Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='omry']mańka, a gdzie te tasiemki mogę zobaczyć? Gamoń jestem i widzę tylko tkaniny :evil_lol:[/QUOTE]

Nie gamoń, tylko jeszcze nie zaktualizowaliśmy strony ;-) P
Postaram się to ogarnąć w weekend, póki co są tylko "robocze" wzorniki - lecą linki na priv :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mańka_']Nie gamoń, tylko jeszcze nie zaktualizowaliśmy strony ;-) P
Postaram się to ogarnąć w weekend, póki co są tylko "robocze" wzorniki - lecą linki na priv :-)[/QUOTE]

mam prośbę, możesz opróżnić skrzynkę? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mańka_']Wiem o czym mówisz, ale wydaje mi się, że to jednak nie jest dokładnie ta taśma co u nas ;-)
Wzór jest nieco inny, no i szerokość ;-)[/QUOTE]


Nie upieram się - bo jest jeszcze malinowa ale szerokośc zdecydowanie nie Wasza ;)

Ale Wasza to chyba w trzech kolorach jest ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maupa4']Nie upieram się - bo jest jeszcze malinowa ale szerokośc zdecydowanie nie Wasza ;)

Ale Wasza to chyba w trzech kolorach jest ?[/QUOTE]

Tak, z tego co wiem jest jeszcze właśnie biała lub kremowa - tylko, że to taki średnio praktyczny kolor do uzytkowania... ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mańka_']Tak, z tego co wiem jest jeszcze właśnie biała lub kremowa -[B] tylko, że to taki średnio praktyczny kolor do uzytkowania[/B]... ;-)[/QUOTE]


Własnie - chyba nikt jeszcze nigdy "nie popełnił" obroży z duuużą ilością jasnego ... :hmmmm: ;)
Chociaz "bałwanki" od taks i DS były/są kremowe. U nas niezszargane - a po praniu jak nowe :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maupa4']Własnie - chyba nikt jeszcze nigdy "nie popełnił" obroży z duuużą ilością jasnego ... :hmmmm: ;)
Chociaz "bałwanki" od taks i DS były/są kremowe. U nas niezszargane - a po praniu jak nowe :)[/QUOTE]
Szczerze powiedziawszy ja nie jestem przekonana - możliwe, że to zależy od tego, jaki się tryb życia ma i jak psi życie wygląda ;-)
Jakby na moje takie jasne bałwanki założyć, a potem codziennie prać (bo tak byłoby trzeba - codziennie łąka/las, praktycznie codziennie rzeka - również teraz)... to obawiam się, że po 2 tygodniach byłaby kicha z bałwanków ;-) (podejrzewam, że zwyczajnie by kolor zmieniły ;-) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mańka_']Szczerze powiedziawszy ja nie jestem przekonana - [B]możliwe, że to zależy od tego, jaki się tryb życia ma i jak psi życie wygląda ;-)[/B]
Jakby na moje takie jasne bałwanki założyć, a potem codziennie prać (bo tak byłoby trzeba - codziennie łąka/las, praktycznie codziennie rzeka - również teraz)... to obawiam się, że po 2 tygodniach byłaby kicha z bałwanków ;-) (podejrzewam, że zwyczajnie by kolor zmieniły ;-) )[/QUOTE]


Pewnie tak ;)
Moje zdecydowanie do kanapowców nie należą chociaż powinny ;)
U nas niestety zdecydowanie nie sprawdziły sie "cottonki" - śliczne ale tylko do oglądania. :placz:
Dla nas tylko: taśma, taśma, taśma i to na szeroko i na grubo :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maupa4']Pewnie tak ;)
Moje zdecydowanie do kanapowców nie należą chociaż powinny ;)
U nas niestety zdecydowanie nie sprawdziły sie "cottonki" - śliczne ale tylko do oglądania. :placz:
Dla nas tylko: taśma, taśma, taśma i to na szeroko i na grubo :roll:[/QUOTE]
Co to są "cottonki"? :>

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mańka_']Co to są "cottonki"? :>[/QUOTE]

[quote name='AnIeLa']Przybyły prosiaki :multi:

Super są :)

[IMG]http://img515.imageshack.us/img515/610/dsc0609rh.jpg[/IMG][/QUOTE]


;)


Czyli te "materiałowe".

Cotton - bawełna, ribbon - tasiemka.
Ribbonki, cottonki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maupa4']Tak - ale jakby nie było to wszystko zaczęło się od Marty - prawda ?[/QUOTE]



Ale co się zaczęło od Marty ? Tasiemki zaczęły się od ActivDog a materiałowe od furkidz nie licząc taks która czyje obróżki z materiału już dłuuuugo. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maupa4']A jak z trwałością "koloru" ?[/QUOTE]

jeśli chcesz, to mogę Ci wysłać na priv fotki naszych obróż - wzór w prosiaki i wzór w błękitne sówki; użytkowane jak mówie, noszone bez przerwy przez 2 berny ;-)
nie zauważyłam blaknięcia koloru - wcześniej faktycznie: pierwszą obrożę, którą uszyłam, miałam z tkaniny zakupionej w zwykłej hurtowni tkanin - ot tak, na próbę; obroża po 3-4 praniach była po prostu brzydka - ani to koloru już nie miało, ani wzory widoczne za bardzo nie były; te których używamy mam wrażenie, że są znaaacznie trwalsze :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...