Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Ja się chyba skuszę na ten nowy model szelek Hurtty... Może uda się lepiej dopasować szelki niż w modelu Y ;)

A jaki rozmiar byś brała? Ja się zastanawiam czy brać 90 czy 100... ale tego żółtego już się doczekać nie mogę! :D
Link to comment
Share on other sites

A jaki rozmiar byś brała? Ja się zastanawiam czy brać 90 czy 100... ale tego żółtego już się doczekać nie mogę! :D

90, myślę, że 100 u nas na bank bedą za duże z przodu... Też chyba wezmę żółte, chociaż u nas nie będą tak fajnie się odznaczać kolorystycznie, ale co poradzę, że ten kolor najbardziej mi się podoba :P
Link to comment
Share on other sites

Ja właśnie zamówiłam nowe szelki z Amiplay, czarne guardy:

 

Mam jakiś taki sentyment do tej firmy.

 

Moja wymówka brzmi - będą wygodne przy rowerze :-P

Jakiś nowy model mają, czy to "stare"? Jak dojdą, pokażesz, jak się na modelu prezentują?

Link to comment
Share on other sites

90, myślę, że 100 u nas na bank bedą za duże z przodu... Też chyba wezmę żółte, chociaż u nas nie będą tak fajnie się odznaczać kolorystycznie, ale co poradzę, że ten kolor najbardziej mi się podoba :P

No w sumie, ten przód przy naszych 90 różowych jest duży to rzeczywiście chyba 100 by były luźne. Ale trochę boję się że będą w pachy wchodzić... kolor jest rewelacyjny, strasznie mi się podoba! :D a duffel ładnie wyglądał w żółtych lifeguardach, więc te też powinny się fajnie prezentować ;)
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

No w sumie, ten przód przy naszych 90 różowych jest duży to rzeczywiście chyba 100 by były luźne. Ale trochę boję się że będą w pachy wchodzić... kolor jest rewelacyjny, strasznie mi się podoba! :D a duffel ładnie wyglądał w żółtych lifeguardach, więc te też powinny się fajnie prezentować ;)

Zamierzam jakoś w przyszłym tygodniu zamówić, mam nadzieję, że szybko dojdą ;) to dam znac czy rozmiar jest ok :)
Link to comment
Share on other sites

Kesja tak obroża jest bardzo "żywa" widać ją z daleka . Dzięki .

 

nadira to 3 cm :) jak kupowałam na wystawie to myślałam że kupuje 2,5 :p ale to nawet lepiej że okazała się 3 cm :) 

 

 

To "największy" rozmiar 50-60 cm ale na minimum ma jakieś 45 cm także jakby ktoś się wachał między rozmiarami to można brać większą spokojnie .

Link to comment
Share on other sites

Poleci ktoś jakieś ciekawe szelki?

 

Sprzedałam nasze Y od Hurtty i teraz mam problem...
Chciałam kupić Hurttę Activ, ale po tym, jak Prodog podniósł ceny, to nie chce mi się płacić 180zł za szelki, które nie mają jednak za dobrej opinii...
Ten najnowszy Ruffwear mi się nie podoba :P
Myślałam o tych szelkach Short od ZeroDC, ale jakoś do mnie nie przemawiają...
 

Szelki mają być głównie do ciągnięca (dogtrekkingi) jak i zwykłych spacerów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...