Jump to content
Dogomania

RC Obesity


Ewa&Duffel

Recommended Posts

Mam doświadczenie , karmę polecam , jest świetna.Pies traci tłuszcz , nie masę mięśniową , przy tym nie chodzi głodny , bo karma jest bardzo treściwa.Odchudzałam moją Lalkę na tej karmie .... poza tym że chudła , to byla pełna energii , czego o innych karmach typu "mamy odchudzić" chodziła wiecznie głodna i ospała , nie schudła na takich ani grama ..
Po RC obesity , nie ma efektu jojo :)
Po cieczce , podawałam ją mojej stafficy ... też pięknie sie wyrzeźbiła :)

Nie odnotowałam nadmiernego pragnienia , ani innych rewolucji ....
Dodam , że Lalka jadła ją ponad pół roku .. teraz na zimę , wrócimy do tej karmy.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ja jestem pod ogromnym wrażeniem tej karmy. Mój kastrat odzyskał po niej werwę i dawny zapał aporterski i przede wszystkim chudnie. Nie mamy jakiejś wielkiej nadwagi bo gdzieś około 3 kg ale widzę już znaczną poprawę :)
Co do dawkowania jest podane na opakowaniu ale w sumie jak masz wątpliwości zawsze można zapytać weta. Ja trzymam się rozpiski i jest ok.
A przy tym karma bardzo smakuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dzasta']Ja jestem pod ogromnym wrażeniem tej karmy. Mój kastrat odzyskał po niej werwę i dawny zapał aporterski i przede wszystkim chudnie. Nie mamy jakiejś wielkiej nadwagi bo gdzieś około 3 kg ale widzę już znaczną poprawę :)
Co do dawkowania jest podane na opakowaniu ale w sumie jak masz wątpliwości zawsze można zapytać weta. Ja trzymam się rozpiski i jest ok.
A przy tym karma bardzo smakuje.[/QUOTE]

Mój właśnie też jest kastratem i myślę, ze zostaniemy na stałe przy tej karmie. Bardzo mu służy,nie tyje, jest pełen energii. Chudnie powoli, ale skutecznie.
Jakby nie był dokarmiany, to byłoby jeszcze lepiej, ale...eh :roll:

Link to comment
Share on other sites

moja stafficzka też teraz dostaje tą karme , nie ma jakieś nadwagi , ale po cieczce się rozmiękczyła ;)
karma jej smakuje , linia się buduje ... a co najważniejsze ... ona jest alergikiem .. po różniastych karmach drapie się , palce liże i okolice oczu jej łysieją ... a po RC obesity - cud , miód i orzeszki .... żadnych egzem , żadnych lizaków łap , oczy zarosły ..

fakt jest podane dawkowanie , ale karma jest bardzo treściwa .... moja suczka już nie dojada porcji dla niej przeznaczonej , więc troszkę mniej dostawać będzie

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Odświeżę temat, bo już jakiś czas tą karmę Duffel je ;) Wczoraj przyszedł zamówiony drugi worek 14 kg.
Jestem z niej bardzo zadowolona. Psu smakuje, ma po niej ładną sierść, kupy w porządku, nie śmierdzi z pyska, no i ładnie trzyma wagę. Na razie myślę, że zostaniemy na tej karmie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam
Planuję zacząć podawać tą karmę swojej 4letniej suczce która jest otyła. Wszędzie szukałam jaką ilość karmy dziennie powinno podawać się psu który ma ważyć 12 kg, a waży 16,7 kg. Jeśli zakupię 6kg karmę to na ile czasu mniej więcej powinno starczyć? Może ktoś ma już w tym doświadczenia. A także, skąd wziąść miarkę do tej karmy?
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

hejka mam pytanie czy karmę kupujecie u weta bezpośrednio czy gdzieś indziej? szukam najkorzystniejszej oferty dla mojego Argo, jest 5 letnim kastratem, mieszańcem sznaucera olbrzyma i skundlonej ONki, przez ostatni rok bardzo przytył, zaczynamy odchudzanie, mamy do zrzucenia jakieś 10 kilo!

Link to comment
Share on other sites

Moja psica w ciągu 5 miesięcy schudła ponad 3 kilo na RC Obesity. Dostaje tylko karmę, jabłka i marchew więc niestety pożera wszystko na spacerach, muszę bardzo ja pilnować. Teraz jak skończymy to opakowanie to wracamy na karmę dla starszych psów chroniącą stawy.
Karmę kupuję przez internet jest zdecydowanie taniej niż u weta.

Link to comment
Share on other sites

My kupujemy tutaj
[url]http://www.kar-ma.pl/royal-canin-royal-canin-veterinary-obesity-canine-14kg-p-268.html[/url]

Duffel schudł 6 kg i trzyma ładnie wagę, teraz jak się ciepło zrobiło, to pewnie będzie miał jeszcze więcej ruchu, więc może jeszcze trochę schudnie. Za radą weterynarza po skończeniu tego worka przerzucamy się na RC Weight Control.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Podczepie sie pod temat. Moja suka ma do zrzucenia 3 kg. Nie dziala poki co nic, prawie ja glodze na obecnej karmie, ruchu coraz wiecej. Badania ma bardzo dobre. Za namowa weta przechodzimy na ta karme. Licze na to, ze schudnie:roll: Bo jak nie to chyba zrobie jej odssysanie tluszczu:evil_lol: Ale zastanawia mnie czy po tej karmie przechodzicie na Etap II RC Weight Control czy normalna adult? Jakiej karmy potem szukac? Tak jak RC - duzo bialka malo tluszczu?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...