Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='a_niusia']no to dobra, ja dopiero wtedy jak ty:)))

na robaki i te biedry.[/QUOTE]
ja robaki mam na polarze , mi to bez różnicy wzorek aby była ładna i z pianką do wody , obroża z polarem schła k.7godz(wróciłam z nad owody koło 16-17 , szłam spać po 23 nadal była mokra) w mieszkaniu .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']a co kurde sadzisz, ze to dobra mysl, zeby w polarze plywac?:))))))

ja to mam konkretna wizje:)))[/QUOTE]
a no wiadomo że w polarze się nie pływa ale moja suka czasami ma inne zdanie niż ja na temat tego kiedy wchodzi sie do wody :)
ta pianka sie wydaję fajna , eko też do wody jest ok ale pianka sie dodatkowo wydaje miekka .

Link to comment
Share on other sites

mi jest bardzo zal tych obrozy z eko skorka. szczegolnie tej marynarskiej z lancuszkiem i zawsze probuje wyjasnic jakos mojej suce, ze dzis ma ladnie wygladac i sie nie kapac, ale niestety tez sie ze mna nie zgadza.

powaznie boje sie, ze te obroze zesztywnieja i pozniej popekaja czy tam zgnija. a one sa naprawde bardzo ladne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']
powaznie boje sie, ze te obroze zesztywnieja i pozniej popekaja czy tam zgnija. a one sa naprawde bardzo ladne.[/QUOTE]

Zesztywniec nie powinno, mi się w każdym razie nic takiego nie stało a mój pies wodę kocha ;)
Ale właśnie nam popękała eko-zastanawiam się tylko czy to nie od tego, że mama często wieszała mokre szelki na grzejniku?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MakeBelieve']Co do kapoka.. Ja chcę dla Daisolka kupić ale chyba wezmę z trixie bo najtańszy. Niby sucza umie pływać, ale jakoś nie kmini, że ma też tylne łapy do machania, a że ona traci grunt nawet jak jest płytko bo małe to to to nie potrafi daleko pływać bo zaraz jej zadek leci w dół i się topi.. Więc kapok chyba powinien być ok? Dodatkowo ćwiczymy świadomość tylnych łap itp ale jednak na ponad 3tyg nad jeziorem codzienne kąpiele to warto się zabezpieczyć. Tak jak kiedyś bała się pływać tak teraz jak widzi wodę to ciągnie jak parowóz i tylko czeka, żeby rzucić piłeczkę i po nią popłynąć.[/QUOTE]

Co do kapoka trixie to podobno nie jest najlepszy, słyszałam, że jest taki nieporęczny, źle się pies w nim czuje. Jak szukałam kapoka dla swojego to wybór padł na ezy dog, nasz kosztował 165zł i jest na prawdę super.

Od lutego już przeholowałam... Koniec zakupów!!
Moje futrzaki dostały 3 obroże dublin dog, 3 obroże z wzorem marynarskim z ad(ale to w prezencie od tz :)) szelki ruffwear 3 sztuki , kapok, ja spobie kupiłam w ad pas z 3 amortyzatorami i 3 liny z amortyzatorem..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']ja się zastawiam czy juliusy się nadadzą do pływania w razie czego czy ta góra nie namoknie i nie będzie ciężka .
do pływania to najlepsza jest taśmówka cienka , schnie w 20min :)[/QUOTE]
Moim zdaniem się nadają, one dość szybko schną wbrew pozorom ;) Mój pływał w tych poprzednich i było ok, te nowe też juz były zmoczone (podczas ulewy na spacerze) i na grzejniku trochę poleżały i zaraz były suche ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MakeBelieve']kkanarekk- no właśnie ezydog wydaje mi się fajniejszy, ale kosztuje prawie 2 razy więcej niż trixie:
[URL]http://pelna-miska.pl/pl/p/EzyDog-kapok-SeaVest-Micro-M2XS-czerwony/3978[/URL]
i mam dylemat.. do tego jeszcze na pełnej misce nie ma rozmiaru Daisowego...[/QUOTE]

