Jump to content
Dogomania

Do usunięcia, nieaktualne


Martens

Recommended Posts

W listopadzie do mojego domu przybywa szczeniak staffik. Jak to szczeniak, wymaga opieki właściwie na okrągło, co nie stanowi dla mnie problemu, bo pracuję w domu - jednak w podanych w tytule dniach (27-29 listopada i 11-13 grudnia) mam zajęcia na uczelni w Warszawie, nie ma mnie w domu po 10, a nawet 15 godzin.
Starszą suczkę zostawiam rodzinie, szczeniaka im nie dam bo to starsi ludzie i będzie to dla nich kłopot. TZ w tych dniach pracuje i też akurat ma zajęcia w szkole - a na miejscu nie mam żadnych "psich" znajomych, co odpowiedzialniejsi pracują, a innym szczeniaka nie zostawię, bo nie ufam w tych kwestiach :p

Stąd szukam osoby w Warszawie lub bliskich okolicach, której mogłabym na te 2 weekendy zostawić maluszka. Przywiozłabym go w piątek rano, w godzinach 7-9, jeszcze dokładnie nie wiem, a odebrała w niedzielę ok. 16-17. Ze względu na to, że byłoby to przelotem w drodze na uczelnię, chciałabym spotkać się w tym celu na którejś stacji metra, najlepiej między Dworcem Gdańskim a Stokłosami. Jedzonko dostarczę oczywiście.

Oczywiście zrekompensuję ochotnikowi finansowo jego trud i znój w użeraniu się z malcem przez 3 dni :evil_lol:

No i przede wszystkim najważniejsza sprawa - szukam osoby [U]odpowiedzialnej[/U], mającej pojęcie w obchodzeniu się ze szczeniakiem, najlepiej znanej na dogo/podforum staffikowym, bo jak wiadomo różne rzeczy się zdarzają :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...