Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='Marchewkowy']
Wczoraj na wystawie była Woza i Hamiltony całkiem duży wybór, ale stwierdziłam że walczę z uzależnieniem i nic nie kupiłam chociaż miałam bardzooo ochotę :)[/QUOTE]

a mi się nie udało powstrzymać i kupiłam Hamiltona :evil_lol: w którym jestem zakochana, kolory mają boskie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psyja']a mi się nie udało powstrzymać i kupiłam Hamiltona :evil_lol: w którym jestem zakochana, kolory mają boskie![/QUOTE]

Ja już w tym miesiącu trochę wydałam na obróżki smyczki itp :D Trzeba zaoszczędzić bo tyle wydatków mnie czeka... wystawy wystawy.... opłata za hotele benzynę i jeszcze trzeba kupić preparat na stawy i szampony ...ojjj masakra
A którego kupiłaś:D? zrób fotki !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Migori']Gops, skąd to możesz wiedzieć jak takich szelek nie posiadasz ? wysnuwasz wnioski jedynie ze zdjęć i opisów na forum.
Kup, sprawdź i przekonaj się czy faktycznie takie słabe.
Ja mam od nich obroże i uważam że je za najlepsze jakie kiedykolwiek miałam. Szelek nie mam, bo sucz mi z szelek menda wyłazi. Nie wierzę też w to, że zastrzaski są słabe. Pamiętam, jak zamawiałam obrożę, Tania specjalnie dla mnie ściągała okucia, żeby były odpowiednie (akurat nie miała ich na stanie). Także dobiera wszystko pod psa, jego wielkość i temperament. To solidna "firma", nie szyją byle czego.[/QUOTE]
nie kupie z jednego powodu . NIE UFAM tym wyrobom miedzy innymi dlatego ze :

[quote name='zaba14']
Co do aktivdogów to czytałam na innym forum, że dwa razy się szelki rozpięły... ale Tania wymieniła zatrzask... ;)[/QUOTE]
wlasnie dlatego , skoro nie wytrzymuje innych psow to znajac moje szczescie mojej tez nie wytrzyma a o wypadek nie trudno .
mowie o szelkach , obrozy nie chce od nich bo Marta mi zrobi bardzo podobna (na 100% wytrzymala) za polowe ceny .
i nie bd wiecej dyskutowac o tej firmie , skoro komus odpinaja sie zatrzaski a tlumaczenie fanow aktiv jest " napewno to byl wadliwy " poprostu byl slaby i tyle skoro to nie byl jedyny przypadek .


ja czekam na obroze od Marty wyjsciowa, rozowa tasma, sowy i siwa eko skorka , zobaczymy moze i mi sie spodobaja tasiemkowe obroze :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marchewkowy']Ja już w tym miesiącu trochę wydałam na obróżki smyczki itp :D Trzeba zaoszczędzić bo tyle wydatków mnie czeka... wystawy wystawy.... opłata za hotele benzynę i jeszcze trzeba kupić preparat na stawy i szampony ...ojjj masakra
A którego kupiłaś:D? zrób fotki !!![/QUOTE]

takie uroki wystaw hahaha ale ostatecznie można 'coś' sobie czasami na nich zafundować :diabloti: tak sobie wmawiam!
kupiłam róż, na który czaiłam się od Opola:eviltong: obfoce dzisiaj i powrzucam później foty

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']nie kupie z jednego powodu . NIE UFAM tym wyrobom miedzy innymi dlatego ze :


wlasnie dlatego , skoro nie wytrzymuje innych psow to znajac moje szczescie mojej tez nie wytrzyma a o wypadek nie trudno .
mowie o szelkach , obrozy nie chce od nich bo Marta mi zrobi bardzo podobna (na 100% wytrzymala) za polowe ceny .
i nie bd wiecej dyskutowac o tej firmie , skoro komus odpinaja sie zatrzaski a tlumaczenie fanow aktiv jest " napewno to byl wadliwy " poprostu byl slaby i tyle skoro to nie byl jedyny przypadek .[/QUOTE]
Przecież kółka czy zatrzaski rogza też puszczały, wtedy nie było mowy o tym że firma jest kiepska, tylko reklamowano obrożę. Coś naciągana ta antyreklama. Od zawsze activdog na tym wątku nie jest lubiany, bo ponoć wyroby słabe, zatrzaski marne, okucia kiepskie... ciekawe jest to, że najgorzej na temat tych wyrobów wypowiadają się osoby, które activdoga nie miały nawet w ręce. Ja obroże mam i mogę na ich temat się wypowiedzieć, natomiast nigdy nie miałam artykułów DogStyle i nie śmiem nawet pisnąć na ich temat, bo po prostu ich nie znam.

