Jump to content
Dogomania

Nowi goście na bostonowym forum!


dece

Recommended Posts

Witamy serdecznie :bye:
Baster i jego pan... kolejność przedstawienia raczej chyba logiczna ;) wiadomo, ważniejszy gość z przodu :lol:
Jesteśmy z Ostrowca Św., Baster ma 3,5 roku i ma zaszczyt zaliczać się do rodziny Texasa Ranger du Grand Fresnoy. Cieszymy się bardzo :multi:, że mamy własne bostonowe podforum. Wielkie dzięki i uznanie :klacz: tym, którzy w ostatnich miesiącach tak pięknie to forum uaktywnili swoją częstą obecnością... Własne podforum na Dogomanii oznaczać może TYLKO JEDNO: BOSTONY GÓRĄ :cool2::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
Jeśli chodzi o tego ważniejszego z nas dwóch ;), to waży około 8,5 kg, mimo dorosłego wieku istny wulkan energii :evil_lol:, chociaż na fotkach może tak to nie wygląda... Sylwetka raczej w typie [U][B]lekko[/B][/U]atlety niz gladiatora :lol:
W kontaktach z 99% innych psów od razu nastawiony na zabawę, w przypadku suczek - ma w głowie tylko jedno, wiadomo co :eviltong:. Jeśli chodzi o ludzi - "kupi" go każdy jednym przymilnym słowem. Krótko mówiąc brat-łata dla wszystkich, bez względu na płeć, gatunek, kolor itd.
Chciałbym wstawić kilka fotek, ale jak to zrobić?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cieszymy się, że mamy kolejnego bostonmaniaka :multi: i... witamy starszego brata :loveu:
A po jakiej mamie jest Baster?
Co do zdjęć, to ja korzystam ze strony [url=http://www.imageshack.us]ImageShack® - Image Hosting[/url] (wcześniej zmieniam jego wielkość zgodnie z wymaganiami admina) a następnie wstawiam link do zdjęcia w poście (za pomocą insert image w szybkim menu postu) i gotowe!
Życzę miłej zabawy i ... czekamy na zdjęcia!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dece']
Jeśli chodzi o tego ważniejszego z nas dwóch ;), to waży około 8,5 kg, mimo dorosłego wieku istny wulkan energii :evil_lol:, chociaż na fotkach może tak to nie wygląda... Sylwetka raczej w typie [U][B]lekko[/B][/U]atlety niz gladiatora :lol:
W kontaktach z 99% innych psów od razu nastawiony na zabawę, w przypadku suczek - ma w głowie tylko jedno, wiadomo co :eviltong:. Jeśli chodzi o ludzi - "kupi" go każdy jednym przymilnym słowem. Krótko mówiąc brat-łata dla wszystkich, bez względu na płeć, gatunek, kolor itd.
[/quote]

Witam! Temperament całkiem jak nasz Dino! Zwłaszcza to z suczkami :evil_lol:. Widocznie to cecha dziedziczna, idąca w linii naszego dziadka Texasa ;). Natomiast stosunek do ludzi Dino ma troszkę inny -uwielbia wszystkie dzieci, ale w stosunku do obcych dorosłych zachowuje pewien dystans :lol:
Pozdrawiamy!

Link to comment
Share on other sites

Witamy serdecznie :bye:
Baster i jego pan... kolejność przedstawienia raczej chyba logiczna ;) wiadomo, ważniejszy gość z przodu :lol:
Jesteśmy z Ostrowca Św., Baster ma 3,5 roku i ma zaszczyt zaliczać się do rodziny Texasa Ranger du Grand Fresnoy.

Serdecznie witamy dece kolejnego Bostonmaniaka i Bostonka Bastera:multi:
Niezmiernie mnie cieszy że Nasze grono tak się rozrasta:bigcool:

Link to comment
Share on other sites

Nasza sunia urodzila sie 19 lipca w Czeskiej hodowli, mamy ja od 12 wrzesnia, czyli jeszcze stosunkowo nie od dawna. Jest bardzo wesola towarzyszka zabaw mojej corci, nigdy nie ma dosc!!! Godzinami potrafi lezec nam na nogach i obserwowac wszystko to co ja otacza,czasami potrafi warknac na innego psa i pokazac na co ja stac ;) Jest rozpieszczana przez nas wszystkich az do przesady, to taka nasza mala wesolutka zabaweczka ;) Zdjecia oczywiscie powklejam tylko musze je troszeczke pomniejszyc :oops: Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Witam serdecznie!
Właśnie jestem na etapie kupowania szczeniaczka i bardzo się cieszę, ze Was tu drodzy bostonomaniacy odnalazłam bo, będzie to mój pierwszy pies (właściwie suczka) i za pewnie będę potrzebować niejednej porady i wsparcia:)
Mam na oku pieski, które niedawno się urodziły. Ich tatą jest Mores z hodowli Nefre (pozdrawiam przy okazji:) a mamą bliżej mi nieznana Metka Al Ka Ir. Co do taty, to nie mam żadnych wątpliwości, jest w końcu piękny i super utytułowany:) natomiast z mamą też podobno wszystko jest w porządku.
W każdym razie jeśli wszystko pójdzie dobrze to już na początki marca w Krakowie zamieszka piękna bostonowa księżniczka:)
Pozdrawiam wszystkich!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dziewczynki u nas źródło wiedzy, można pytać :cool1:
[B]Sylwia, Nelson[/B] - ja też początkowo nie mogłam znaleźć zbyt wielu źródeł o Bostonach ale to czego jednak udało mi się dowiedzieć + spotkania z bostonami na wystawach + masa filmików na Youtube sprawiła, że wiedziałam że Boston to idealny piesek dla nas. Tak też twierdzę i dziś :loveu:
[B]Lilianka[/B] jak tam postępy w "powiększaniu rodziny" ;) Będzie szczeniaczek? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

cześć! od dwóch dni mamy Ritę!!!:), ma 9 tygodni, jest bardzo cool:), biega za naszym kotem, bawi się chętnie, sika oczywiście gdzie popadnie ale jesteśmy tolerancyjni i pracujemy nad tym. Teraz do 12, 13 tyg, jesteśmy uziemieni przez szczepienia ale co tam, i tak nie ma wiosny w krakowie:(
pozdrawiam wszystkich!

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://yfrog.com/ccdogo1j[/IMG]
Tola w wieku niecałych 3 tygodni( ta po prawej)

[U][/U][URL=http://img444.imageshack.us/my.php?image=dogo1.jpg][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/2208/dogo1.jpg[/IMG][/URL]

A tak wygląda teraz

[URL=http://img245.imageshack.us/my.php?image=dogoe.jpg][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/5035/dogoe.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Pozdrowienia od szczęśliwej właścicielki trzeciej suczki miotu z Bostolandii :)! Afra jest z nami od dzisiaj, jest nieustraszona i non stop tylko by się bawiła. 4-godzinną podróż do domu zniosła świetnie, prawdziwy z niej psi podróżnik. Oczywiście sika gdzie popadnie - a jak tam siostry, już nauczone ;) ? Jedyny problem jest taki, że na razie nie ma zamiaru zasnąć gdzie indziej, niż na czyichś kolanach... Zdjęcia oczywiście też wrzucę.

Link to comment
Share on other sites

A witamy, witamy kolejną siostrzyczkę:-). Brakuje jeszcze jednego braciszka oraz mamusi i rodzina z Bostolandii w komplecie:-).
Widzę że podróże i zasypianie na kolanach to chyba w genach mają
Tola też swoją pierwszą 3h podróż do domu zniosła bardzo dobrze. Sikanie powoli załapuję że trzeba robić na macie. A z zasypianiem to tak samo jak Afra - na kolanach albo w łóżku z nami.Jak próbuje się ją lekceważyć to głośno protestuje aż człowiek w końcu ulegnie :-). Legowisko służy jej tylko do znoszenia zabawek :-).
Ps. Może założyli byśmy osobny temat dla naszych dziewczyn żeby tutaj ,, nie zaśmiecać"?

Link to comment
Share on other sites

Witam po dłuższej przerwie :). Dzisiaj było u nas odrobaczenie, po czym pan doktor wyczyścił uszy. Afra nie była zadowolona, piszczała jak zwariowana... A ogólnie jest bardzo, bardzo cicha, co dziwi zwłaszcza po naszym poprzednim psie, który non stop szczekał. Sikanie już właściwie całkiem załapała, tylko czasami coś w domu na gazetę jej się przytrafi. Strasznie często sika - może za dużo wody dostaje? Sama nie wiem. Gorzej z kupą niestety, na dworze wieczorem wciąż jest zimno i nie chce jej się wtedy tam przesiadywać. Afra uczy się przychodzić na "do mnie", ale nie znosi szelek i smyczy. Chyba to po prostu jeszcze za wcześnie.

Osobny temat - jak najbardziej :). Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...