Jump to content
Dogomania

RC Obesity


Ewa&Duffel

Recommended Posts

Bo niestety teraz Royal wprowadził nową politykę :roll:
Cytat z krakvetu :

"
[COLOR=#000080][B]Z przykrością informujemy, iż na chwilę obecną niestety nie posiadamy w swojej ofercie produktów z linii weterynaryjnej marki Royal Canin. [/B][/COLOR]
[COLOR=#000080][B]Zaistniała sytuacja spowodowana jest bezprecedensową polityką, prowadzoną przez firmę Royal Canin Polska, polegającą na ograniczeniu możliwości zakupu karm tej linii zarówno naszemu sklepowi, jak i innym sklepom internetowym.
Od tej pory produkty te będą dostępnie wyłącznie w gabinetach weterynaryjnych i lecznicach, skutkiem czego nastąpi znaczący wzrost cen tych karm."[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Chyba niestety nic z tego, jeszcze resztki na allegro mozna dostac, ale czy na pewno maja to ciezko powiedziec. Ale ta sama seria jest z firmy Purina i Hills. Purina w tej samej cenie, Hills drozszy. Purina tylko jest dosc sucha, wielkosciowo podobna. Mi wet polecal wszystkie 3 karmy, moze na inne by sie suka tak nie uczulila...

Purina
[URL]http://www.karmydodomu.pl/index.php?go=prodinfo&id=2101&start=0&f=98&path=5&PHPSESSID=bf5860d1c023342ca1398e0d9012400a&check=1[/URL]

Hills
[URL]http://www.karmydodomu.pl/index.php?go=prodinfo&id=77&start=0&f=41&path=5&PHPSESSID=bf5860d1c023342ca1398e0d9012400a&check=1[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Eukanuba i Trovet typowo odchudzajacych chyba nie maja, ale moge sie mylic. Purina i Hills owszem i moja wetka te trzy karmy razem z RC postawila na jednym miejscu, tzn wszystko jedno ktora wybiore. Wybralam RC i suka dostala potwornego uczulenia (jak nigdy) Teraz to juz sie boje cokolwiek sprawdzac. Purina w tej samej cenie co RC, Hills juz drozszy

Link to comment
Share on other sites

A jeśli możesz to powiedz w którym sklepie w necie była ta karma (moja prawie 10 letnia psica ładnie schudła na RC Obesity i teraz od marca je właśnie tą), bo ja ostatnio jakoś nie mogę jej namierzyć, wszędzie mówią, że RC zabronił sklepom internetowym sprzedaży karm weterynaryjnych i ich nie mają. Ostatnio kupiłam na początku sierpnia 2 worki, ale zaczynam powoli zacnie mi się to kończyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Werulkowa']Dzięki, sprawdzę. Niestety karma u weta jest - przynajmniej u mnie droższa.[/QUOTE]

Jak niestety u kazdego, zatem zapraszam tu [url]http://www.dogomania.pl/threads/191148-psiarze-i-kociarze-wsp%C3%B3lna-sprawa-%28RC-wycofal-karmy-lecznicze-ze-sklepow-internet[/url]. Jest tam petycja, ktora ma zostac wyslana do RC o przywrocenie karm do sklepow net

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='Kunio']w necie już nie kupisz. Podobno na [URL="http://www.kar-ma.pl"]www.kar-ma.pl[/URL] mają jeszcze te najwieksze paczki na stanie (chyba 12kg).[/QUOTE]
Ostatnio zamawiałam u nich hypoallergenica i dostałam info, że wszystkie diety mają w ciągłej sprzedaży tyko trzeba zamawiać telefonicznie 607 600 600 bo nie ma ich w internecie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Alicja ciesze sie, ze kolejny psiak schudl na Obesity :) Niestety bytowki light nic nie daja, maja malo tluszczu malo bialka, pies nie ma z czego czerpac energie zeby schudl ;) Ostatnio sie dowiedzialam, ze Obesity jest karma odchudzajaca dla psow aktywnych, natomiast hm chyba Purina dla psa mniej aktywnych ;)

Link to comment
Share on other sites

Atomowka, a pies mial przy okazji odpowiednia dawke ruchu? Moja schudla (choc nie wiem dokladnie co sie do tego przyczynilo) 4,5 kg w ok 3mce i wage utrzymuje. Zjadla 4 kg RC Obesity a potem RC hypoalergiczna ale tez odchudzajaca. Do tego duzo ruchu.
Alicja a Optines nie ma za duzo tluszczu? Rozmawialam z wetka i bezpieczniej karmic mniejsza iloscia tluszczu, daje teraz ppp z lososiem senior, 14% tluszczu (i to jest w zasadzie max) i chyba 28% bialka, seniory lepsze wg mnie od light, bo maja wiecej tluszczu, a mniej niz adulty.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...