Link to comment
Share on other sites

Fajnie, że kolejne osoby biorą się za szycie akcesoriów dla psów, z gorszym bądź lepszym skutkiem.
Activdoga nie mam, ale podoba mi się. Co prawda polarowych podszyć nie lubię, ale nikt nie mówi by zamawiać z. Natomiast dość niepochlebnie mogę się wypowiedzieć na temat szelek od Marty, nie podoba mi się niechlujne wykonanie, no i mimo, że rzadko używane złapały rdzę. Dla mnie rogz jest niezastąpiony - ubolewam, że rozmiary szelek mają nietypowe (krótki górny pasek), Lka ani XLka na moją sukę nie pasują.

I co do trwałości jeszcze, ja mojego tymczasowicza wyprowadzałam w chabie i wszyscy żyją.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Migori']Przecież kółka czy zatrzaski rogza też puszczały, wtedy nie było mowy o tym że firma jest kiepska, tylko reklamowano obrożę. Coś naciągana ta antyreklama. Od zawsze activdog na tym wątku nie jest lubiany, bo ponoć wyroby słabe, zatrzaski marne, okucia kiepskie... ciekawe jest to, że najgorzej na temat tych wyrobów wypowiadają się osoby, które activdoga nie miały nawet w ręce. Ja obroże mam i mogę na ich temat się wypowiedzieć, natomiast nigdy nie miałam artykułów DogStyle i nie śmiem nawet pisnąć na ich temat, bo po prostu ich nie znam.[/QUOTE]
mi rogzowa Mke zerwała wtedy 10-11kg suka, miała może 10 miesięcy jak poszedł zacisk . i od tamtej pory nigdy nie prowadziłam mojej suki na rogzowej Mce . to samo robię z innymi rzeczami , podczas wyrywania odpinał się nam się zatrzask rd w Mce również nigdy więcej moja suka nie chodziła na obroży z rd m . skoro komuś zerwał/odpiął/zepsuł się klips/zapięcie to ciesze się, że to nie właśnie mi i że ten ktoś napisał to tu lub na innym forum dzięki temu wiem czego powinnam unikać .
coś naciągane te bronienie aktivdoga ;)
co do dogstyle napisałaś kiedyś coś , nie będę wypominać bo pewnie byś mnie poprosiła o cytaty a czytałam to na innym forum . ;)
co do lubienia aktivdogowych rzeczy widzę odwrotność do tego co TY piszesz, akktivdog jest bardzo lubiany widać to na forum a mi to nie przeszkadza, ja poprostu wiem ze nigdy go nie kupie.

edit. jeszcze co do dogstyle , owszem stare okucia rdzewiały,te są identyczne jak te od pitmana i mi przynajmiej nie rdzewieją , a szelki od dogstyle sa używane przez ttb na szkoleniach ipo na zatrzaskach (inne forum)! i z tego co wiem nigdy sie nie rozpiął .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']mi rogzowa Mke zerwała wtedy 10-11kg suka, miała może 10 miesięcy jak poszedł zacisk . i od tamtej pory nigdy nie prowadziłam mojej suki na rogzowej Mce . to samo robię z innymi rzeczami , podczas wyrywania odpinał się nam się zatrzask rd w Mce również nigdy więcej moja suka nie chodziła na obroży z rd m . skoro komuś zerwał/odpiął/zepsuł się klips/zapięcie to ciesze się, że to nie właśnie mi i że ten ktoś napisał to tu lub na innym forum dzięki temu wiem czego powinnam unikać .
[B]coś naciągane te bronienie aktivdoga ;)
co do dogstyle napisałaś kiedyś coś , nie będę wypominać bo pewnie byś mnie poprosiła o cytaty a czytałam to na innym forum . ;)[/B]
co do lubienia aktivdogowych rzeczy widzę odwrotność do tego co TY piszesz, akktivdog jest bardzo lubiany widać to na forum a mi to nie przeszkadza, ja poprostu wiem ze nigdy go nie kupie.

edit. jeszcze co do dogstyle , owszem stare okucia rdzewiały,te są identyczne jak te od pitmana i mi przynajmiej nie rdzewieją , a szelki od dogstyle sa używane przez ttb na szkoleniach ipo na zatrzaskach (inne forum)! i z tego co wiem nigdy sie nie rozpiął .[/QUOTE]
Trochę inwencji twórczej. Gwoli ścisłości, pomyliłaś chyba autorów tych wypowiedzi, z tego co wiem na ten temat wypowiadała się K. i to mając ową obrożę w ręce. Chyba się ze mną zgodzisz ;)
Poza tym, z tego co pamiętam owa opinia dotyczyła jakości wykonania (szwy) a nie tego czy okucia są wytrzymałe czy nie - bo to można sprawdzić jedynie zakładają psu obrożę na szyję.

