Jump to content
Dogomania

World Dog Show 2010 DANIA


aneta...i..bouvier

Recommended Posts

  • Replies 277
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bety']zdaje się że tu są ogólne ilości podane
[URL="http://www.worlddogshow2010.dk/?GB/About%20the%20show/Ring%20lists.aspx"]http://www.worlddogshow2010.dk/?GB/About%20the%20show/Ring%20lists.aspx[/URL]
Pzdr[/QUOTE]


Haha ja to chyba ślepa jestem bo oglądałam to i nie widziałam. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo'][FONT=Century Gothic][COLOR=Navy]A ja wczoraj wieczorem dostałam oficjalne potwierdzenie na meila wraz z numerkiem :)
Dogów drobne 322, ale do Polskiej Światówki daleko, hihi
[/COLOR][/FONT][/QUOTE]

No właśnie tak jest napisane na ich stronie. Ci co zgłaszali on-line powinni dostać potwierdzenie mailowe 04.06, pozostali tradycyjną pocztą w przyszłym tygodniu.

Link to comment
Share on other sites

Nie za bardzo mogę jechać, bo to wyprawa na kilka dni. Juz sam transport jest dla mnie za drogi. A do tego koszty hoteliku dla psów... Stąd takie rozwiązanie. Cieszę się, że Inga mogła wziąć Maśkę, a Goda ja zaprezentowac. To dobrze, że ma się takich Przyjaciół:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Nie za bardzo mogę jechać, bo to wyprawa na kilka dni. Juz sam transport jest dla mnie za drogi. A do tego koszty hoteliku dla psów... Stąd takie rozwiązanie. Cieszę się, że Inga mogła wziąć Maśkę, a Goda ja zaprezentowac. To dobrze, że ma się takich Przyjaciół:)

pzdr.[/QUOTE]

tak pamiętam, rozmawiałyśmy o tym wczesną wiosną....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Impresja']Ja dzisiaj dostałam potwierdzenie pocztą. Jest w nim rozpiska ringowa i numerki.[/QUOTE]

tak wszystko super, tylko na potwierdzeniu mam błędny numer pkr. wysłałam im maila i czekamy na odpowiedź.. ...
czy ktoś znalazł może u nich na stronce rozpiskę ile psów w danej klasie (bo w rasie jest)- ja nie bardzo po angielsku "czytata" jestem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='narisowa']to ja najszybciej wyruszam - w środę.
i dowiedziałam się, że katalogi płatne - 60 dkk czyli jakieś 8 euro.[/QUOTE]

W Szwecji też były płatne, wtedy do tego było mnóstwo fajnych Światówkowych gadgetów - może i tym razem będą :)
My wystawiamy się w niedziele - ale czy jedziemy to na 100% w weekend będzie postanowione, jeśli tak wyjazd w czwartek :)))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...