Jump to content
Dogomania

Czarne buliki


magia

Recommended Posts

[quote name='yoshiyuki']
tu mamy przyklad ciemnego tricolorka
[img]http://www.bulterier-klub.cz/obr/chpsi/apollo.jpg[/img][quote name='coco'][b][i]Czarny pręgowany to nie tricolor :) .[/i][/b][/quote][/quote]

ee teraz sie skapnelam ze o to zdjecie moze Ci chodzic...
to zdjecie znalazlam na googlach pod haslem tricolor :wink:
ale morys jest calkiem podobny do tego psa hmmm
no nic... widac ze mamy rozne stopnie powiedzmy ciemnosci pregowania :wink:

no nic, nie znam sie :D
ale chyba niewazne od jakiej masci pochodza? wazne ze sa rownie ladnie jak inne :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To ja juz nic nie wiem... :lol:
Zaczynamy chyba schodzic z tematu.Mówimy o psach czarnych typu solid nie płaszczowych ale skoro juz przy tym jesteśmy to mam wrażenie ze typ tricolorowego umaszczenia zaczyna dominowac zarówno w samych znaczeniach u buli białych jak i psach kolorowych.Coraz wiecej sie ich rodzi i pokazuje na wystawach.
Macie wiecej fotek - czarnych solidów?? plis:)

Link to comment
Share on other sites

[quote][quote name='fair']Tricolorem był ojciec Moryca Quest DECARADIA IL DUCE.[/quote]
[quote name='coco'][b][i]Quest DECARABIA IL DUCE był psem czarnym pręgowanym :D . I jak widać - dał prześlicznego Moryca :D ![/i][/b][/quote][/quote]
Hmm, a ja w rodowodzie mam zapisane, że był tricolorem :roll:

Link to comment
Share on other sites

[b][i]Hmmm ! Może to już pamięć nie ta....... Przeglądam sobie jednak jego fotki i wychodzi mi, że był on.......czarny pręgowany :D . Yago (to jego prywatne imię) był bardzo wartościowym psem, więc mam nadzieję, że właścicielka nie obrazi się za umieszczenie jego zdjęcia.
[img]http://img182.echo.cx/img182/4948/questdecarabiailduce4fx.jpg[/img]
A wracając do tematu: zaraz poszukam zdjęć czarnych lub prawie czarnych bullków, co by urozmaicić temat.[/i][/b]

Link to comment
Share on other sites

[b][i]No to na początek bardzo znany pies, który osobiście bardzo mi się podoba. Niektórzy go znają :D i mają w rodowodach swoich ulubieńców. Oto Majico Midnight Sun:
[img]http://img182.echo.cx/img182/570/majicomidnightsun0li.jpg[/img]
Może on nie pasuje tu w 100%, no ale prawie....... :D [/i][/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mgd_a'][quote][quote name='fair']Tricolorem był ojciec Moryca Quest DECARADIA IL DUCE.[/quote]
[quote name='coco'][b][i]Quest DECARABIA IL DUCE był psem czarnym pręgowanym :D . I jak widać - dał prześlicznego Moryca :D ![/i][/b][/quote][/quote]
Hmm, a ja w rodowodzie mam zapisane, że był tricolorem :roll:[/quote]
W rodowodzie rzeczywiście jak wół stoi: maść ticolor. Wyciągnęłam zdjęcia i też skłaniam się, że to tricolor. Znaczenia są wyraźnie rude a nie pręgowane. Zdjęć nie zamieszczę bo to analogowe a skanera nie mam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...