Coś bym napisała ale bedę tego żałować, także zamilczę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Migori']Trochę inwencji twórczej. Gwoli ścisłości, pomyliłaś chyba autorów tych wypowiedzi, z tego co wiem na ten temat wypowiadała się K. i to mając ową obrożę w ręce. Chyba się ze mną zgodzisz ;)
Coś bym napisała ale bedę tego żałować, także zamilczę.[/QUOTE]

czasami lepiej zamilknąć niż powiedzieć coś czego potem można żałować .
koniec mojego pisania o aktiv bo zawsze kończy się to tak samo i nic nie wnosi do tematu .


doszła mi obroża od Marty właśnie ta w sówki , jest piękna, ale jednak obroże z tasiemką to nie dla nas . jak będę miała aparat to dam zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Migori']Przecież kółka czy zatrzaski rogza też puszczały, wtedy nie było mowy o tym że firma jest kiepska, tylko reklamowano obrożę. Coś naciągana ta antyreklama. Od zawsze activdog na tym wątku nie jest lubiany, bo ponoć wyroby słabe, zatrzaski marne, okucia kiepskie... ciekawe jest to, [B]że najgorzej na temat tych wyrobów wypowiadają się osoby, które activdoga nie miały nawet w ręce[/B]. Ja obroże mam i mogę na ich temat się wypowiedzieć, natomiast nigdy nie miałam artykułów DogStyle i nie śmiem nawet pisnąć na ich temat, bo po prostu ich nie znam.[/QUOTE]

Ktoś pytał o activdoga to odpowiadam co czytałam na innym forum, widać nie pierwszej osobie trafił się wadliwy zatrzask, czytałam o takim więc odpowiadam ;) anty reklamy nikomu nie robię tylko piszę o przypadkach które miały miejsce, mnie wszystko od dogstyle zardzewiało, miałam starą wersję widocznie okuć, ale nie będę już próbować kupować.. bo pit man też nam zardzewiał, widocznie przez słone kąpiele w morzu , rogz nie ma z tym problemów, el perro również nam nie rdzewieje :) i chyba po prostu zostane przy tych dwóch firmach + pit man na normalny spacer :)

Link to comment
Share on other sites

Jestem dość drobiazgowa jeśli chodzi o wykonanie akcesoriów dla psów. Gops o tym dobrze wie ;) Więc jeśli jedynie activdog spełnia moje wygórowane oczekiwania to myślę że każdy bedzię szalenie zadowolony z tych akcesoriów. Przerabiałam wiele firm, niestety w każdym przypadku coś mi nie pasowało.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Migori']Jestem dość drobiazgowa jeśli chodzi o wykonanie akcesoriów dla psów. Gops o tym dobrze wie ;) Więc jeśli jedynie activdog spełnia moje wygórowane oczekiwania to myślę że każdy bedzię szalenie zadowolony z tych akcesoriów. Przerabiałam wiele firm, niestety w każdym przypadku coś mi nie pasowało.[/QUOTE]

Każdy chwali póki się nie "sparzy" i póki jesteś zadowolona to pewnie będziesz kupować aktivdogi tak jak ja chwale rogzy mimo że się szmacą to i tak będę je kupować, bo nic się z nimi poza tym nie dzieje :) jedyny minus to to że nie ma ich w rozmiarze 3 cm szerokości ale to też przeboleję hihi :) i nie wydaje mi się, aby kto kolwiek chciał tutaj robić antyreklamę, słyszałam o tym o czym pisałam, ale gdybym chciała obróżkę w tasiemki to pewnie wziełabym na próbę aktivodga niż dogstyle tak aby sprawdzić czy mi nie zardzewieje :) ale że ceny podobne jak u rogza to chyba nie będę ryzykować bo kilka wzorów jeszcze bym chciała :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zaba14']Każdy chwali póki się nie "sparzy" i póki jesteś zadowolona to pewnie będziesz kupować aktivdogi tak jak ja chwale rogzy mimo że się szmacą to i tak będę je kupować, bo nic się z nimi poza tym nie dzieje :) jedyny minus to to że nie ma ich w rozmiarze 3 cm szerokości ale to też przeboleję hihi :) i nie wydaje mi się, aby kto kolwiek chciał tutaj robić antyreklamę, słyszałam o tym o czym pisałam, ale gdybym chciała obróżkę w tasiemki to pewnie wziełabym na próbę aktivodga niż dogstyle tak aby sprawdzić czy mi nie zardzewieje :) ale że ceny podobne jak u rogza to chyba nie będę ryzykować bo kilka wzorów jeszcze bym chciała :)[/QUOTE]
A nie masz wrażenia że rogzy poszły mocno w dół jeśli chodzi o ich jakość ? Ceny są dość wysokie, a rogz zeszmaca się po 2miesiącach normalnego użytkowania (szybciej pewnie jak się go woduje w jeziorze czy morzu).

