Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='Kateczka']do nas doszły szelki Ezy Doga czerwone z eBaya...co prawda czekałam prawie dwa tygodnie...ale zaoszczędziałmz 20 zł i mam kolor jakiego w Polsce na chwilę obecną w naszym rozmairze nie uswiadczę :P[/QUOTE]

a gdzie fota/ :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gocha2p']mam do zaoferowania smycz firmy Trixie model bordeaux (piękny bordowy kolor z ozdobna taśmą z łapkami i kostkami). Bardzo dobrze układa się w dłoni,przepinana na 3 długości, solidnie wykonana. Użyta dosłownie dwa razy jednak jest zbyt ciężka dla mojego psa(miniatura) a smycz w rozmiarze M-L.


wymiary
szerokość 2cm
dł. całkowita 190 cm
i można ją zmniejszyć do 165, 140 i 98 cm(tak wymierzyłam centymetrem)
stan bardzo dobry


gdyby ktoś chciał mieć komplet to za dodatkowe 10 zł mogę dołożyć obrożę(tez założona ze 4 razy jak nowa) Trixie w tym samym kolorze(taśma nośna obszyta tasiemką ozdobną)

zdjęcia na PW[/QUOTE]

To nie tu ;)


Wątek umiera?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasi i Lena']Ja też miałam podobny sen, śniła mi się ostatnio fioletowa flexi:) Stwierdziłam że ja jakaś nawiedzona jestem jak mi się psie akcesoria po nocach śnią:evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='Victoria']Miałam taki piękny sen...
śniło mi sie ze dostalam szelki paint paw i obrożę pink bone i białą dingo..
czemu sny się kończą:placz:[/QUOTE]

[quote name='Victoria']a właśnie, zapomniałabym, śniła mi się jeszcze zółto-biała taśma flexi ;p ale zaden konkretny model, bo moja wyobraźnia stworzyła własny ;p

taaa, latwo, jak sie ma kase ;][/QUOTE]

:mdleje: Hahaha padłam dziewczyny, to ten wątek chyba jednak prowadzi do poważnych uzależnień :cool3:


Mi się po nocach śni Czesław Mozil :oops:... Ale to tak w ramach offtopu

Link to comment
Share on other sites

Ma już ktoś z Was Activdogowe szelki/obroże z tym nowym "kąpielowym" podszyciem? Wygląda super fajnie ale ciekawa jestem jakie jest w dotyku i w użyciu? [URL]http://www.activdog.pl/?page_id=663[/URL]

[IMG]http://www.activdog.pl/wp-content/uploads/2012/03/activdog_piankowa.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

mnie tez dosyc zainteresowalo to podszycie:)))

oczywiscie kolejne obroze "kapielowe" sa mi niezbyt potrzebne, bo mam juz dublin dogi i rogzy amphibiany, ale te robaki i biedronki jednak mnie dosyc kusza. tylko strasznie maly wybor tych kapielowych podszyc jesli chodzi o kolory.

Link to comment
Share on other sites

a mi ciut niższej ceny :evil_lol: bo na moją to 35zł wychodzi :roll: a ta pianka faktycznie dobrym rozwiązaniem się wydaję na pływanie .




swoją drogą polecam sklep p1es.pl ! z julliusami , zadzwonił do mnie Pan sprzedający i musiałam zmienić zamówienie bo doszliśmy do wniosku że moja suka w ten mniejszy rozmiar jednak nie wejdzie w barkach i dziś dopłaciłam brakujące pieniążki do większego rozmiaru i zmieniłam kolor bo czerwieniu już nie było na kiwi ;) już się nie mogę doczekać .
jak się sprawdzą kupuję jeszcze jedna pare na przyszłego szczeniaka to ten sam rozmiar będzie więc suka będzie jakiś czas miała oba :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']
swoją drogą polecam sklep p1es.pl ! z julliusami , zadzwonił do mnie Pan sprzedający i musiałam zmienić zamówienie bo doszliśmy do wniosku że moja suka w ten mniejszy rozmiar jednak nie wejdzie w barkach i dziś dopłaciłam brakujące pieniążki do większego rozmiaru i zmieniłam kolor bo czerwieniu już nie było na kiwi ;) już się nie mogę doczekać .
jak się sprawdzą kupuję jeszcze jedna pare na przyszłego szczeniaka to ten sam rozmiar będzie więc suka będzie jakiś czas miała oba :evil_lol:[/QUOTE]
Mówiłam, że sklep naprawdę godny polecenia ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnIeLa']A jaki obwód ma Twoja suczka?[/QUOTE]
39cm ale żeby przeszło przez łeb musi być chociaż 41-2cm bo nie zdecydowałabym się na zatrzask z AD tzn ogółem na zatrzask z firm które same szyją a łańcuszków nie mają a szkoda.

