Jump to content
Dogomania

gdynia 17 lipca


wix

Recommended Posts

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja tez nie zaplacilam(tzn teraz juz tak) i mam przyznane numery-ale naklejek nie dostalam :roll: .Mam nadzieje,ze nie bedzie lalo,bo sobie sukienke z dekoltem przygotowalam,skoro pan sedzia tak lubi kobiety :lol: ...zartuje-nie moze lac,bo przez te upaly mi psy schudly i jak zmokna to szczury beda a nie leony :roll:

Link to comment
Share on other sites

wydaje mi się, że nie powinno padać :wink: dzisiaj pogoda jest ok, tylko troszke chłodniej niż w ostatnich dniach :wink: (czyli lepiej :wink: )
no wszelki wypadek radze jednak odtańczyć jakiś taniec antydeszczowy :wink: :B-fly: :B-fly: :B-fly: :B-fly: :wink:

Link to comment
Share on other sites

W Olsztynie rzeczywiście nie padało. Ja życzę wszystkim sukcesów i mam nadzieję, że nie będzie padać :wink: Co do potwierdzenia to dostałam je z numerkiem i to w miare szybko. Ciekawe jak będą te świadectwa sprawdzać? Ja mam bliźutko jakieś 5 minut na tą wystawę, więc mogę sobie dłużej pospać :lol: Do zobaczenia na wystawie! :D

Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.zkwpgdynia.pl/wykaz.html[/url]
tu masz wykaz :wink:

a tu zwyc. młodzieży i najlepszy junior w rasie :wink:
[img]http://img120.imageshack.us/img120/3919/obraz36579hd.jpg[/img]

a my skromnie :wink: Julka złoto w szczeniakach (były medaliki dla szczeniąt :wink: ) i Demi złoto w weteranach :P Na gł. ringu dziewczynki prawie niezauważone (chciaż przy Demi było zawachanie :wink: 8) :lol: )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...