Link to comment
Share on other sites

Hm.. u nas póki co mechaci się ta taśma, ale to można śmialo żyletka przyciąć.. a że poszedł w dół to cóż.. ze wszystkim tak jest niestety :/ ale lepiej wygląda wycięta żyletką zeszmacona taśma niż zardzewiałe kółka i okucia :) to już gwarantuje :)) ja kaski nie przeliczam na złotówki więc dla mnie 10e -12e za obroże z rogza to nie jest jakiś tam duży wydatek , pamietam że w PL mam jednego rozga po moim Mikim i z nim takie rzeczy sie nie działy to fakt .. ale jednocześnie tam musiałam oczszędzać na tą obróżkę ;)

Link to comment
Share on other sites

moja rogzowa smycz trochę się zeszmaciła ale z szelkami nic się nie dzieje są jak nowe używane codziennie od 6 m-cy do tego szelki kilka razy były prane w pralce i nic im nie jest a nie prana smycz tylko kilka razy upadła na ziemię i już się psuje :angryy: prana nigdy nie była do tego od samego początku sterczą jakieś nitki:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Smile of Red Witch']Migori ja mam ROGZ-a dwa lata i nic się z nim nie dzieje, Ruda pływa w nim, jest też bardzo często użytkowany i nie mogę powiedzieć, że ich jakość poszła w dół.[/QUOTE]
To ciekawe. Kupiłam mojej ostatnio rogza na zatrzask, mam go może tydzień. Nosi go do flexi (rano i wieczorem) - dwa spacery dziennie, a już przy kółku wyłażą nitki, odczepia się ta taśma-naszywka z napisem rogz. Nie mówię że ma być idealny, ale żeby po tak krótkim czasie widać było zniszczenie?
[quote name='zaba14']Hm.. u nas póki co mechaci się ta taśma, ale to można śmialo żyletka przyciąć.. a że poszedł w dół to cóż.. ze wszystkim tak jest niestety :/ ale lepiej wygląda wycięta żyletką zeszmacona taśma niż zardzewiałe kółka i okucia :) to już gwarantuje :)) ja kaski nie przeliczam na złotówki więc dla mnie 10e -12e za obroże z rogza to nie jest jakiś tam duży wydatek , pamietam że w PL mam jednego rozga po moim Mikim i z nim takie rzeczy sie nie działy to fakt .. ale jednocześnie tam musiałam oczszędzać na tą obróżkę ;)[/QUOTE]
Żyletką nie próbowałam jeszcze reanimować obroży :)
Miałam 3 lata temu komplet fioletowy z rogza to posłużył nam znaczniej dłużej, nie było widać oznak zniszczenia.

Link to comment
Share on other sites

nam na obróżkach poza mechaceniem się nic się nie dzieje :) ale co do smyczy z naszywkami za którą dałam 118złotych to tragedia... kulki na taśmie się porobiły, naszywka się odpruwa.. już nie kupie to wiem :) ale wersje odblaskową czy miekkie i lekkie pewnie tak.. :)

Link to comment
Share on other sites

To teraz ja się pochwale nowym zakupem :)
Kupiłam do tego identyfikatory z ArtMagic i jestem bardzo zadowolona! W końcu trafiłam na identyfikator który nie pęka i napis się nie ściera! Ufff

[IMG]http://albahusky.pl/maj_wisla/shiva2.jpg[/IMG]

[IMG]http://albahusky.pl/maj_wisla/shuva2.jpg[/IMG]

[IMG]http://albahusky.pl/maj_wisla/shuvaa.jpg[/IMG]

Biała ma kiepskie zdjęcia, ale szelki są podobne tyle że granat :)

[IMG]http://albahusky.pl/maj_wisla/dziewczyny.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

A ja sie przypominam :) chce kupic obrozke i smycz dla psiny o wilczym ubarwieniu. Mała ma 4,5 miesiąca i jako dorosły pies pewnie nie przekroczy 15-20 kg :) myślałam o jakimś jaskrawym różu dla niej, ale nie mam pojęcia gdzie moglabym kupić różową skórę, może być sztuczna. Byle obróżka nie była taśmowa :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...