Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='Marchewkowy']Czy macie jakieś patenty na przechowywanie obroży i smyczy? Ja mam ciągle wszystko poplatane :P
Już i tak połowe schowałam ale nadal mam z tym problem ;)[/QUOTE]

[IMG]http://i1219.photobucket.com/albums/dd440/Fotopeja/DSCF1101.jpg?t=1304522709[/IMG]
Lepszego nie znam. ;)

Przepraszam, że post pod postem, ale w poprzednim nie chce mi się zapisac edycja...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']Ciasno jest, rzeczy wiele nie ma, ale za to jak są to wielkieee... :P
Kilka obroży na jednym wieszaku da się powiesić ;)[/QUOTE]

Trzeba było takiego dużego psa nie kupować :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HelloKally']I wygodnie się trzyma?[/QUOTE]

Tzn wygodnie - na początku było trochę dziwnie, bo ze smyczy 1,5cm mięciutkiej skórki na dosyć twardą 3cm, ale się wyrobiła i już mi nie przeszkadza, ogólnie mój pies za dużo na smyczy nie chodzi więc no trudno mi się wypowiedzieć. jedynie w mieście i kawałek przy ulicach a czasem i nawet nie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Voute']Trzeba było takiego dużego psa nie kupować :evil_lol:[/QUOTE]
Nie potrafiłabym mieszkać z małym psem:evil_lol:

Ja mam szerokie smycze i są wygodne, od Marty jest świetna, ale zaliczyła lot po betonie, potraktowanie butem i się przetarła lekko w jednym miejscu...:placz:

Link to comment
Share on other sites

Marta super teraz wyglada rogz dla Aresa. patrzylam kilka razy bo cos mi nie pasowalo:evil_lol: Jakis delikatniejszy sie zrobil i nie moglam sie polapac czy to 25 czy 20 mm:evil_lol: No i pomysl, zeby przerobic na dwie obroze, bardzo fajny

Link to comment
Share on other sites

Ja wszystkie smycze, szelki i obroze mam w takim dużym kartonie po butach, wszystko poukładane, a na wierzchu mam tylko linkę treningową, codzienną smycz, szelki i obrożę, a tak to wszystko pochowane :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Zadowolona paskuda w czerwonej 4cm od Dogstyle ( w realu bardziej żywa czerwień). Póki co pogoda paskudna i nie ma jak zdjęć robić. Jak się słonko pokaże to obfocimy co trzeba jakoś bardziej reprezentatywnie ;)

[IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/mange-1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Orientuje się ktoś może, czy na DCDC Wrocław lub KWPR w Kaliszu będą stoiska Rogza? W przeciągu 1,5 miesiąca nigdzie indziej nie jadę i się zastanawiam, czy dostanę tam Rogzy czy muszę zamówić przez internet.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marchewkowy']Marta super pomysł, ślicznie wyglądają obydwa psiaki :smile:[/QUOTE]

[quote name='westie_justa']Hehe, i jak oszczędnie:-D[/QUOTE]

[quote name='Onomato-Peja']Marta... Mistrzostwo, a ten zatrzask wygląda o wiele wiele lepiej na pojedynczej taśmie.[/QUOTE]

[quote name='kasia_1982']Marta - pomysl swietny. A oba psy w sporcie wygladaja cudownie.
Turkus kupuj w takim razie 25mm i zrob z nim to samo. Aresowi w 25mm do pyska jak ma pojedyncza tasme ;-)[/QUOTE]

[quote name='Agnes']Marta super teraz wyglada rogz dla Aresa. patrzylam kilka razy bo cos mi nie pasowalo:evil_lol: Jakis delikatniejszy sie zrobil i nie moglam sie polapac czy to 25 czy 20 mm:evil_lol: No i pomysl, zeby przerobic na dwie obroze, bardzo fajny[/QUOTE]


hehe dziękujemy pięknie:loveu: :loveu: :loveu: mi tez teraz zdecydowanie bardziej się podoba,
wogóle na ten pomysł z dwoma obrożami to wpadł Tzt, ja tylko poprosiłam, żeby mi skrócił....:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:


na turkus tez juz mam pomysl:diabloti: ale o tym później,
mam cichą nadzieję, że będą rogzy na łódzkiej wystawie:evil_lol:




co do psich akcesorii to dla samego Aresa miałam wszystko poukładane w takim dużym tekturowym pudełku, przedzielonym na obroze i szelki, smycze, dla Mayloka mam obroże w reklamówce jak narazie, a smycze i szelki z Areoswymi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...