Jump to content
Dogomania

World Dog Show 2010 DANIA


aneta...i..bouvier

Recommended Posts

  • Replies 277
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Zuza i Noddy']Skądś mi znane te zielone tenisówki. Czy ten pan nie prezentował może amstafa na bisie w Nitrze?[/QUOTE]

To Fabrizio Manni, jeden z najbardziej charakterystycznych Handlerów ;) Nie wiem czy prezentował Amstafa na bisie w Nitrze, ale bywa często, rok temu był w Katowicach np :)

Link to comment
Share on other sites

Wielkie gratulacje dla Charlotte z Forum Romanum. To jedenastomiesięczne maleństwo na tej wystawie zdobyło dzisiaj tytuł Młodzieżowego Zwycięzcy Świata. Jak mówi jej "mamusia", Karolina, jest to pierwszy charcik urodzony w Polsce, wychowywany i utrzymywany w polskich rękach, który zdobył taki tytuł! Mam nadzieję, że jak wrócą szczęśliwie do domu to pochwalą się zdjęciami, bo ja (wstyd przyznać) nie potrafię dodawać zdjęć na forum.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']Przeczytałam wątek od początku, trochę mnie zdziwiło że w Danii jest zakaz wystawiania psów o kopiowanych uszach czy ogonach. Jakiś czas temu, bodajże 2 lata wstecz byłam w Kopenhadze na Dog Show, była masa psów, w tym psy kopiowane, amstafy, dobermany, dogi itd. co śmieszniejsze to znaczna większość to psy rasowe z rodowodami, więc jak to się ma do tego że nie wolno wystawiać psów kopiowanych, skoro możliwe jest kopiowanie psów na własny użytek, wg. mnie bez sensu. mam nawet gdzieś zdjęcia z tego "przedstawienia" i wyraźnie widać cięte uszy.[/QUOTE]
Nie wiem jak to jest ale na BOG III był amstaf z ciętymi uszami !!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Florka_xyz']Fantastycznie się prezentowali !!!!:loveu:
Choć moje serce podbil Dalmatyńczyk !!! i zw bog 3 - Szkot :loveu:[/QUOTE]

Ten sam szkot wygrał w Bratysławie !!! Jest więc podwójnym Zw.Świata i z tego co pamiętam to ma jeszcze na koncie Zw.Europy ( albo Młodzieżowe Zw.Europy)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Konrado']Dla tych co nie oglądali transmisji live - Gończy Polski z Krakowa II miejsce na Best of Group VI[/QUOTE]
Brawo!!! Super wynik:)

[quote name='Zuza i Noddy']Skądś mi znane te zielone tenisówki. Czy ten pan nie prezentował może amstafa na bisie w Nitrze?[/QUOTE]
Dobrze pamiętasz:)

[quote name='jo-jo']Asiu mój pies został w domu, a jestem tu z przyjaciółmi i ich psem.[/QUOTE]
A, jasne:)

[quote name='jeana']Wielkie gratulacje dla Charlotte z Forum Romanum. To jedenastomiesięczne maleństwo na tej wystawie zdobyło dzisiaj tytuł Młodzieżowego Zwycięzcy Świata. Jak mówi jej "mamusia", Karolina, jest to pierwszy charcik urodzony w Polsce, wychowywany i utrzymywany w polskich rękach, który zdobył taki tytuł! Mam nadzieję, że jak wrócą szczęśliwie do domu to pochwalą się zdjęciami, bo ja (wstyd przyznać) nie potrafię dodawać zdjęć na forum.[/QUOTE]
Uh, to Karolina chodzi "cała w skowronkach") Brawo!!!!!!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shadow9']Mamy pierwszego Zwyciezce Świata !!!!
Seter szkocki gordon [B][COLOR=red]ARAGON z Ojcowskiej Doliny - zw. Świata 2010!!![/COLOR][/B][/QUOTE]
[COLOR=Red][B][SIZE=3]
GRATULUJEMY !!![/SIZE][/B][/COLOR]


[COLOR=Black]a moja czekolada II lokata w klasie z oceną bardzo dobrą. nasz konkurent z I lokaty też bardzo dobry. sedzia duńczyk "szalał" i bardzo dobre rozdawał na prawo i lewo, nawet w klasie championów. na 27 zgłoszonych fieldów postawił 8 doskonałych i nie przyznał tytułów młodzieżowego zwycięzcy świata w ogóle.[/COLOR]
ale wróciliśmy bardzo zadowoleni :lol: bo wsród fieldziarzy mały zrobił furorę :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shadow9']Mamy pierwszego Zwyciezce Świata !!!!
Seter szkocki gordon [B][COLOR=red]ARAGON z Ojcowskiej Doliny - zw. Świata 2010!!![/COLOR][/B][/QUOTE]Uhhhhhh, tylko pozazdrościć!
Brawo!!!

