Jump to content
Dogomania

Nosic czy nie?


Recommended Posts

Witam;).na samym poczatku che napisac ,ze od tygodnia mam Donka:loveu:,juz wiele sie dowiedzialam z tego forum,ale intryguje mnie jedna rzecz,a mianowicie czy powinnam nosic mojego psiaka po schodach wlasnie ze wzgledu na ta ich ,,dziedziczna,,dysplazje,wole lepiej chuchac na zimne.Jezeli tak to jak dlugo?Teraz nosze go ,ale z dnia na dzien robi sie coraz ciezszy:lol:.Ma on 12 tygodni.Bylam z nim u weterynarza,powiedzial ze na ,,pierwszy rzut oka,,jest zdrowy,ale to moze wyjsc dopiero w przyszlosci.Nie chcialabym mu zaszkodzic i bede nosic jak dlugo potrzeba :p
I jeszcze jedno pytanie...dostalam od lekarza witaminy dla niego,ale w ich skladzie nie ma glukozaminy,jaka glukozamine kupic i gdzie?no i od kiedy podawac?

Link to comment
Share on other sites

Wszystko zależy od tego gdzie mieszkasz(dom,mieszkanie)i od tego ile schodów ma pokonywać psiak. Ja mieszkam na parterze(+/- 7 schodów) a mojego młodego znosiłam i wnosiłam do mniej więcej 4 miesiaca życia(ew. 16-17 kg bo później było mi za ciężko);) Im dłużej tym lepiej,ale wiadomo że 25 kg klocka na 4 piętro wtaszczyć się nie bardzo da;) Na stawy polecam ARTHROFLEX ew.tańszy ARTHROFOS-kiedy podawać?Jak najszybciej. U mnie Paco dostaje od mniej więcej 7 tygodnia życia,dawkę profilaktyczną i odpukać na razie jest ok:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...