Fakt jest dożo droższy ale jak robiłam rozeznanie to w trixie niestety dużo psów nie chce nawet wejść do wody bo czują się skrępowane.. Może spróbuj gdzieś przymierzyć?
A w pełnej misce ma być dostawa tych kapoków 25.04 bo się pytałam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MakeBelieve']Niby sucza umie pływać, ale jakoś nie kmini, że ma też tylne łapy do machania, a że ona traci grunt nawet jak jest płytko bo małe to to to nie potrafi daleko pływać bo zaraz jej zadek leci w dół i się topi.. [/QUOTE]

Tak jak moja. Upośledzone yorki :D

Link to comment
Share on other sites

No własnie nie mam gdzie oO Białystok jest chyba zbyt zacofany, żeby były dostepne kapoki DLA PSÓW.
omry- a daj spokój, pies uwielbia wodę a po chwili się topi, woda jej wlatuje do noska i pyszczka i mamo ratuj ratuj ja ją na ręce biore i całe ręce podrapane :P i tak co chwila. a na dodatek wychodzi z wody i się tzęsie jakby zima była.

Link to comment
Share on other sites

Co bardziej doświadczeni w temacie powiedzą na to:

[IMG]http://img837.imageshack.us/img837/8948/17618672.jpg[/IMG]
By [URL=http://profile.imageshack.us/user/bazylowa]bazylowa[/URL] at 2012-04-16

[IMG]http://img23.imageshack.us/img23/3125/17788623.jpg[/IMG]
By [URL=http://profile.imageshack.us/user/bazylowa]bazylowa[/URL] at 2012-04-16

[IMG]http://img851.imageshack.us/img851/1203/31863670.jpg[/IMG]
By [URL=http://profile.imageshack.us/user/bazylowa]bazylowa[/URL] at 2012-04-16

Pies mi nie chciał współpracować i w dodatku fotki z mieszkania, bo pogoda nie sprzyja :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']bazylowa super!! świetne kolory i piękny pies :)[/QUOTE]

[quote name='xxxkaluniaxxx'][B]bazylowa [/B]według mnie bomba :-D[/QUOTE]

Dzięki dziewczyny, miło mi to słyszeć/czytać szczególnie, że to prototyp. W ogóle to zwariowałam na to zestawienie kolorów i jeszcze mu doszyję obrożę taką jak przedni pas szelek :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

bazylowa- swietne szelki! Zazdroszczę idealnego modelu.. U nas przez sierść do końca nie widać gdzie są naprawdę szelki...
barberry- no własnie Daisy kiedys nie lubiła, bała się wejść trochę głębiej a teraz kocha oO Nawet nie pamiętam kiedy jej się tak odmieniło. A pływanie jej na łapy dobrze robi, bo wizyta u weta znowu się odłożyła...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bazylowa']Dzięki dziewczyny, miło mi to słyszeć/czytać szczególnie, że to prototyp. W ogóle to zwariowałam na to zestawienie kolorów i jeszcze mu doszyję obrożę taką jak przedni pas szelek :diabloti:[/QUOTE]
a spód to ? eko czy co ? bo nie widać , na prawdę świetne wyszły , kolorki bomba .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MakeBelieve']bazylowa- swietne szelki! Zazdroszczę idealnego modelu.. [/QUOTE]

Ja nie wiem czy on taki idealny biorąc pod uwagę to jak stoi hehehe

[quote name='gops']a spód to ? eko czy co ? bo nie widać , na prawdę świetne wyszły , kolorki bomba .[/QUOTE]

Eko, eko. Na razie to nasze jedyne podszycie. Niebawem będą ciekawe nowości :)

[quote name='Culineo'][B]bazylowa[/B] mi się podoba, bo jest spokojne i eleganckie ![/QUOTE]

Dzięki :) Miało być właśnie eleganckie i dopracowane :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...