[quote name='narisowa'][COLOR=Red][B][SIZE=3]
GRATULUJEMY !!![/SIZE][/B][/COLOR]
[COLOR=Black]a moja czekolada II lokata w klasie z oceną bardzo dobrą. nasz konkurent z I lokaty też bardzo dobry. sedzia duńczyk "szalał" i bardzo dobre rozdawał na prawo i lewo, nawet w klasie championów. na 27 zgłoszonych fieldów postawił 8 doskonałych i nie przyznał tytułów młodzieżowego zwycięzcy świata w ogóle.[/COLOR]
ale wróciliśmy bardzo zadowoleni :lol: bo wsród fieldziarzy mały zrobił furorę :lol:[/QUOTE]
I super! Mały ma jeszcze czas. Nastepne tego typu spotkanie - Paryż:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Ja się tez pochwalę:
[COLOR=Red][B]JUMA MONTO Asiaczek FCI - kl. otwarta - dosk.1!!!!!
MALMSEY IN RED Asiaczek FCI - kl. otwarta - dosk.2 (na 16 konkurentek).[/B][/COLOR]
Na razie nic więcej nie wiem, bo te info mam z SMS'a od właścicielki JUMY.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tascha']No to [COLOR=Red]GRATULACJE [/COLOR]:)
A Ty Asiu nie osobiście na WDS? Wprawdzie ostatnio mało mam czasu na kompa, i nie zagladałm na dogo,ale myślałam ,że się wybierasz.
Jestes w sobote w Warszawie?[/QUOTE]
Hej!
Nie, ja mam rozbabrane mieszkanie - II cz. remontu... teraz kuchnia i duzy pokój...
O której sobocie piszesz?

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']To właśnie on :-)

[URL]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs090.snc4/35861_1525757986921_1323802158_3157224_7594768_n.jpg[/URL]

RABAN Z Huculskiej Łąki, Fabrizio Manni (handler) i właściciel Wojciech Pośpiech (PL) :):):):):)[/QUOTE]

Gratulacje od Ogarów Polskich, WIELKI SUKCES, ale Raban piękny pies i mój ulubiony kolor gończych rudy.

Link to comment
Share on other sites

Kochani! Są kolejne wiadomości z Danii!

Na 125 Boston Terrierów, gdzie tylko 3 były z Polski, mamy olbrzymie osiągnięcia, jako Polacy, w tym wydarzeniu!

Piesek w klasie młodzieży - doskonały (bez lokaty)
Suczka, wł. Alina Krzeszowska, klasa pośrednia - CLARA Alikana z Certovej Zahrady - CAC (jeden na płeć) i res.CACIB i V-Ce Zw. Świata!
Suczka, wł. Andrzej Trzebiński, klasa championów - COMTESSE ALIKANA By Emi Stars - CACIB, ZW. ŚWIATA i na koniec BEST OF BREED!!!!!!

To jeden z największych sukcesów dla polskiej kynologii, zwłaszcza, że BOB'owa suczka została wyhodowana w Polsce!

BRAWO dla Hodowców i Właścicieli!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla 'polskich' Beagli :)

Spisały się świetnie, szczególnie hodowla Absolutely Spotless :loveu:

[U]Absolutely Spotless Zagadka[/U] - była 1-sza, najlepsza suczka- otrzymała tytuł 'Zwycięzca Świata' - jest to pierwszy pies z polskiej hodowli /urodzony w polskiej hodowli/ z tytułem Zwycięzcy Świata [IMG]http://******************/images/smiles/icon_jupi.gif[/IMG]

[U]Absolutely Spotless Evita[/U] - 1-sza lokata w kl.pośredniej suczek [IMG]http://******************/images/smiles/icon_wink.gif[/IMG]
[U]Absolutely Spotless Dafne[/U] - 1-sza lokata w kl.otwartej suczek [IMG]http://******************/images/smiles/icon_wink.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...