Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

O 2 marca 2016o12:30, Agathee napisał:

Do nas przyszły żółte Hurtty 90tki i są trochę za duże :( A 80tki będą pewnie za małe. Jakiego ja mam pecha ostatnio z tymi szelkami... 

Wydaje mi się, że 80tki mogłyby być dobre ;)
 

 

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Dogha napisał:

Wydaje mi się, że 80tki mogłyby być dobre ;)
 

 

Będziemy wymieniać ;)

Zastanawiałam się nad wymianą na Y, ale na prodogu brak lifeguardowych 80tek, a 70 tylko różowe, które nas nie interesują i znów pytanie, czy nie byłyby za małe 

Może ktoś we Wrocławiu ma Hurtty Y w rozmiarze 80/70 i chciałby dać przymierzyć? :D

Bo kusi mnie zamówienie limitek ocean/pink, jak przetrawię myśl płacenia milionów za przesyłkę i prowizję

Link to comment
Share on other sites

Doszły szele zakupione z myślą " na błoto" :) Rozmiar M i 20 kg staffik, według mnie leżą dość dobrze chociaż nie idealnie, ale nie będę wybrzydzać kosztowały 25 zł ;D Oczywiście krzywo wyregulowałam klate i muszę poprawić :p 

 

12784468_1244570215572863_655848511_n.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

dzis dzien paczek! :D

Wogole to jeszcze dotarly smycze trixe, regulowane (cos al'a podroba smyczy rd) i odblaskowe szelki z rogza, ze smycza z rd.. A planuje teraz kolejne guardy, tym razem z hurtty.

Czy te rozmiary sie pokrywaja? Tzn jak bym miala brac Y 55, to te guardy tez moge? Czy mniejsze/wieksze?

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Leokadia napisał:
10 godzin temu, Vailet napisał:

Jutro obfoce oba :p

Czekam! :D coś mi sie z dogo stalo ..

 

Czekam! :D coś mi sie z dogo stalo.. powinnam miec bana ma ten watek i kontrole rodzicielska na rozmowy s niektorymi osobami... Namawiaja mnie do zlego! Czekam na furkidza :c

Link to comment
Share on other sites

O 3.03.2016o17:21, Angi napisał:

Do mnie tez dotarlo rd :) 

received_1103178306400337.jpeg

Lecz się dziołcha!

O 3.03.2016o20:05, Angi napisał:

dzis dzien paczek! :D

Wogole to jeszcze dotarly smycze trixe, regulowane (cos al'a podroba smyczy rd) i odblaskowe szelki z rogza, ze smycza z rd.. A planuje teraz kolejne guardy, tym razem z hurtty.

Czy te rozmiary sie pokrywaja? Tzn jak bym miala brac Y 55, to te guardy tez moge? Czy mniejsze/wieksze?

Nie, bierz rozmiar mniejsze. Ja łkam, bo wolałam grubszą szerokość, ale niestety u ozików wchodził w grę tylko rozmiar mniejszy, bo nie byłam w stanie zmniejszyć :(

O 4.03.2016o09:43, Angi napisał:

 

Czekam! :D coś mi sie z dogo stalo.. powinnam miec bana ma ten watek i kontrole rodzicielska na rozmowy s niektorymi osobami... Namawiaja mnie do zlego! Czekam na furkidza :c

Ja to samo!

O 4.03.2016o16:40, Illusion napisał:

http://www.rogz.com/product/rope/

Nawet fajnie się prezentują :)

chceto :(

Link to comment
Share on other sites

Ja się usiłuję ostatkami sił powstrzymać przed zakupami w Furkidz ;)  Ale chyba długo nie dam rady :D

Angi- jaki wzorek wzięłaś? Mnie męczy "Hear the music", ale najpierw chyba kupię szelki nowe :/

Nasza najnowsza obróżka- taka śliczniuteńka, że aż żal ją zakładać na takie zapuszczone futro :D

 

4543499_P1760214.JPG

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...