Link to comment
Share on other sites

No gdzież wątek umiera! :) Ja czekam na Furkidzy, lada dzień zamawiamy Activdogi z Olą i chcę poprosić o kawałek tej pianki na podkładzie, żeby zobaczyć jak to wygląda, bo już teraz bym wzięła do superbohaterów ale nie ma czerwonej pianki.. Temu może do jelonków weźmiemy źółtą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']39cm ale żeby przeszło przez łeb musi być chociaż 41-2cm bo nie zdecydowałabym się na zatrzask z AD tzn [B]ogółem na zatrzask z firm które same szyją[/B] a łańcuszków nie mają a szkoda.[/QUOTE]


Każda firma szyje sama przecież ;)

To na mojego było by koło 5 dych pewnie.:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']39cm ale żeby przeszło przez łeb musi być chociaż 41-2cm bo nie zdecydowałabym się na zatrzask z AD tzn ogółem na zatrzask z firm które same szyją a łańcuszków nie mają a szkoda.[/QUOTE]

a jest nie tak z tymi zatrzaskami?

jak cos to mozna wziac chyba zwykla klamerke.
mi by bardziej pasowalo wziac zwykla obroze, nie polzacisk.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnIeLa']Każda firma szyje sama przecież ;)

To na mojego było by koło 5 dych pewnie.:roll:[/QUOTE]
tak ale np rogza czy lupine zatrzasków się nie boję w ogóle, nie raz miałam i są bez porównania do tych bez firmowych , z DS czy AD mogłabym mieć tylko zacisk chyba że szelki bo wtedy inny nacisk jest na zatrzask .
np. manmat ma słabe zatrzaski bo nasz po miesiącu użytkowania zrobił się bardzo luźny(słychać to było jak pies szedł nawet) i to była kwestia czasu kiedy pójdzie.. szelki sprzedałam .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']a jest nie tak z tymi zatrzaskami?

jak cos to mozna wziac chyba zwykla klamerke.
mi by bardziej pasowalo wziac zwykla obroze, nie polzacisk.[/QUOTE]
tzn ludzie używają tych zatrzasków normalnie ale ja się zwyczajnie boję bo są innej jakości niż np rogza i nie ryzykuję ale mój pies jest wyjątkowy, obroża z polarkiem po 2 tyg użytkowania wygląda jakby miała rok , polarek przybrudzony nieodwracalnie .

Link to comment
Share on other sites

u moich psow to polarek w ogole nie wchodzi w gre.
nie przetrwalby jednego wypadu w teren z moja starsza suka hehehehe

myslalam, ze masz moze jakies wiesci, ze np. taki zacisk komus pekl przy normalnym uzytkowaniu itd.
szczegolnie, ze ja raczej bym brala 2 gora 2,5 cm i nie chcialabym zacisku przewidzianego dla malych pieskow:)))

mam obroze na zatrzask od Marty i od corse i nic sie z tymi zapieciami nie dzieje.

z drugiej strony jesli to podszycie kapielowe ma byc jakies drogie, to nie jest mi to tak strasznie potrzebne do szczescia:)))

Link to comment
Share on other sites

wiesz co moja kumpela kupila dla swojego psa ostatnio obroze hand made (nie napisze jakiej firmy) i dostala zatrzask jakby miala na teh obrozy prowadzac mamuta. wyglada to oczywiscie niezbyt ladnie. doslownie niektore odbiorniki od obrozy elektrycznych sa mniejsze niz ten zatrzask.

strasznie nie chcialabym czegos takiego dostac:)))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...