Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='Vectra']stąd taka cena :) kupujesz jedną , płacisz za 3 :diabloti:[/QUOTE]

Jak ktoś nie jest maniakiem obróżek to jedna mu wystarczy ;) Obroża na mojego kosztuje ok 50 zł czyli porównywalnie do Rogza gdzie w rogzie nie ma wiecznej gwarancji :)

Edit: Czy w AD są 2 Panie? Wysłałam e-mail z pytaniem i dostałam odpowiedź od.P. Dominiki.

Edited by AnIeLa
Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnIeLa']Jak ktoś nie jest maniakiem obróżek to jedna mu wystarczy ;) Obroża na mojego kosztuje ok 50 zł czyli porównywalnie do Rogza gdzie w rogzie nie ma wiecznej gwarancji :)

Edit: Czy w AD są 2 Panie? Wysłałam e-mail z pytaniem i dostałam odpowiedź od.P. Dominiki.[/QUOTE]

Gwarancja nie obejmuje naturalnego zużycia obroży, czyli na jednej pies nie obleci całego życia;)
Z tego co wiem w AD jest więcej niż jedna Pani.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasi i Lena']Gwarancja nie obejmuje naturalnego zużycia obroży, czyli na jednej pies nie obleci całego życia;)
Z tego co wiem w AD jest więcej niż jedna Pani.[/QUOTE]


Przeleci, wystarczy że da mu się ją do pogryzienia :P ;)

Poza tym wykonanie jest solidne, taśma ze wzorkiem tkana,jak na moje obroża Lupine na długo starczy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnIeLa']Przeleci, wystarczy że da mu się ją do pogryzienia :P ;)

Poza tym wykonanie jest solidne, taśma ze wzorkiem tkana,jak na moje obroża Lupine na długo starczy :)[/QUOTE]

No tak nie pomyślałam:D Myślicie że jak pies nie będzie chętny do podgryzania obroży można to samemu zrobić?;):diabloti:

Co do wykonania to moim zdaniem są dużo solidniejsze i trwalsze niż np. rogz

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sator_k_']Pytanie do posiadaczy Lupine. Podana rozmiarówka odpowiada rzeczywistości? Sator ma 52cm tak luźno po sierści. Zastanawiam się czy zatrzask do 50cm zdałby egzamin.[/QUOTE]

Moim zdaniem, nie. My mamy ten rozmiar a moja suka ma luźne 50cm i obróżke mam wyregulowaną na max.
Także polecałabym wziąć większy rozmiar.

Co do jakości, to taśma jest nieporównywalnie lepsza niż Rogz. Kolor nie płowieje, taśma się nie meszy, i ma cudowne żywe kolory. Zatrzask nie ma co prawda blokady, ale także uważam, że jest mocny i można mu zaufać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bobryna']Zamówiliśmy szelki i obroże DS jeszcze przed świętami i nadal nie otrzymaliśmy paczki :shake: Odpowiedzi na maila też nie ma...Miał ktoś też takie problemy z DogsStyle?[/QUOTE]

Bobryna..tak samo jak Ty ja też wyjątkowo długo czekam..Marta pisała mi że się dowie na poczcie. Moja paczka też została wysłana a nie dotarła jeszcze.
Mam nadzieję że jednak dojdzie...nie jest to moje pierwsze i raczej ostatnie zamówienie u nich ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira']Bobryna..tak samo jak Ty ja też wyjątkowo długo czekam..Marta pisała mi że się dowie na poczcie. Moja paczka też została wysłana a nie dotarła jeszcze.
Mam nadzieję że jednak dojdzie...nie jest to moje pierwsze i raczej ostatnie zamówienie u nich ;)[/QUOTE]
własnie odpisalam na PW :)


[B]Bobryna[/B] proszę o kontakt na PW z nazwiskiem, sprawdzę co się dzieje.


mamy wyjątkowo pecha coś ostatnio do tej poczty Ania od Choppera też bardzo długo czeka na obrożę :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bobryna']Zamówiliśmy szelki i obroże DS jeszcze przed świętami i nadal nie otrzymaliśmy paczki
:shake: Odpowiedzi na maila też nie ma...Miał ktoś też takie problemy z DogsStyle?[/QUOTE]
Ja zamawiam duzo od nich i w 99% dochodzi szybko,ale tym razem też nie mamy swojej paczuszki,tylko,że u mnie często mam dodatkowy problem ze swoją pocztą i listonoszką

Link to comment
Share on other sites

Powróciło Day on Bahama i nie wytrzymałam. :roll: Teraz czekamy na nasz Day on Bahama, Ta da not lime i Spicy! Rodzice mnie zabiją! :evil_lol:
Ale już od dawna czaiłam się na te obroże, kocham paski i kropy! :loveu:

Co do wysyłek, to niby mieszkam w stolicy, a wszystko idzie jakoś mega długo. -,-

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...