Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='DeeDee'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/112436-Original_N"][B]Original_N[/B][/URL][COLOR=#3E3E3E] - a co to za obróżka? [/COLOR]:oops:[/QUOTE]

Hunter Krazy Hawaii Dog :)

[url]http://www.zooplus.pl/shop/psy/obroza_dla_psa/hunter/tasmowa/62351[/url]

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedź. Kupiłam 3/4' sugerując się obwodem szyi. Wygląda ładnie, ale teraz tak sobie myślę, że on raczej duży niż średni, a do innego psa potrafi czasem wyrwać. Nie chciałabym, żeby to się źle skończyło. Wygląda to tak:
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/849/20120531115400.jpg/"][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/2417/20120531115400.jpg[/IMG][/URL]
Teraz trochę żałuję, że nie wybrałam innego wzoru a 1', bo teraz chodzę i myślę...

Link to comment
Share on other sites

Raczej wątpię żeby można zwrócić... juz noszona :( Jeśeli chodzi o wygląd to jeszcze nie jest największy problem... bardziej martwię się o to, czy ta obroża wytrzyma jego szarpnięcie...... jeszcze nie miałam okazji tego przetestować... jak chodzi spokojnie, to nawet jakoś się trzyma.
Japanisze, dziękuję :)

Edited by socurek
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cockermaniaczka']Jak ta obroza Hunter sie spisuje?Nie rozciaga sie?Mocne toto?:cool3: Ladne wzory maja i ceny przystepne :p[/QUOTE]

Mam ją dopiero drugi dzień, więc najcięższe boje przed nią, ale wygląda na bardzo solidną ;) Mocne szycia, mocny zatrzask, przyjemna taśma dokładnie obszyta, dość miękka ale wygląda na mocną - nie mam się do czego doczepić :)

Link to comment
Share on other sites

jako, że udało mi się zająć drugie miejsce w konkursie furkidz, będę miała kolejną obróżkę od nich.
Czekam teraz na wiewiórki i ptaszki, co prawda chciałam day on bahama, ale nie ma w tym momencie a chciałabym, żeby przesyłka doszła do mnie do środy. Nie mogę się doczekac :D

Link to comment
Share on other sites

obejrzalam szelki norweskie na piance, ktore moja siora zamowila w activ dogu dla swojego psa.

sa przegenialne, a ta siateczka jest super pomyslem.

oczywiscie mimo ze moje psy szelki nosza tylko w samochodzie, natychmiast znalazl sie pretekst, zeby tez takie kupic. otoz moj tz w ramach jednego kontraktu niedlugo wyjezdza w gory na ok. tydzien i moglby wziac nasza starsza suke, gdyby miala odpowiedni sprzet.

wiec wlasnie za chwile ja wymierze i bedzie miec mega super zajebiste szeleczki. oczywiscie nie zgodzil sie na to, aby kolor tasmy podkladowej byl rozowy. strasznie nad tym ubolewam. no ale dobra.

zdecydowalismy sie na kolor czerwony lub tez inny kolor, ktory jakos przypasuje facetowi...
jak myslicie jaka tasma ozdobna?
chcialabym przemycic biedronki i wtedy pianka i nitki moglyby byc chociaz rozowe:))
ale strasznie kusza mnie tez misie pandy.

Link to comment
Share on other sites

wlanie one mi troche za bardzo przypominaja jelonki w kolorystyce itd, a juz mamy blizniacze obroze z jelonkami, ktore sa co prawda na fiolecie, ale sa strasznie ladne i moja siora tez ma jelonki na filoecite szelki, bo to polaczenie jest urzekajace:)))

dlatego bym chciala cos zupelnie innego.

i zeby PRZEMYCIC TROCHE ROZU!!!:)))

poza tym, czy orienujecie sie, czy active dog da rade w dwa tygodnie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']wlanie one mi troche za bardzo przypominaja jelonki w kolorystyce itd, a juz mamy blizniacze obroze z jelonkami, ktore sa co prawda na fiolecie, ale sa strasznie ladne i moja siora tez ma jelonki na filoecite szelki, bo to polaczenie jest urzekajace:)))

dlatego bym chciala cos zupelnie innego.

i zeby PRZEMYCIC TROCHE ROZU!!!:)))

poza tym, czy orienujecie sie, czy active dog da rade w dwa tygodnie?[/QUOTE]

Myślę, że szło by się dogadać bez problemu, mi szybko przychodziły rzeczy od nich.

Żeby przemycić trochę różu i żeby nie było zbyt babsko to chyba faktycznie tylko pandy i biedrony.


Mi się pacyfki bardzo podobają, ale jednak wolę zwykłe taśmówki :) Właśnie jestem w trakcie zamawiania sprzętu do joggingu, biorę miętowe szeleczki dla małej :)

Link to comment
Share on other sites

no wlasnie kurde tylko rozowy nie pasi za bardzo do czerwonego w moim przeswiadczeniu osobistym, a moj facet uparl sie na czerwona tasme podkladowa, bo sadzi, ze czerwien jest kolorem w ogole nie babskim i jeszcze, ze IM JEST DO TWARZY w czerwieni.
a do tego czerwonego to mi za bardzo nic nie pasuje z tych tasm ozdobnych i pianek.

Link to comment
Share on other sites

nie moze byc:)))

dziewczyna juz ma polzacisk japonki:))

[url]http://imageshack.us/f/804/japonki.jpg/[/url]

wiec wiadomo, ze chce cos innego:)))

kalejdoskop jest dosyc ladny i psowalby do czerwonej tasmy podkladowej.
to jest masakrycznie trudna decyzja:)))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']a moj facet uparl sie na czerwona tasme podkladowa, bo sadzi, ze czerwien jest kolorem w ogole nie babskim[/QUOTE]

To on kupuje szelki dla siebie czy dla psa? :evil_lol:

Babski, nie-babski - faceci też chodzą w różu. To TYLKO kolor :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...