Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='AmeliaR']Hmm... Ile czasu czekaliście na podanie namiarów od Gadżeciaków gdzie przesłać pieniądze i informację o tym, że Wasze obroże są już gotowe? Bo ja zamawiałam obrożę w poniedziałek tydzień temu i do teraz zero odzewu. Pisałam w ten wtorek do Nich i do teraz cisza. Widzę, że na FB ktoś ich już o to samo pytał i na chwilę obecną też bez odpowiedzi.[/QUOTE]
A nie podali Ci od razu danych do przelewu ? Ja też zamawiałam obrożę w zeszły poniedziałek (3.12) i też jak na razie brak żadnych wieści o niej :( Wątpię, że dojdzie do świąt :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa&Duffel']A nie podali Ci od razu danych do przelewu ? Ja też zamawiałam obrożę w zeszły poniedziałek (3.12) i też jak na razie brak żadnych wieści o niej :( Wątpię, że dojdzie do świąt :([/QUOTE]
Nie, nie podali mi danych niestety. Zamówiłam dokładnie tego samego dnia, co Ty. Na Facebooka wchodzą, bo widziałam, że jakiś obrazek sobie wrzucili, ale odpisać to nie łaska... Cóż.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']Ja mam to samo... spytałam o dane do przelewu, kazali czekać... i tak czekamy od wtorku. :roll: Chyba też nie dojdą przed świętami. Szczerze mówiąc trochę się przez to zniechęciłam do gadżeciaków, bo w AD i DS od razu zamówienie było przyjmowane..[/QUOTE]
Szkoda, że w trakcie zamówienia nie podają przybliżonego czasu realizacji. Fakt faktem powinni mniej wiecej wiedzieć kiedy będzie wszystko gotowe. Ja czekam od poniedziałku jak na razie.

Link to comment
Share on other sites

Juz gdzies pisali na facebooku, ze niestety czasem maja nawal obowiazkow i prosili o wyrozumienie. Dzieci, psy i haftowanie- Czasem trudno to pogodzic. Jasne, ze fajnie by bylo, gdyby podawali termin realizacji, ale z drugiej strony gdzie sie pali. pod choinke i tak lepiej wlozyc psu smakolyk czy zabawke, a obroze to bardziej dla naszej, niz dla ich przyjemnosci ;) Mnie sie wydaje, ze gadzeciaki przed swietami maja po prostu duzo wiecej pracy. ja tez sie nie moge doczekac swoich obrozek, ale staram się być cierpisz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='socurek']Dzieci, psy i haftowanie- Czasem trudno to pogodzic. [/QUOTE]

No proszę...
Każdy z nas ma życie prywatne i obowiązki/przyjemności z nim związane, ale to nie znaczy, że w pracy/szkole nie dajemy sobie rady. Co prawda nasz rodzimy wieszcz nawoływał do zrywu w myśl zasady "mierz siły na zamiary nie zamiar podłóg sił", ale gdzieś trzeba sobie wyznaczyć granicę tej niezachwianej wiary we własne moce przerobowe ;)

Długi czas oczekiwania na obroże to jedno - każdy rozumie, że to hand made, okres przedświątecznej gorączki itd., ale odpisanie na PW czy mejla to nie jakiś wyczyn nadludzki i zajmuje raptem parę chwil. Dla mnie to brak szacunku do klienta :shake:

P.S. np. Furkidz grają fair - kilka dni temu zaznaczyli na FB i stronie www sklepu, że już nie dadzą rady przed świętami wysłać zamówień złożonych po danym dniu, a coś mi się wierzyć nie chce, że oni nie mają życia prywatnego :)

Link to comment
Share on other sites

Ja także dostałam taką wiadomość i dane do wysyłki, czyli da się :)

Ja oczywiście rozumiem to, że czasem można się nie wyrobić, nie mieć czasu czy mieć dużo zamówień i to wszystko jest po prostu ludzkie, ale jedyne co mi się nie podobało to właśnie ten brak odpowiedzi na moje pytanie. Napisaliby: "potrzebujemy jeszcze tydzień", ok, nie ma problemu, ale chodziło po prostu o to, że nie było żadnej odpowiedzi, ale wyjaśniło się, więc jest wszystko ok, czekam z radością na obróżkę.

Oczywiście, że smakołyk czy zabawka jest lepszym prezentem dla psa niż obroża, bo Jemu jest obojętne co nosi na szyi o ile jest to wygodne. Obrożę kupuję dla siebie, dla psa coś smacznego.

Edited by AmeliaR
Link to comment
Share on other sites

ja dzis napisalam do gadzeciakow, gdyz moja matka bardzo chciala haftowana obroze dla swojego pieska w ohydnym banalnym zestawieniu kolorystycznym i od razu dostalam odp.

a ja jestem z tych hatowanuch obrozy super zadowolona. teraz wiekszosc obrozy mam w kartonie w piwnicy, bo mam remont i moje psy wlasciwie ciagle chodza w gadzeciakach. mlodszy pies mial kilka oblesnych przygod w tej obrozy i duzo razy pralam ja w pralce i dalej jak nowa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable'][URL]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/148238_563273877022670_544869457_n.jpg[/URL]


gadżeciaki też grają fair :roll:[/QUOTE]

I dobrze - tak powinno być!
Teraz coraz więcej powstaje hand madeów i tak naprawdę szczególiki decydują o tym kto wygra serca klientów :)

Link to comment
Share on other sites

a do nas doszły PawSitiveDog
...są mega :) troszeczke nierówno przyszyta tasiemka ozdobna...i okropny jest ten plastikowy zatrzask :( obroza brzydko sie w nim ukłąda...ale poza tym każdą kasę bym dała...drobione trwali, dobrze powykańczane, pięknie dobrane kolorki :) i to futerko....cena też super...wyszło mi przy duzej obroży taniej niz w DS a mam tasiemke, taśme podładową i puchaty polarek...tam były tylko taśmy :)
jak sie zbiorę w weekend to wrzuce i DS i PSD :P

Link to comment
Share on other sites

A ja zgubiłam naszą przeukochaną smycz przepinaną z rogza odblaskową czerwoną i już nie mam do szelek i nie znajdę innej takiej fajnej i taniej :<
Jakie są firmy takie jak Activdog, Pawsitivedog?Dogstyle też nie. Takie z naszywkami. Bo niedawno jakoś widziałam właśnie jedną i nie mogę teraz do niej wrócić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...