadczenie ... kilka razy się upewniałam, czy linka będzie dobra dla asta ... no ale cóż ... dobrze, że jego właściciel szybko biega ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']wiem, ale nie ma dla nas rozmiarów. jak jest dobra długość-to są cienkie, a te szersze są z kolei bardzo długie.[/QUOTE]

Ta brązowa eko z DS jest przekłamana na zdjęciach. Jari ma ją na szelkach i to jest normalny brąz, a nie wpadający prawie w bordo jak na fotach. Oczywiście o ile nic się nie zmieniło, bo te szelki też już ze 2 lata mają ;-)

[IMG]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead 3/DSC_9048.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szura']Nigdy, przenigdy. :lol: To jakieś straszne zboczenie jest, ale nic na to nie poradzę. Próbowałam się przełamać, mierzyłam mu zielone, fioletowe, niebieskie, czerwone czy nawet o zgrozo WIELOKOLOROWE. Wszystko na nic, od razu musiałam ściągać, bo patrzeć na to nie mogłam. :evil_lol: Tonic od pierwszego dnia u mnie nosi pomarańczowe rzeczy i tak musi być.

I wiem, że z drugim będzie to samo, więc się już przygotowuję. Jest o tyle trudniej, że kolor musi pasować i do psa, i nie może się gryźć z pomarańczowym! Póki co zielony wygrywa, szczególnie właśnie neonka DS, choć limonka rogzowa też jest niczego sobie. :)

To takie moje natręctwo, ale niegroźne. :P[/QUOTE]

To się nazywa nerwica natręctw :diabloti: I ma to każdy, tylko różnie się to przejawia, ja nagminnie moich znajomych uświadamiam, że to mają :evil_lol:





Co do łańcuszków to Pamir tez nosił w zimie ale z jego futrem to myślę, że i cała obroża z łańcuszka niewiele by mu przeszkadzała :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia']To się nazywa nerwica natręctw :diabloti: I ma to każdy, tylko różnie się to przejawia, ja nagminnie moich znajomych uświadamiam, że to mają :evil_lol:
[/QUOTE]

no dość śmiała teoria, że każdy ma nerwicę natręctw, która jest czymś, co się leczy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']no dość śmiała teoria, że każdy ma nerwicę natręctw, która jest czymś, co się leczy ;)[/QUOTE]

Nie każda wymaga leczenia, są takie odmiany które obowiązkowo są leczone, ale jak komuś na przykład przeszkadza, że szklanka krzywo stoi czy serwetki są nierówno położone, to nie ma tragedii. Większość osób nawet nie zdaje sobie sprawy, że coś takiego istnieje. Wykonuje te czy inne czynności bezwiednie i wcale mu to nie przeszkadza

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia']Nie każda wymaga leczenia, są takie odmiany które obowiązkowo są leczone, ale jak komuś na przykład przeszkadza, że szklanka krzywo stoi czy serwetki są nierówno położone, to nie ma tragedii. Większość osób nawet nie zdaje sobie sprawy, że coś takiego istnieje. Wykonuje te czy inne czynności bezwiednie i wcale mu to nie przeszkadza[/QUOTE]

nie sądzę, by to wówczas była nerwica natręctw. jesteś psychologiem? jeśli tak, to wtedy Ci uwierzę :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ja akurat faktycznie miałam nerwicę (lękową), z tym że natręctwa miałam i mam niewielkie i nieszkodliwe (niejako przy okazji ;) ), więc się nimi nie zajmowałam. Mam z nimi kupę śmiechu, a i znajomi się nade mną lubią 'poznęcać'. :lol: A z nerwicy w dużej mierze wyleczył mnie mój znerwicowany pies. :loveu: No i psychotropy, ale ciiicho. :evil_lol:

Z tymi pomarańczowymi rzeczami to nie jest lekko, bo mało kto produkuje takie. Ale to i dobrze, bo mi się kolekcja zanadto nie rozrośnie. ;) Mam kilka kompletów, z każdego wzięłam, co mi najbardziej odpowiada i teraz ciężko byłoby mi coś zmienić. Obroża Rogz, szelki AD i smycz El Perro. Do tego stopnia przywykłam, że jak zgubiłam smycz, to pierwsze co zrobiłam to napisałam do El Perro, czy by nie mogli mi na zamówienie zrobić identycznej, bo żyć bez niej nie mogę. ;)


Z zielonym powinno być łatwiej, poza neonką DS wypatrzyłam już też limonkę Rogza i El Perro. Tylko chciałabym to zobaczyć na białym/szarym psie. Zauroczył mnie też żółty Rogz, ale inne żółcie już średnio.

EDIT: to poproszę o KAŻDE zdjęcie neonki, zawsze coś. :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...