Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Jestem ciekawa czy pojawi się seria Lifeguard i czy będzie dostępny nasz rozmiar. :) Jeśli nie to chyba przyjdzie nam szukać za granicą. Wstępnie patrzyłam w Czechach i owszem, znalazłam nasz rozmiar, kolor itd., cena bardzo kusząca, więc naskrobałam maila do sklepu czy wysyłają do Polski... Odpowiedzi nie otrzymałam. :/ Toteż jest tu może ktoś kto zamawiał Hurtty spoza Polski (oprócz luxus4dogs.com) i mógłby jakiś sklep podrzucić?

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Dioranne napisał:

Jestem ciekawa czy pojawi się seria Lifeguard i czy będzie dostępny nasz rozmiar. :) Jeśli nie to chyba przyjdzie nam szukać za granicą. Wstępnie patrzyłam w Czechach i owszem, znalazłam nasz rozmiar, kolor itd., cena bardzo kusząca, więc naskrobałam maila do sklepu czy wysyłają do Polski... Odpowiedzi nie otrzymałam. :/ Toteż jest tu może ktoś kto zamawiał Hurtty spoza Polski (oprócz luxus4dogs.com) i mógłby jakiś sklep podrzucić?

Ja polecam Petster.eu - tam kupiłam Y limitki w świetnej cenie.

11 godzin temu, Angi napisał:

A mi się marza te zolte.. ale nie wiem czy przy moich sukach to dobry pomysl :P

No właśnie Ci powiem, że mimo tego, że moje futrzaki mają kupę sierści bardzo ciężko mi żółte szelki doprać, mimo, że je bardzo wielbię.

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich, bardzo proszę o podpowiedź jakie szelki będą odpowiednie do codziennych spacerów oraz biegania z psem (jak dog trekking suczka mocno ciągnie biegnąc). Myślałem o ruffwear front range, hurtta active harness, zero DC short. Może polecicie równie dobre ale troszkę tańsze szelki w okolicach 100 zł, ewentualnie które z wyżej wymienionych był by według Was najlepsze? Będę bardzo wdzięczny za wszystkie opinie :)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, swierszcz5 napisał:

Witam wszystkich, bardzo proszę o podpowiedź jakie szelki będą odpowiednie do codziennych spacerów oraz biegania z psem (jak dog trekking suczka mocno ciągnie biegnąc). Myślałem o ruffwear front range, hurtta active harness, zero DC short. Może polecicie równie dobre ale troszkę tańsze szelki w okolicach 100 zł, ewentualnie które z wyżej wymienionych był by według Was najlepsze? Będę bardzo wdzięczny za wszystkie opinie :)

Hej, jeżeli suka mocno ciągnie, to brałabym pod uwagę firmy wyspecjalizowane w tym kierunku, czyli zero dc, czy manmat ;) Ew te ruffweary do ciągnięcia też wyglądają ciekawie.

My mamy odkupione sledy Rower-land, i oczywiście do dogtrekkingu raczej nie potrzeba sledów (kupując je myślałam o bikejoringu), ale przynajmniej wiem, że nie robię suce krzywdy, bo ona też ciągnie na pełnej parze

Ruffwaer front range, czy hurtta active, to szelki wszechstronne, więc ja osobiście bym ich nie brała, ale oczywiście może się okazać, że też się nadają, a ja jestem przewrażliwiona ;) I pewnie też zależy od psa, jego zaangażowania i jakości trasy, my chodzimy po Karkonoszach, raczej średnio-długie trasy, pod górę, dlatego zależy mi na tym, żeby psu było jak najbardziej wygodnie, a szelki były szyte przez ludzi zorientowanych w temacie 

 

Do nas przyszły żółte Hurtty 90tki i są trochę za duże :( A 80tki będą pewnie za małe. Jakiego ja mam pecha ostatnio z tymi szelkami... 

 

20160302_160825.jpg

DSC_0147.JPG

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Wow wow melduje

Czy czesi mają swój kalendarz xd?

Petkarma pisała mi mejla, że nie mają dwóch rzeczy w magazynie i czy poczekam miesiąc. A było to w poniedziałek.

20160303_164157_zpsxdokdlxc.jpg

 

Łapeczki dla Tayeczki, a jakże męski komplet kostek i jednolitej smyczy jest Ironka

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...