Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='Chefrenek']Pytanie do dziewczyn szyjących obroże. Czy któraś z Was byłaby w stanie zrobić coś takiego?

[url]https://apps.facebook.com/photo.php?fbid=198020916903562&set=a.182836835088637.34786.100000869641655&type=1&theater[/url][/QUOTE]

Widziałam coś takiego na stronie: [url]http://www.odmoroszki.com/[/url]
Tam też szyją na zamówienie:)

Link to comment
Share on other sites

Hej :) Jak widać co ludź inny gust :) Mi rożowe na razie najmniej sie podobają , ale myślę że jak będzie suczka to będzie inaczej :d i się przyzwyczaję :)

Dalej proszę o opinie , jak z tymi paskami ... :)

Pozdrawiam :)

PS. To tak strasznie wciąga :( Boje sie posiadania suczki ... dla ktorej można tyleeee dopasować ... :D

Link to comment
Share on other sites

Jezu, oszaleje! Już dość mam wybierania najpierw posłań, później obróż a teraz smyczy :shake:

Czy ktoś podpowie, czy ta różowa smycz ze zdjęcia głównego to jest to samo co kolor K w opisie aukcji?
[URL]http://allegro.pl/rogz-smycz-odblaskowa-dla-psa-s-i2174511772.html[/URL]
nie miałam Rogza, nie znam się na nim

czy ma ktoś to (midget fixed lead) i się wypowie?
[URL]http://***********/pies/akcesoria/smycze-i-szelki/smycz-midget-fixed-lead_5989.html[/URL]

i czy ta (kilimanjaro fixed lead) ma 1,8 czy 1,4 bo piszą raz tak raz tak :roll:

[URL]http://***********/pies/akcesoria/smycze-i-szelki/smycz-kilimanjaro-fixed-lead_5994.html[/URL]

to linki do sklepu *********** nie wiem czemu się gwiazdkuje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kingula']Czy myślicie, że rogz S nie będzie za słabe dla suki 12kg? Zależy mi na smyczy prostej, o długości 180cm lub więcej a rogzy 180cm nieprzepinane są tylko S, M tylko 140cm :([/QUOTE]

będzie .
moja wtedy 11kg suka rozwaliła smycz M ale ona dość silna od zawsze więc dla 12kg psa ja bym radziła M albo L.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']moim zdaniem smycz L to jest dla duzego psa. dla 12kg pieska to bedzie za ciezka smycz.[/QUOTE]
2cm średni karabinek ;) ja bym tego dużemu nie założyła.
dla mnie to smycz dla psów właśnie 12kg wzwyż ale max 30kg chyba że pies wyjątkowo spokojny nie szarpiący to niech sobie nawet na Mce chodzi .
prowadzałam na Lce 5-6kg pudelka i nie była za duża , karabinek nie jest duży , zwyczajny średni , a 2cm to nie jest szeroko , dla mnie w sam raz na smycz .
oczywiście nie widzę problemu by suczka [B]kinguli[/B] chodziła na Mce skoro pytała sie o Ske to wnioskuje że pies raczej nie szarpiący, spokojny .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kingula']Czy myślicie, że rogz S nie będzie za słabe dla suki 12kg? Zależy mi na smyczy prostej, o długości 180cm lub więcej a rogzy 180cm nieprzepinane są tylko S, M tylko 140cm :([/QUOTE]
Mój whippet 16kg chodzi na smyczach Mkach i jest ok ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kingula']Dość szarpiący i awanturujący się :evil_lol:
Chodzi na Flexi, tam też niby karabińczyk mały i taśma cienka, Rogza nie miałam nigdy, myślałam że też takie mocne są :oops:[/QUOTE]
no to ja radzę M lub L z naciskiem na L bo M ma dość mały karabińczyk , jak każdy mały karabińczyk ma swoją wytrzymałość , rogzy nie są jakieś wyjątkowe , są mocne jak na swoją wielkość ale nie przesadzajmy ;) .
jeśli nie chcesz 2cm to radzę na zamówienie wziąć np 15-16mm ale poprosić o średni karabinek .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']przede wszystkim smycze rogza sa bardzo wygodne. nie ma porownania ze smyczami hand made.[/QUOTE]
smycze rogza z naszywka są szorstkie ;) wygodne są tylko miękkie i lekkie , nitka jest w miarę ale osobiście wolę miększe smycze.
i wygoda nie ma nic wspólnego z wytrzymałością .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']dziewczyny skoro napisała że pies szarpiący to ja nie rozumiem polecania smyczy z małymi karabinkami które nie są mocne .[/QUOTE]

No właśnie, dla szarpiącego psa też polecam conajmniej L...

[quote name='gops']smycze rogza z naszywka są szorstkie ;) wygodne są tylko miękkie i lekkie , nitka jest w miarę ale osobiście wolę miększe smycze.
i wygoda nie ma nic wspólnego z wytrzymałością .[/QUOTE]
Tu się zgodzę miękkie i lekkie oraz nitka są super wygodne, ale te z wzorkiem to różnie bywa... akurat z moich 9 smyczy z Rogza z serii z naszywką
2 są takie sobie powiedzmy średnio wygodne, reszta akurat jest miękka ale miałam też 2 rogzy mega niwygodne szorstkie twarde, ale ich się szybko pozbyłam... zależy jak się trafi :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...