Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[B]a_nusia [/B]ja jesteś z wrocławia to polecam La Decoration na Hallera ([url]http://www.decoration.com.pl/index_ladecoration.html[/url]) robią głównie zasłony, poduszki itp, ale mają masę materiałów, można się przejechać wybrać i zamówić sam materiał.

Link to comment
Share on other sites

[B]a-niusia[/B] popatrz po sklepach internetowych. wpisz tkanina bawełniana i sklepy wyskakują np [url]http://www.szmatkalatka.pl/Tkaniny_z_metra-k173-0--default.html[/url] , [url]http://www.tkaninysklep.pl/bawelniane[/url] , [url]http://sklep.supertkaniny.com/pl/c/Bawelna/2[/url],

Link to comment
Share on other sites

Przyszły Juliusy. Jeszcze nie testowane, ale wyglądają świetnie! Pozytywnie mnie zaskoczyły, myślałam, że będą "obudowywać" psa, a wyglądają na nim bardzo zgrabnie.
Pytanie do posiadaczy: Czy Wasze psy pływają w tych szelkach? Bo mój uwielbia pływać i nie wiem czy mu w nich w przyszłości pozwalać?

Link to comment
Share on other sites

ktoś może widział ostatnio jakieś promocje flexi ? albo wie, gdzie można najtaniej kupić ? ;)
szukam raczej long ( 7 lub 8 m )

niestety nasza została przez rudzielca przegryziona, i muszę poszukać następnej, bo od chodzenia na krótkiej smyczy zaczął się krztusić, nie jest zupełnie przyzwyczajony :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']ktoś może widział ostatnio jakieś promocje flexi ? albo wie, gdzie można najtaniej kupić ? ;)
szukam raczej long ( 7 lub 8 m )

niestety nasza została przez rudzielca przegryziona, i muszę poszukać następnej, bo od chodzenia na krótkiej smyczy zaczął się krztusić, nie jest zupełnie przyzwyczajony :roll:[/QUOTE]
miałas linke?
mój młody tez przegryzł naszą long linkową ucięłam cały kawał z przodu tam gdzie jest taśma i przy samej lince wszyłam karabińczyk , teraz poprostu nie mamy tej rączki na przodzie ale smycz nadal jest sprawna i działa a pies nie ma już za co łapac by przegryźć .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']tak jak już bdom napisała schną bardzo długo i sa ciężkie jak namokna lepiej ściagać :)[/QUOTE]
[quote name='bdom']Mój pływał, ale one baaardzo długo schnął, dlatego myślę, że lepiej psu ściągać przed kąpielą. :)[/QUOTE]

Ok, dzięki :) Czyli pływać będzie w starych rogzach.
A jakby na spacerze zamokły, to mogę suszyć na kaloryferze? Nic się z nimi nie zrobi?

Edited by Hill.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='bdom']Moje suszę na kaloryferze, piorę w pralce i biorę na ekstremalne spacery-na razie są niezniszczalne :) a po każdym praniu wyglądają jak nowe.[/QUOTE]
a ja nie mogę już sprać moich do końca niestety , ale kolor jasny bo kiwi i brudzi się okropnie więc to pewnie kwestia koloru że mocniej widać nie dopranie.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=Blever's;20258414]świetne! to furkidzy prawda? ja jestem zakochana w modelu sunflower i tym z koniczynami, kiedyś na pewno nabędę[/QUOTE]

ten komplet w kropki to Manufaktura MiauHau :)

Może kiedyś ta pogoda się ogarnie, nie miałam możliwości przetestowania porządnie nowej obrozy :(

Link to comment
Share on other sites

Chciałabym napisać sprostowanie odnośnie tych szelek Hurtty- kółeczko nie jest plastikowe, zmylił mnie kolor, który jest czarny. Jest umieszczone na rączce od szelek i to też mnie zmylilo. Nie miałam co prawda jeszcze nigdy norwegów, ale wydawało mi się, że to kółko jest umocowane zwykle gdzie indziej.

Zrobię w weekend zdjęcia na psie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...